Přejít na výpis diskuzí

Na květnou neděli požehná arcibiskup Dominik Duka palmové ratolesti

17.4.2011 10:28
Jan Janula 4 příspěvky

Květnou nedělí dnes začíná všem křesťanům nejvýznamnější liturgický týden v roce, nazývaný také svatý nebo pašijový týden. Vrcholí jím postní doba a blíží se hlavní svátky církevního roku - Velikonoce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Judr J Kruntorand.To by se to církevním lumpům hodilo,aby zase mohli bezvěrce upalovat.Ale žije v zemi,kde jsou bezvěrci ve strašné přesile a každý den klesá počet hlupáků,kteří kněžskému oblbování věří.S nastupující bídou bude pro kněžské lumpy ještě hůř.Na to,aby se to stádo kněžských oblbovatelů platilo ze státních peněz nebude a nám bezvěrcům s církevními lumpy už dochází trpělivost.A ne kněze platit.Když budou mít kněží hlad,tak ať si lehnou na záda,jako prý Židé v poušti,a pokud jejich Bůh existuje tak jim bude do huby padat manna nebeská.A ne soustavně drze okrádat bezvěrce.
  • Arcibiskup Dominik by spíše potřeboval sám,požehnat bejkovcem po zadnici.A to za oblbování lidí a tahání peněz ze státní pokladny na jeho ležácký život.Ti političtí lumpové,kteří zaviňují,že i bezvěrci musí platit kněžské oblbování,by potřebovali bejkovcem spráskat zadek každý den.A ještě tento výprask nazývat "spravedlností Boží".
  • Také jeden "spravedlivý křesťan."
    Autor: Lubomír Mátl Brno
    Jest to dobře
    To, že u katedrály u nás v Brně jest ode dneška symbol naší pravé víry, za to děkuji Bohu a vedení města. Začínáme ukazovat celé té ukřičené atheistické lůze, kdo tu má zájem prosazovat naše nové příští. Radím všem kritikům, aby zpytovali svědomí, aby neklesali dále do bahna atheismu. Jako kněz - laik mohu mnohým z nich podat pomocnou ruku, nabízet nový pohled křesťanské morálky, křesťanského kathechismu. Bezvěrce, pokud nepřesvědčíme, musíme začít i trestat. I zde spolu se svojí družinou jdu a půjdu vstříc proudu. Není mi lhostejné, co si zde připravujeme. Pokud si neuděláme pořádek, všichni na to doplatíme.
  • Kdyby celý arcibiskup místo každodeního oblbování lidí a okrádání bezvěrců,šel raději kopat uran pro Temelín,tak by mohl být tomuto národu užitečný.Stejně bude brzo nucen národ všechnu tu církevní pakáž nahnat makat do pracovních táborů.Na to,aby národ živil tolik církevních povalečů ze státních peněz,tak na to v rozpočtu nebude.Všem politikům,kteří dovolili okrádat bezvěrce,je třeba na katovské mučírně vydloubat oči a vylámat prsty,aby už nemohli dále krást.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit