Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hospice

    Veterinární lékař je veterinář lékař, může jít do chlivku kastrovat prasata,.

    Co říká veterinární lékař na androgenní kastrace homosexuálů Svědky Jehovovymi a natajñačku aby o tom dotyčný nevěděl.?

    Je to blb ten MVDr.

  • Kdyby se zavedla jednorázová povinná kastrace všech komunistů a rusofilů, stačila by jedna generace a země by se vyčistil. *1* *1* *1* *2* *2* *2* *15* *15* *15*
  • vsadim se že 90% útočníků by kastrace rychle odradila, ono uz jen to ze by pripadna obet pri obrane mohla pouzit "Najdoute a pak te vykastrujou hajzle" on by si to kdejaky maco rozmyslel....Jenze co mu dnes hrozi? V nejhorsim Fesackej kriminal s TV a posilovnou bez povinnosti pracovat ale spis ten ustav odkud si odejde kdy bude chtit... *16*
    • Nevím, zda je naše obyvatelstvo schiopno pochopit, že každý trest má na úplně prvním místě VÝCHOVNÝ, nebo PREVENTIVNÍ účel. Kdyby se to vědělo, nebyl by brán trest jako něco diskriminujícího či šikanujícího. To platí už od dětskéhop věku, kdy se dítě vyvíjí a učí. Jestliže se nesmí v žádném případě trestat, protože by to prý dítě "traumatizovalo", pak se nedivme, že v dospělosti už může být na cokoliv pozdě. Bude se tomu někdo věnovat, nebo budeme dookola opakovat neuvážené metody Džamily Stehlíkové? Máli bát trest výchovný a PREVENTIVNÍ, MUSÍ BÝT TAKY MOUDRÝ A UVÁŽENÝ. Naučíme se tomu někdy? Máte pravdu: kdyby dotyční věděli, že za takový a takový přestupek hrozí takový a takový trest, určitě by si rozmysleli, nebo alespoň většina z nich, zda to udělat či ne.
  • Můj známí, kterému diagnostikovali rakovinu prostaty, byl postaven pře hotovou věc,buď kastrace nebo Smrt. No co si měl vybrat? A to přitom nikomu nic neprovedl. Následky nese dodnes. Zpackaný život.
    • měl si vybrat smrt bongo bongo (smrt při souloži...)
  • Jsem veterinární lékař s dlouholetou praxí a kastrací jsem tím pádem za svou dobu působení provedl na tisíce. Jejich efekt je pro neznalce až neuvěřitelný. Psy, co byli před kastrací agresivní a kousaví magoři a nebyl pro ně problém napadnout háravou fenu či členy vlastní rodiny ( "smečky" ), jsou půl roku po kastraci jako beránek, přátelští a od té doby NIKOMU NEUBLÍŽILI.
    Jsem hluboce přesvědčen o tom, že to stejně funguje i u lidí. Jako příklad můžu uvést "spartakiádního vraha" ( kterého osobně znám ), který od té doby, co JE nemá, neudělal žádný prüüüser. A ty kecy pana autora o mučení a středověky jsou typické pro dobrosery, protože se to provádí v narkóze, sterilně a v porovnání s medikamentózní "léčbou" je to 100 a vícekrát levnější. Zákrok samotný může stát cca tolik, co půlroční ( možná čtvrtletní ) medikace . Tak si to vynásobte počtem let, co potenciální adept bude žít a dojdete k tomu, že za statisíce, co stála léčba se mohl pořídit kvalitní anesteziologický přístroj či něco podobného... Proto souhlasím s panem "Já1", že by si autor měl zkusit nejlépe na vlastní kůži ( případně na kůži svých dětí ), co je to pedofílie a jak by se tváři po "akci" a jestli by byl i po tom humanista...
    • chci se zeptat nikdy jsem neudělal žádnej trestnej čin znásilnění nebo ta k něco,ale chtěl bych se nechat vikastrovat,ačkoliv nemám na ženy a už mě to docela štve prostě jsem jim asi ošklivej,mužou mi to kastraci udělat jen tak nebo né?Díky Prosim dejte vědět

    • Konečně taky jednou slovo odborníka, uvítal bych to tady častěji.
  • a máme zase lobing od výrobců léčiv, komu jinému by lékařský definitivní zákrok takto ležel v žaludku. A dále se o slovo hlásí baba-jaga, slova o důstojnosti humanitě a nedej bože soucitu s deviantem pardon s "nemocným".
    Až mám pocit, že by se měli takto postiženi lidé domluvit a těmto pseudohumanistům na jejich příbuzenstvu předvést o čem tato nemoc je.
    A k té definitivě - chovejme se jako vzorní hospodáři a kde lze zvolit levnou a účinnou metodu tak ji zvolme (to teď myslím ve všech oblastech našeho konání), zpravidla jde o hospodaření s penězi daňových poplatníků.
  • Kdo má dva potomky tak uříznout uuráka nebo vyříznout ííču, protože to už na nic nepotřebuje. A bude po ptákách. *1*
  • Tak začínám mít pocit, že jakákoliv norma, předpis či zákon, nebo stanovení hranice bude považován za středověk. Zajímalo by mě, jak lidé znají historii středověku? Vše, čemu nerozumí, co neodpovídá jejich zřejmě dost maléhu IQ hodnotí jako středověk. Je to normální? Určitě je lepší kastrace, než doživotní trauma nevinného člověka.
  • Stalingrad
    Je vysoce" nehumání aby delikventi byli kastrovaní" !!! Za to je " vysoce humánní,když delikvent znásilní dítě,ženu atd". Je véélmi " humání tyto pedofily léčit na úkor obětí jejich choutek eventuálně pozůstalých" !!! Běžte vy lidumilové ,humanisti a podobní íčové do ďupy s vaší humanitou !!! Pokud sám event.pachatel ví,cítí,že ho vzrušují tyhle představy,choutky atd.a má v sobě ještě tolik slušnosti a zodpovědnosti,že chce jít dobrovolně ke kastraci než se stane sex.násilný čin....má mět možnost se sám rozhodnout již v 18.letech-dosažení plnoletosti !!! Ti,kteří takový čin již spáchali mají být k e kastraci odeslání soudmím příkazem !!! Ano,budeme si tu opatrovat psychopaty co vraždí ve školách,knihovnách,tam kde je to pro nejjednodušší,budeme je omlouvat,že jsou nemocní,nepříčetní a oni si po čase opět zajdou jen tak zabíjet,znásilňovat-šak co,mám na to přeci papír !!!!Řidiče ktarý si dal pivko a boural-zabil aniž by chtěl,toho opálkujeme,vždyť je to pivko přeci zakázaný,vrahy,násilníky budem opečovávat a event.se jim omluvíme a odškodníme,jak je tu novodobým zvykem......
  • A dají se kulky transplantovat?

    To by je mohl mladý muž, který dospěje k názoru, že se bez nich obejde, výhodně za tržní cenu prodat nějakému vilnému staříkovi, který hodlá podávat výkony až do konce svých dnů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit