Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seberealizovat se odstraňováním památníků a soch můžou jen mentální ubožáci - omluvou může být, když jsou ty sochy špatné. "Fronta na maso" alias Stalin na Letné byla příšerná socha, ale i tak tam klidně mohla zůstat - dneska by na ni jezdili civět tůristi z celýho světa...
  • Hloupost kvete všude jen v USA je rozkvetlá nejvíc
  • Ještě začít pálit "nevhodné knihy" A je to jak pře nástupem Adolfa. Nějak se ta kolébka "demokracie" kolébá ! *11*
  • https://nazory.aktualne.cz/komentare/z-rusu-uz-jsou-zase-rusaci-moskva-buduje-velky-putinostan/r~77cbf2fa2f5f11e48a740025900fea04/
  • "odstranit jakoukoli vzpomínku na otrokářství a diskriminaci."
    .
    Kdo chce "odstraňovat vzpomínky" na minulost a historii, tak je vždy nějak ujetý.
  • Vy tam za "Velkou louží",Konfederace byla součástí vaší historie.Berte ji i s pozůstatky.My jich takových máme spousty a nenakopáveme je.Jednou jim budete za svědčení vděčni.Čo bolo,bolo.Teď jste demokracií ras,o které se Evropě nezdá.Snažte se to vydržet.
    • No on kdyby ten sever neprohrával tak na nějaké čornochy nebral ohled ,obdoba byla VŘSR v Rusku kdy až návrat vojáků z fronty po uzavření míru s Německem dodal novou energii bolševíkům a soudruh Lenin se moh těšit finanční podpoře Německa.Jinak rasismus nemá opodstatnění, ale on existuje i rasismus z druhé strany at už od cikánů,černochů a v neposlední řadě rasismus náboženský.Je pravdou až USA nebudou dělat světového policajta tak nebude nikoho a USA skutečně těží jak z peněz, tak znalostí imigrantů z celého světa. Zapomínají na to že nejenom vědět jak ,ale taky udělat.Kdyby dneska Čína zavedla embargo vůči USA tak nepostaví nic a tam je ta chyba.O vývozu kapitálu ani nemluvě.Trumpeta je právě představitel úpadku americké ekonomiky a nenažranosti a jak říkal Karel vždy se otevře závora ,ale jednou přijde hranice a to byl syn rabína a za svůj původ se styděl a za svoje dílo též a živil ho kapitalista Bedřich,no doufejme že neměl pravdu.
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jen-mensina-lidi-chce-aby-byl-obvineny-babis-premierem-rika-pruzkum-o-capim-hnizde-35887?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp
    • ... to jsem tomu zase dal, já vosel Sajmon, "Velikost vzorku: 812 respondentů ve věku 18 a více let", tedy i ti co volit nemohou, příště se budou ptát i školáků, aby jim "průzkum" vyšel. To je komédie!
  • Mám domluvené rande s Kim Čong-unem, příští týden se sejdeme na Guamu
    • Zplonďte potomka,budeme se těšit.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/446790-mame-vas-na-dostrel-nove-plakaty-kldr-ukazuji-usa-pod-palbou-raket.html

    končně, už je to tady, už je to tady, už je to tady,

    USA je na kolenou
    • USA nemá kolena.Bo jsou neohebná.
    • Až budete zkrvaveni stát na promenádě,vzpopmeňte,že už je to tady.
    • Jsem zalitej štěstím *14*
      • zalitej becherovkou ?
    • přéééésně, už jsem si koupil k snídani stoličnou








      PCHE !!!
      • víme sajmon, -14
        • prosimtě ty klikající ruská gumo, tvoje podvody v hlasování už nikdo nebere vážně, všiml jsi si jedné věci ? tvoje myšlenkové výtoky už nikdo ani nemínusuje, jsi všem lhostejný ruskej šášulo
          • ... proto dostávám ty mínusy, mě Sajmona tu má každý jen za ruskýho šášulu
  • perfííído mateřeké, to je dost žvástavý
    • víme sajmon, mateřeké

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit