Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pán je bláto. Možná vzdělaný, slušný a kultivovaný, ale tvárný měkkýš. Takový jedinec by neměl usilovat o to, být vůdcem a reprezentatnem národa. Vede to jen ke spekulacím, co ho k tomu vlastně vedlo... Souhlasím s Dzixym.
    • Pekelný Anděli, souhlas až na to, že já chci mít representanta naší země, ale nechci žádného vůdce, Führera, vožďa.,.
      • ...tak jsem to nemyslel. Mínil jsem to ve smyslu toho, že president by měl být člověk nejen morálně a mravně bezúhonný, inteligentní, vzdělaný a kultivovaný, ale také charismatický, energický, zásadový, jedinec s přirozenou autoritou - zkrátka tzv. vůdčí typ. Někteří kandidáti takoví aspoň trochu jsou (třeba Topolánek, Kulhánek), zase ale dle mého nesplňují tu první podmínku bezúhonnosti - jako ostatně pravděpodobně nikdo z českých politiků a top managerů...
        • Já vím, tak jsem to také pochopil, v tom se shodneme. Ale nechci používat slovo vůdce, protože to evokuje takové kreatury jako Hitler, Stalin... Kim... a těm méně soudným jedincům vyhovuje osoba, která jim řekne co mají dělat a když budou "hodní", tak se o ně "postará".
  • Pavel Fischer odvážně moralizuje, káže a i kádruje, a tak se dál v mých očích znevěrohodňuje, zdá se, že se paradoxně snaží učinit maximum pro svoji diskreditaci.
  • Po přečtení článku jsem nabyl přesvědčení, že bych teď Fišera nevolil za prezidenta, ani kdyby byl jediným kandidátem. A to prostě z jednoho důvodů. Nejprve ukázal silný a správný názor o rodině a o druhé stránce "pseudorodiny". Stačilo pár křiklounů a on se začal hrbit a sypat popel na hlavu neustálými omluvami. Ano, člověk se může mýlit, ale ne v zásadních, životem zkušených a ověřených názorech na věci, děje a život vůbec. Ne, nemá pevné stanovisko, názor, není volitelný. Jenom tak z ničeho nic změnit za chvilku názor nabytý za celý dosavadní život, tak to je teda "síla".
    • Makak
      Ano, tak už to u loutek bývá.
  • S většinou názorů P. Fišera lze souhlasit. Jenom si myslím, že mnoho těch věcí, o nichž mluví odpovídají spíš okruhu zájmů ministra či poslance, nikoli presidenta republiky. Ten by měl mít nadčasové a nadresortní zájmy a chování.
  • Jaká to úleva, číst názory někoho normálního, po všech těch šílencích z Prognostického ústavu, okamůrách, konvičkách, Čapifertech.a rudých ondráčkovských Kimofilech.
  • Připomnělo mi to rčení ,které používá známý:
    Muž i žena jsou zezadu stejní no a zepředu se pasují !
    • Ano, muž a žena, tam to platí, ale podívej se na gaye ze předu, zda pasuji *1*
      • ...gayové do sebe pasují zepředu dozadu *1* *1* *1* ...
  • si jako myslel že když kočíruje TV stanicí tak může jako rozdávat karty. Poslední vesnický šmudla se cpe před vlastní kamery s cílem být vidět. Kdyby se pokrájel tak to bude bezvýznamný plantala který si hraje na něco co nikdy nebude. Na place vyhryzuje způsobem který má daleko k TV debatě. Jako běžný komentátor by si nevydělal ani na osolenou vodu.
    • Ty musíš být jistě nejméně z televize ČT *5*
      • nějakou kačku mám v prasátku, zbylo i na Bahamy. Ale žádného velkopodnikatele Soukupa neznám. Kdyby on pod svým jménem bez TV kamer sezval zájemce o diskutování tak mu tam dojde akorát ulice. Sám Soukup je i se svými penězi prd! Ostatně dali mu to řádně najevo. To jen zas ty závistivá lopata tady čeříš vodu.Holý zadek a huba plná blbých řečí.
    • Ten pán si vydělal tolik, že si mohl koupit celou TV Barandov. Je to velice úspěšný podnikatel a co si ty, jedině veleúspěšný hovnooo..ha..ha..tak si kritizuj v redakci, pitomečku...
      • Úspěšný zloděj !
        Vznik kapitalismu:
        Krad starý Mates, krad jako straka,krad u bohatce, krad i u žebráka.
        Potom, nerozmýšleje se dvakrátdal do pokladny vše, co kdy nakrad,
        a nápis zhotovil si na to:Soukromé vlastnictví je svato!
      • Přesně.... *1* *1* *1*
  • na hrad se cpe židoklika , ale naději nemá pražádnou..jen vyhozené peníze , stejně tak jako vekslák a pedofil...lidé nejsou zvrácení...aby toto volili...snad jen pražská homo-transko kavárna , ale ta rozhodovat naštěstí nebude *1*
    • Myslí si snad pisatel, že tam zůstane Putlerova klika a ožralý, zdegenerovaný dlaždič ze IV.cenové, který si dává k obědu "bublinkovou rrdel"? *1* *1*
      No tupé stádo v té české provincii je všeho schopné. *12* *16*
      • A že tady přebýváš, pokrytče, že bys byl pasákem co to "stádo" pase? Probuď se.
      • A ty kretééne a blbče z redakce zůstaneš až do smrti neznámé připitomělé hovado..ha..ha..blbče zasmrádlej a kuřbuřte z redakce. Ještě pořád kouříš buřty na hajzlu redakce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit