Přejít na výpis diskuzí

Na lidská práva v Turecku chvili zapomeňte. Začal tam platit výjimečný stav

21.7.2016 18:28
91 příspěvků

V Turecku platí od čtvrtka výjimečný stav. Zvláštní režim, který bude trvat tři měsíce, vyhlásil ve středu prezident Recep Tayyip Erdogan, parlament ho později schválil. Zvláštní režim umožní vládě ještě tvrději zasáhnout proti účastníkům nezdařeného pokusu o převrat a jejich stoupencům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    Na lidská práva v Turecku chvili zapomeňte. Začal tam platit výjimečný stav ..... zajimavé tož budeme čekat
  • na lidská práva jsme už dávno zapoměli i u nás
  • Takže Erdogan je tyran a diktátor jako Hollande? Ve Francii je přece vyjímečný stav už od zimy.
  • Sajmon vyskoč!
  • Jak to tak popisuješ, tak v té době už tam fungoval McDonalds, KFC...?
  • tak děcka, už to prasklo....jsem na Krýýýýýýýýýmu *14* je to Los Angeles Evropy *14*

už nechci zpátky
  • Najdi si svůj nick, Zieglere.; )
  • Zieglere nudíš...
  • Jen tak pár čísel... dostal na ruské ambasádě slíbenou láhev vodky a tak se snaží.
    *1* *2* *15*
  • dearputin.com *3*
  • nevšímej si ho *3*
  • Týýývole, teplouš Semjon Gayínek to rozjel ve velkým štýlu, jen si teplobuzna motá nicky a pak to vypadá jak vypadá!!!

CHICHICHI !!!
  • fajn my Novorosijci musíme držet při sobě
  • máme tu akci " chlapi sobě " tak nepruď *10*
  • páč jsem taky Novorosijec *14*
  • proč na mě reaguješ hňupe?
  • souhlas, vypadaj dobře *14*
  • kéž by ano, byla by to solidní roštovačka, čeští chlapi mají malé buřtíky
  • Dovedete si predstavit ze by turci meli bezvizovej styk a ted by se hromadne vrhli do EU? *8*
  • T-150 byl projekt sovětského těžkého tanku z druhé světové války. Jednalo se o upravený KV-1 se silnějším pancířem a velitelskou věžičkou. Pancíř věže měl tloušťku 90 mm, v čele a na bocích měl pancíř tloušťku 90 mm, vzadu 40 mm. Byl vyzbrojen kanónem F-32 ráže 76,2 mm. Posádka tanku se skládala z velitele, střelce, radisty, řidiče a nabíječe. Tank nebyl přijat do sériové výroby. Jediný vyrobený prototyp byl v říjnu 1941 odeslán na frontu u Leningradu, kde byl pravděpodobně později zničen.[

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit