Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže když poslanec v parlamentní kantině zastřelí kantinskou, protože ho polila kávou
    a budou mít 101 - většinu, je doživotně beztrestný !
    Ha, ha, ha
    • ano, Nejvyssi soud prohlasi strelbu za (svobodny a jiste demokraticky) projev a frci se dal, jo ale pozor, tyka se to jen poslancu modrobolsevickejch ( ODS, POP a kradem LIDEM)
  • Co naděláte, když něco řekne NEJVYŠŠí NEZÁVISLÝ ÓDESÁCKÝ SOUD, tak to platí!
    • Dnes jsem si už 4x vzteky prdnul, až jsem si udělal fleck na trenýrkách, a ti primitivové mi furt a furt kradou nicku! Já se snad rovnou p o s e r u !!!
  • absurdní pakárna...tohle je fakt už hnus, doufejme, ze ÚS to přivede na pravou míru
  • Kdyby to o těch sviních byla pravda tak by komunisti dávno nebyli!
  • Ty Śtěpánku, jak tě vidím na té fotce, zmocňuje se mě amok, zalez do té Vaší modré díry a
    nevystrkuj zobák, přiber s sebou tu modrou hysterickou slepici,ještě, že má v tomto státě aspoň Zeman rozum a nikdy z ní předsedkyni vlády neudělá, za což
    mu my normální lidé děkujeme a navzdory médiim,fandíme
  • Naděje rozumného řešení jsou jen předčasné volby. Snad tenhle handl vyjde ve prospěch našeho státu. *8*
  • jistě pane Štěpánku jistě i na vás... ......
  • Já myslel, že Petr Štěpánek už umřel a ejhle, ožil. Že by si chtěl také v nějaké trafice napakovat? Bože, kdy už bude konec těchto arogantních odesáků? I když TOP 09 s Kalouskem není o nic lepší...
  • Štěpánku přikládej pod kotel, aby se celej vepřín modrejch sv*ní konečně uvařilo !!!
  • Až vychcípají všichni komunisti, bude na světě mír a pořádek!
    • Omlouvám se, mám provedenou lobotomii a odeesácký lékař mně vložil do mozku jen tuto větu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit