Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bezregistrace

  Inu jen bych chtěl vědět co by se když se ozubená kola eknomiky zpomalí, emisí ubude (což by nebylo ku škodě) a všeobecně ubude poptávky po kecalech na toto či podobná témata .... kam se tito přelijí pochybuji že by vzali za vděk lopatou a jednom šiku by zadírali s tím zbytkem co jaksi živobytí získávají díky svým rukám ...

 • Dve týdny pindali, debužírovali za peníze daňovách poplatníků a nic nevyřešili...

 • Mlácení prázdné slámy, za nímž jsou šikovně ukryty zhoubné parciální zájmy těch, kteří roní krokodýlí slzy nad poškozováním našeho životního prostředí. Z tzv. ochrany životního prostředí se stává velký byznys.
 • A řekl někdo otevřeně na té konferenci, že by bylo záhodno NEZVYŠOVAT POPULACI na planetě? Jenže opak je pravdou co 12-13 let + 1 milarda (!!!). A o to tady asi jde nejvíce, prachy a prachy, jak to z těch lidí vydřít. A čím více lidí, tím více prachů pro hrstku lidí, kteří je nespotřebují ani za 1000 svých životů. A jestli si někdo myslí, že jde o planetu, pak se hluboce mýlí. Protože kdyby tomu tak bylo, nebavíme se o CO2, ale úplně o jiných věcech.

  • Nevozilo by se zboží po všech oceánech tam a zpátky. 

   U aut se kontrouje každý miligram, zatímco koráby kouří na plné pecky. 

   • A plachetnice jsou přece tak romantické....

 • Tak nám to nick "vlk.tady" podrobně vysvětlil. Ale proč nenapíše, že v období oteplení byla průměrná teplota v Evropě na přelomu 15. a 16. století vyšší, než ve století 20.-tém? A nezdůvodní nám tehdejší vrchol - i s ohledem na to, že ve té době Evropu obývalo mnohem méně lidí, kteří chovali mnohem méně dobytka, kteří...

  Zkrátka a dobře - političtí klimatologové vydávají (nebo se pro tento účel nechávají zneužít) doporučení pro ekonomiku založená na chybných předpokladech, chybných vstupních datech, chybných metodách měření a tím pádem i chybných modelech chování planety Země.

  Dokonce si mezi sebou domlouvají a "upravují" výsledky měření v různých částech světa posouvají "výsledky" měření tu o stupeň nahoru, tu o dva stupně dolů - jen aby to odpovídalo vyfabulované teorii, kterou pak pouštějí do světa! TOTO NENÍ POMLUVA - ALE ZVEŘEJNĚNÁ INTERNETOVÁ KORESPONDENCE MEZI NIMI! 

  Výsledkem jejich "bádání" mají být drastické intervence do ekonomiky, jejichž důsledkem bude mimo jiné i pokles životní úrovně ve vyspělých zemích a další velké rozevření nůžek mezi vyspělými a rozvojovými zeměmi, pro něž budou přijatá doporučení znamenat další zpomalení jejich rozvoje.

  • To.,co Vy správně popisujete..jsou v podstatě "vesmírné"., malé, střední i velké cykly atd..,co tu jsou už miliardy let..podobně, jako např. jaro, léto, podzim, zima..,ledové roky, suché roky ,horka, větry, mokré roky atd..a učilo se to podle mého dědy.,běžně na gymnásiu už za dob c.k. monarchie..tohle není třeba rozporovat.. i s poukázáním, že na tohle nemá lidstvo skutečně až tak velký vliv..Faktem však je a to i ze satelitních snímků a dávných fotomap, co se týká porovnání např. doby cca 30 -40 let zpět, že množící se lidstvo si opravdu bere a tím i ničí nenažraně víc a víc., než by mělo i co se týká obrovského znečištění, odpadů, plastů, neskutečného kácení lesů i zastavování, betonování a asfaltování.,hlavně těch původně kvalitních, zemědělských ploch atd...tak si skutečně a doslova sebedestrukčně.."kaká a močí".. do vlastního hnízda, bez ohledu na ty, co přijdou po nás a budou to muset jednou řešit..a na to dnešní lidstvo vliv naopak má a to hodně !

 • Základem tohoto všeho..je stále víc a víc nezdravá, často zbytečná nadspotřeba, konzumní hodnoty i sobecké způsoby života v principu..po nás potopa, žumpa i smetiště... a to doslova a do písmene !..Dnes člověk nemusí být fanaticky ekologický aktivista atd...aby si prostě okolo sebe nevšiml, že to, co tu vznikalo a měnilo se v jisté samoregulaci tisíce let..a novodobě pak po celé generace., ještě zcela nedávno.., tak prostě mizí a vyčerpává se očividně víc, nenažraněji i rychleji, než je zdrávo..Buď budeme mít okolo sebe stále menší a menší životní prostor s obrovskou koncentrací lidí a tím i odpadem atd..,kde budou a už i na světě jsou místa., kde se ani bohužel nedá pořádně žít a tzv.dýchat..a nebo okolo sebe budeme mít sice víc přírody, zdrojů i místa atd.., ale logicky nás bude muset být o mnoho miliard méně..i s otázkou.,jestli to bude ještě cesta řízená, či už přímo násilná..přesněji, že se prostě tu a tam..občas lidi doslova vymlátí mezi sebou o životní prostor i zdroje.,potřebné k jejich způsobu života v rámci "demokracie a svobody"..či jiného "ismu"..

 • Tak abychom to shrnuli....

  za prvé-ohřívá se CELÁ SLUNEČNÍ SOUSTAVA PONĚVADŽ SE NASOUVÁME DO VYŠŠÍ ENERGETICKÉ ZÓNY (kdo má zájem, může si dohledat informace od Davida Wilcocka)

  za druhé-CO2 není problém, je to totiž přirozený plyn, jenž tady byl už dávno před Lidstvem,.. pokud nám vadí, stačí více sázet a méně kácet stromy, poněvadž rostlinná hmota CO2 velmi účinně váže

  za třetí-trapárny ohledně emisí a elektromobilů jsou naprosto zbytečné a zavádějící, poněvadž už 100 let máme technologie Antigravitace a Volné energie takže nepotřebujeme ani ropu ani ucpanou předraženou D1. (kdo má zájem může si dohledat informace například od Coreyho Gooda)

  Celé ty konference o "klimatu" jsou jen jedna obrovská trapárna a fraška a dojírna peněz z nicnetušících daňových sponzorů. Zadarmo se naž...at, nažvanit kraviny, zahrát divadlo pro mainstream a vytáhnout další prachy z lidí pod záminkou "omezení emisí".

  A VO VO VO TOM TO JE......

  • Jo, tu antigravitaci bychom potřebovali - dosluhuje výtah, takže by se něco podobného šiklo ...

   A taky nějakou volnou energii kdybyste nám do kotelny předisponoval - nájemníci vám budou vděčni ... 

   • Tenhle Vesmír je založen na SVOBODNÉ VŮLI. Každá bytost si může vybrat SVOU ROLI. Někdo chce být VĚDOMÁ SVOBODNÁ NEOMEZENÁ BYTOST jež nezná slovo "nemožné". A jinému vyhovuje hrát si na otroka, který odevzdá rozhodování o svém životě "svému pánovi" aby se tak sám zbavil zodpovědnosti. To je v pořádku. Ať si každý hraje tu svou roli, kterou si vybral. Ale pokud se někdo rozhodl pro roli nevolníka, je směšné a omezené nadávat na svého pána, když si ho sám dobrovolně vybral a věří na slovo jeho báchorkám typu "vol mne, kupuj ode mne benzín, poslouchej mne na slovo, věř nesmyslům které ti tvrdím". Otrok nemá právo si stěžovat na svého pána, nýbrž pouze na svou vlastní malost strach a omezenost. Například Spartakus to pochopil a přestal být otrokem. Ovšem né každý má odvahu být Spartakem....

   • Corey Goode stále pokračuje ve své práci intuitivního empatika a zůstává v přímém fyzickém kontaktu s Modrými Aviany ( modrými
    ptačími bytostmi Blue Avians z Aliance Sfér ), kteří si jej vybrali
    jako delegáta pro vyjednávání s mnoha Mimozemskými federacemi a radami v
    jejich zastoupení a předávají mu důležitá poselství pro lidstvo.

    Osobně bych příliš nadějí do kýženého předisponování Volné Energie nevkládal.

  • Pokud je CO2 vázaný v biomase (zakonzervovaný v t.zv.fosilních palivech) po dobu několika set milionů let uvolněn lidmi během několika set let, pak rozhodně více sázet a méně kácet stromy nepostačí.

 • Bílý vegetarián na kole svět nezachrání.

 • On snad někdo pochyboval, že se tam děje něco jiného? Všem jde jen o to, aby mohli:

  najíst se,

  vyspat se,

  uspokojit svoji ješitnost!

  ..................................................................................................................................(S. Lewis)

 • Když jsem viděl ty stovky spokojených strážců čistoty ovzduší, kteří z toho mají úžasný business, tak jsem k tomu kapinku skeptický. A jak vidno, královsky se bavili za peníze OSN.

  Že já jsem se ve škole líp neučil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit