Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin znovu zavedl komunistickou diktaturu a cenzuru.

    Ani kliknout už nesmíte

    Jistý Andrej Romanov z Magnitogorsku napsal v sociálních sítích, že Rusko by potřebovalo svůj Majdan, aby se zbavilo Putina. Teď má Romanov na krku trestní stíhání za extremismus. Praxe ukazuje, že v Rusku není zaručena svoboda slova, ale ani svoboda kliku myší. Proti Vitoldu Filippovovi z ruského Tatarstánu bylo vedeno přestupkové řízení za kliknutí na „líbí se mi to“ pod fotografií z amerického filmu Kult hákového kříže (American History X), kde je vidět, že jeden z herců má na rameni vytetovanou svastiku. Tento americký film byl přitom dříve uveden v Rusku v běžné distribuci.
    • vydáš ty tvé bajky i knižně? simčo?
    • Ten Majdan si Mosqa zažije taky a pořádný,dříve nebo později.
      • leda oslavný - hurá, pane Putine
  • neslyším naše právdoláskaře hovořit o terorismu, i když ohroženi jsou nemocní i miminka v inkubátorech a nedodáváním proudu do jaderných elektráren, i celý region. Kde jsou ti naši slavní ochránci práv ohrožených? že by ohrožená a smrt nejen ruských, ale i ukrajinských a tatarských pacientů, kteří si přejí být součástí Ruska, byla v pořádku?
    • Narodila jsem se v roce 1940.

      Jsem stará babička v pamperskách. Jsem tlustá, ošklivá a hloupá. *11*
      • no vidíš, Simčo, a tím se ode mne výrazně lišíš.
  • Ukrajina potřebuje peníze jako sůl,které ji tečou i z dodávané elektřiny z Krymu.A zásah proti aktivistům z Blokády Krymu?Politický,pozor,nedej Bože ,aby jim nezkřivili vlásek.A ukrajinská vláda by si měla uvědomit,že prudké výpadky odběru silové elektřiny mohou poškodit atomové elektrálny,které jsou na jejím území v chatrném stavu.V paměti je stále Černobyl.
  • V Rassíji vsjo vazmožno,tam bor del agromnyj. I na Kryme ješčo bolšij! Patamu my živjom v Karlsbádě.
  • Važte si svobody v EU Rusofilové! Vy tu můžete beztrestně nadávat na EU.
    V despotickém Rusku jsou lidé stále za slovní kritiku pronásledováni.

    Jekatěrina Vologženinová stanula 27. října poprvé před soudem . Obvinění jsou založena na jejích příspěvcích na sociálních sítích. Kritizovala jimi ruskou anexi Krymu a zapojení Ruska do konfliktu v Donbasu na východě Ukrajiny.

    Příspěvky Jekatěriny Vologženinové obsahovaly i materiály pocházející z ukrajinských zdrojů, včetně satirické malůvky s mužem podobným Putinovi, jak krájí nožem mapu Donbasu. Jeho ruku zadržuje jiná a obrázek doprovází text: „Zastavte škůdce!“ Jekatěrina též zveřejnila některé básně a prohlášení, v nichž jsou Rusové popisováni jako "věční otroci - tělem i duší", mající "kuřecí mozečky" a uvádí, že ti, kdo bojují v Donbasu, se upsali "krvavou smlouvou".
    • Simčo, ty jsi skutečný hlupák a navíc monotématický... ještě dej k lepšímu své vyšívané vložky, chudinko
      • Jsem bláznivá stará babka v pamperskách. *11*
        • ano, zčásti souhlasím, jen s tím rozdílem, že jsi dědek, Simčo.
          • Já jsem pravá pusinka. Jsem stará tlustá a ošklivá babka.

            Jediný dědek tu je tvůj Miloš flaška Zeman *15* *15*
            • Já jsem holka takže jsem TA ne TEN:

              Doplň si vzdělání dědku Ivane Pusine *1* *1* *1* *1* *1*
            • ano, ty jsi pusinka zvaná důvěrně zvracenda.... já pak pusinka původní, dědo simčo
  • Odkdy je aktivista individum, co vyhazuje do povětří sloupy vysokého napětí a ničí tak veřejnou infrastrukturu? Nejsou to spíš jen obyčejní teroristi?
  • tak nějak nevím jaký je rozdíl mezi "aktivistou" a teroristou, možná je "aktivista" vedený příručkou od CIA.... *16* *16* *16*
  • Aktivisté asi neví, jak Rus zachází s teroristy. Za chvíli žádný aktivista nebude.
    • Rusové se chovají zákonně, nikdy neměli v zahraničí mučírny... o jiných "kamarádech" se to ovšem říci nedá.
      • Rusko v rámci budování své totalitní říše jménem SSSR povraždilo a umučilo
        miliony nevinných lidí. To ti nějak uteklo pusine.

        KGB bylo srovnatelné s Gestapem.
        • nesmysl.
          • Stoprocentní pravda lháři pusine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit