Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šak naňho sa také vaří voda!
  • Buď tý dobroty, hováde...má naprostej recht, ale to ty bys musel mít v tykvi místo nasrána aspoň průměrný mozek - protože jde i o tvé svobody, žalude! *6*
    Svoboda jednotlivce smí být omezena jen svobodami druhých a ne zvůlí fašizoidních nikým nikdy nezvolených exponentů, u kterých se již ani nepamatuje, kdo nese odpovědnost za jejich "jmenování"! *5*
    Kdyby s. prokundátor G. Ištván působil ve Státech za prezidenta A. Lincolna, jehož lidé nabízeli demokratickým senátorům politické (nikoliv trestní) úplatky za každý kýžený hlas proti otroctví, dal by aktivisty za uzákonění zákazu otroctví nepochybně pozavírat a ještě by se zubil ve Washington Post...ale Státy by se pak nikdy nestaly světovou velmocí a baštou svobody (i přes známé excesy), zato dnes by euro-asijskému prostoru vládla tyranie Německa s Japonskem, moulo! *3*
  • Kapitalista jak vyšitý... Jeho myšlení je poplatné době první republiky a mozek není schopný pochopit slovo demokracie ...
    Vidí v něm v první řadě schopnost být vyčuraný, je mu naprosto cizí chlapské jednání a voliče považuje za tupé ovce na kterých si politici cvičí jen proslovy a schopnost manipulace s národem.
    To nic, jeho to už brzy přejde, protože rázem zjistí, že ta prasata co čekají na vařící vodu jdou vlastně po jeho boku...
  • Dnes jsem si už 4x vzteky prdnul, až jsem si udělal fleck na trenýrkách, a ti primitivové mi furt a furt kradou nicku! Já se snad rovnou p o s e r u !!!
  • jeste bych ocitoval prispevek "rejpala", aby se tak nejak dokreslilo, co je donosenej potrat Stepanek zac - "Jen bych připomněl, že tento "umělec" jako člen tzv. velké televizní rady spolurozhoduje o tom, čímk nás televize krmí!!!! Souvislosti jsou jasné, že? Může se někdo divit, čím nás každý den tv živí, nebo spíše oblbují?"
  • no mozna jste to psal jen jako legraci, ale bohuzel budete pravde mnohem bliz, nez si vetsina z nas mysli
  • I na něho se vaří voda!
  • ano, Nejvyssi soud prohlasi strelbu za (svobodny a jiste demokraticky) projev a frci se dal, jo ale pozor, tyka se to jen poslancu modrobolsevickejch ( ODS, POP a kradem LIDEM)
  • Však na něho se taky vaří voda!!! *16*
  • na tebe se Stepanku (i kdyz nevypadas jako typickej odesak nevypadas) taky vari voda ... ty jeden donosenej potrate, a este mas plnou hubu demokracie, kde byla ta tva demokracie, kdyz se hlasovalo o cirkevnich restitucich a byl povolan Pekarek, kterej jen co odhlasoval, sel brucet ?! zhebni ty jedna ludro
  • Však na toho modrou straku se taky vaří voda!
  • Kolik dementů ještě tuhle blbost (třeba i bez chyb) napíše?
  • No vsak na Stepanka se voda vari taky. *1* *1* *1*
  • Omlouvám se, mám provedenou lobotomii a odeesácký lékař mně vložil do mozku jen tuto větu.
  • Takže když poslanec v parlamentní kantině zastřelí kantinskou, protože ho polila kávou
    a budou mít 101 - většinu, je doživotně beztrestný !
    Ha, ha, ha
  • Co naděláte, když něco řekne NEJVYŠŠí NEZÁVISLÝ ÓDESÁCKÝ SOUD, tak to platí!
  • absurdní pakárna...tohle je fakt už hnus, doufejme, ze ÚS to přivede na pravou míru
  • Kdyby to o těch sviních byla pravda tak by komunisti dávno nebyli!
  • Ištván není hloupej, jistě i s tímto počítal. Nezapomeň chytráku, že už jednou se jej pokoušeli odstranit a museli couvnout.... B§h ochraňuj Ištvána... ta modrá squadra říznutá fialovou musí odejít, jinak nebude České republiky....
  • Ty Śtěpánku, jak tě vidím na té fotce, zmocňuje se mě amok, zalez do té Vaší modré díry a
    nevystrkuj zobák, přiber s sebou tu modrou hysterickou slepici,ještě, že má v tomto státě aspoň Zeman rozum a nikdy z ní předsedkyni vlády neudělá, za což
    mu my normální lidé děkujeme a navzdory médiim,fandíme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit