Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta česká novinářské hovvna zapomněla napsat,že bacil se v zimní období nešíří a že mu vadí nízké teploty...asi se to nikam nepíše,protože by ty novinářské nuly neměly téma na plašení lidí
    • Ebola je onemocnění virové, hlupáku!
      • ty máš vir v hlavě chtěl jsem napsat v mozku, ale ten ti chybí *3*
      • to je úplně jedno ty tupáá Náno,virus se v teplotách pod 0 stupnů nešíří-viz google.com a zpráva US zdravotnické asociace,nauč se anglicky,nebo poros vychovatelku,at ti to přeloží *1*
        • omluvit se a stydět se
          • není pěkná,má malé pééro a jmenuje se tečka *1*
            • fuj ,co tu blábolíš, ty jsi jí to změřil, fuj tajble *4*
        • nebuď sprostý na holku, třeba je pěkná. Urazí se a pak nebudeš mít žádnou šanci. myslí na budoucnost.
    • kdyby se bacil nešířil v zimě, potom by jich, v naši poslanecké sněmovně, tolik nebylo.
  • 1.
    "Podle nejnovějších údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) vzrostl počet obětí eboly v pěti západoafrických státech na 2 917, nakažených je 6 263 lidí. Pondělní statistiky ještě uváděly 2 811 mrtvých z 5 864 nakažených. "
    .
    2.
    "Celosvětově s odhaduje, že chřipkou ročně onemocní 3-5 milionů lidí a v důsledku chřipky zemře 250 000 až 500 000 lidí, což je 8-10 % nemocných (miliony nemocných zemřou v pandemických letech). Mortalita sezónní chřipky se v zemích Evropské unie pohybuje od 8 do 44 na 100 000 osob v závislosti na velikosti a závažnosti dané epidemie. V přepočtu na počet obyvatel EU je to 40 000–220 000 úmrtí během chřipkové sezóny"
    • Zdravého člověka s neoslabenou imunitou dnes chřipka v Evropě pravděpodobně nezabije. Ebola ano.
  • KIMCID
    dost pozdě *10*
    • KIMCID
      copak nelíbí se pravda?
      • nee
    • vymyslel jsem anekdotu:

      otázka na letišti- Mate ebolu?
      a chlap odpovídá- Já bohužel ne, ale jako tajemství vám řeknu, že tchyně jí má určitě a je tam vzadu vedle té tlusté ženské.
      • občan nerozumí černému humoru? tak pardon
        • občan tečka nerozumí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit