Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V roce 2005 má spolužačka udělala maturitu na střední škole. Byla tak šťastná, že když přecházela silnici, zapomněla na známou poučku - chodec nemá přednost před tramvají. Sanitka byla na místě velmi rychle, ale než přijela do nemocnice, spolužačka umřela na vnitřní krvácení. Její rodiče byli z toho moc smutní. Chtěla jsem jim pomoci, a tak mě napadlo, co takhle vzít si dívku ve věku 13 nebo 14 let z dětského domova. Oběma rodičům bylo již přes 50 let a adopce miminka by byla dost blbost. Zdrcení rodiče si z dětského domova vzali 13 dívku romského původu. Dodnes jsou šťastní. Myslím si, že by to rodiče, kteří přišli o své dítě, měli aspoň zkusit. Rozhodně je to lepší, než být v péči psycho-odborníka a postupně si ničit játra různýma práškama.
  • Nemůže? Co rodiče? Mohou se drtit jak chtějí, je to jejich chyba!
  • no ono na ten syndrom náhlého úmrtí .. z větší části nenalezené nebo nehledané špatné zacházení... sorry, říkali v \TV že tam byli 4 dna.. dovedete si představit ten záhul .. 4 dny v autě, bez vykoupání a pod. v tom rambajzu. To by poraziolo i vola natož nemluvně....A hodně za to mohou i ty našeVIP matky co tahají namluvňěta po rautech a ještě se s tím chlubí.... pak si obyčejné pako myslí že to může taky.... poslala bych je oba /rodiče/ do basy a nadlouho za zanedbíní péče... žádný vymyšlený syndrom.. leda syndrom blbosti...
  • Syndrom náhleho úmrtia spôobuje aj pov. očkovanie.(vedkyňa V. Schreibner) Otázkou je, ktorý lekár to pripustí...Väčšinou sa to schová pod " neznáme príčiny"....a ukameňujú sa rodičia...
    • nesváídějte to na očkování..... byli jsme povinně očkování všichni a díky za to.... kolik životů se zachránilo.. i když tenkrát byly vakcíny spolehlivé, důkladně prozkoušené a zdraví prospívající - což se bohužel o těch dnešních z lékárnické lobby moc říct nedá.. tam jde jen o many many.. sorry...
      • no schválne, kolik životu to zachránilo? A jak to dokážete? A co když také životy zničilo? Kde ste sebral, že vakcíny (čistá chemie+ ťežké kovy+neurotox. jedy) jsou prospešné zdraví? A pro nekolik kilové miminka? Google....Viera Schreibner *9* *9* *9*
  • Mám kamarádku, který takhle umřela holčička-šestiměsíční. Stalo se to doma, v postýlce.Tak tu nepište blbosti, tohle se děje náhle, bez jakékoliv příčiny. Počasí ani prostředí to neovlivní. Rodičů je mi moc líto, nedá se k tomu nic víc říct.
    • no bylo by zajímavé zjistit nebo porovnět kolikže těch "syndromů! bývávalo dřív když rodiny o děti pečovaly a kolik je jich při té mno"liberalizací výchovy a opatrování teď... myslím že moc potěšovící by to nebylo....
    • ano, syndrom náhlého úmrtí kojence. Strašná tragédie:( Alena Rohlíková
  • jenom neuveritelny pako si vezme takhle male dite na festak, zavrit je malo. *12* *11*
    • Souhlas. Odpovědnost rodičů a matek především je dnes čím dál víc na bodu mrazu. O odpovědnosti státu ani nemluvě.......
  • Nevím proč mám pořád ten pocit, že to bude spíše tím koncertem a zrovna v dny, kdy bylo dost teplo. až skoro místy dusno..Jak říkám... nikdo z nás tam nebyl a tím pádem nikdo není ničí soudce, ale můj názor je ten, že tomu prostě nevěřím. Nic není jen tak a všechno nakonec má svoji příčinu a tohle jistě dítěti k velkému prospěchu nebylo. Rodiče jsou potrestaní do konce života a budou se muset naučit s tím žít.
  • Za to, že zemřelo to nemluvně, jsou odpovědní imbecilní rodiče!
    Výmluvy, že za to nikdo nemůže, se mohlo zrodit ve vylízané
    palici někde v ODS nebo v SSO přiblbého, otitulovaného Petra
    Macha, stvořence ještě vylízanějšího guru ODS, o¨placeného
    Lukoilem! O tom může více povídat Miloš Zeman, cestovatel po
    politických partajích, spolutvůrce opoziční smlouvy! Zdar!
  • Kojence na takový řvoucí festival můžou vzít jedině úplní imbecilové, proto bych je tvrdě potrestlal vězením s dozorem.
    • S první částí věty lze souhlasit, ale pochybuji, že je lze potrestat tvrději než tím, že jim zemřelo dítě. Smrt svého dítěte si normální lidé určitě nepřejí.
      • Mno, kdo říká že jsou normální.... pochybuji... normální člověk by s kojencem ba dokomce ani s batoletem do takového bordelfestivali nešel....Pro dospěléhoi je to záběr ten randál a co pro takové mimino... a držení v těch vedrech v autě... fujtajbl... žádná omluva či výmluva... basu a bez milosti.... a pročpak se neozvali ti věční a všudypřítomní iochránci dětí... proč jsou zalezlí....
    • xyz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit