Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je samozřejmě velmi smutné. Soustrast všem pozůstalým.


    Proč se ale také neobjeví článek, který popisuje ten fakt, že Slovensko se jasně vyjádřilo k odmítnutí muslimských běženců? Slovensko je nechce! a Česko je chce? Nechápu-proč?!
    • ... asi toho nechápeš víc :)))
  • To musela být tlačenice u dvířek...
    • ... asi jak u vás na hajzlíku :)))
  • Takový pocit zažije pouze zlomek pasažérů, přepravujících se v letadle. Že mají u sebe padák, který mohou po nehodě použít a zachránit si tak život.
    • ... dobré ráno :)))
  • K neštěstí došlo na slovensko-českém pomezí u obce Červený Kameň nedaleko města Ilava.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jako nedělám si velké iluze o geografických znalostech některých osob. Každodenní praxe ukazuje, že jak pravopis, geografické znalosti, znalosti historie, a řada jiných věcí u mnohých jedinců pokulhává a vzdělání má klesající tendenci. Přesto si neodpustím drobnou poznámku..... jedná se o lokalitu hraničící s Valašskými Klobouky. Poblíž jsou Vizovice, Brumov-Bylnice atd. i letmý pohled na mapu ukáže méně chápavému jedinci s IQ aspoň 80 že se jedná o slovensko-moravské pomezí. Slovensko-české pomezí, pokud je mi známo, nikde v tomto státě ani na světě neexistuje. Snad jedině že by si Slováci a Češi postavili vedle sebe meteorologickou stanici v Antarktidě, v tom případě jistě.....
    • zas jeden moravskej nácek... tak už se ku.va odtrhněte a udělejte si vlastní stát, když Vás to tak sere, že si někdo dovolil nazvat Vás Čechama. Tyhle Vaše kydy nás nebaví, nemůžeme za to, že praotec Morava nedošel k Řípu a zarazil se už na Špilasu... představte si, že v Uherském Brodě máte Českou zbrojovku a na hranicích s Polskem dokonce Český Těšín, taky kvůli tomu pěníte?

      Pokud vím, tak Moraváci se od Čechů liší jedinou vlastností, kterou mají společnou s cikánama: jakmile se jich někde sejde více než dva, okamžitě spolu táhnou za jeden provaz proti bílejm! :-D
      • uklidni se český nácku. Nebo tě mám spíš zařadit mezi německé nácky...???? Čím se cítíš být dutohlave...??? Chceš li aby tě druzí respektovali, musíš v první řadě respektovat ty je. Představa že se svět točí kolem tvého omezeného pupku, je zcestná.....
        • ... tvá tupost nezná mezí, zakomplexované telátko :)))
        • Přesně jak píšeš, musíš se naučit respektovat i ty šuliny, cajzly z Prágru, a pochopit že pupkem vesmíru opravdu není Brno. :-D
      • Tak jako Moravana mně tvá slova docela uráží. Asi si pozapomněl naši společnou historickou souvislost, která se zajímavě prolínala. A Velkomoravská říše byl pojem. Jakou jste si vybudovali vy? Já s tebou vůbec nemusím sdílet tento "dvojdomek", pokud si takový dacan. A už vůbec si nepřipouštím, že jsi coby Čech nějaká lepší odrůda, než my, Moravané. Naopak, Moravané mají větší národní hrdost a ta vám Čechům, chybí. Vždycky chyběla. Zaprodali byste vlastní matku, nejlépe nejvyšší nabídce. A s cigánama nás nespojuj, my jsme hrdí Moravané!!! A včíl mudruj!
        • No tak ten dvojdomek nesdílej a vyhlašte Moravskou republiku, jako to udělali Slováci, jak se Ti výše radí! - když jseš takovej dacan. Nikdy by mne nenapadlo přemýšlet způsobem, kdo je "lepší" a kdo "horší", nebejt toho, že HRDÍ MORAVANÉ jsou furt nespokojený. Co je to - komplex méněcennosti???
    • ... tak ty nemáš ani IQ 50 a skvěle potvrzuješ své trapné teorie o vzdělání, troubo :)))
      • ty jsi důkazem že živá forma může existovat i bez mozku. Úkaz vzácný avšak najdou se takové nepodarky přírody. A věříš, že jsem věděl, že se tady vyzvracíš...? Je to totiž přesně tvá parketa. Nic neumíš...nic neznáš...jen nadáváš druhým....taková ubohá podřadná forma existence....
        • ... je fajn, že jsi ze mě podělaný, jako když prvňáček šlohne ve škole křídu, chudáku :)))
  • O čem jako se má zde diskutovat? Redakce šlápla opět vedle. Klidně mě blokněte, už mě to zde stejně mezi známými trapnými firmami nebaví.
    • Založ si vlastní web...pro negativní blbce
      • ... raď své babičce, telátko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit