Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typický úspěšný podnikatel v mafiánském státu. Plnou hubu řečí o trhu konkurenci a snaživosti. Ale výdělky získávají korupcí, krádežemi a stylem já na bráchu brácha na mě.
    Jsou nasáti na stát jako paraziti a cucají z něj miliardy na úkor nás občanů a ještě si drze říkají soukromníci.
    U nás je veřejná zákazka synonymem pro legalizovanou loupež za účasti státní mafie a jejich sponzorů a klientů.
  • Odulá držka typického ODS nebo TOP09 zloděje, zavřít na 10 let.
    • A což teprve držka Řebíčka, ultra extra zloděje, jak konstatoval i sám velký soudruh, toho času člen ODS, známý privatizátor na divoko, Tomáš blekota Ježek
  • Jsem zvědav jestli toho zmrrrrda zavřou.?
  • insider - Zatčení náměstka z ministerstva práce a sociálních věcí Vladimíra Šišky se dotýká vládní TOP 09 mnohem nebezpečněji, než se zatím zdálo.

    Nejde jen o to, že dovedlo ministra práce Jaromíra Drábka k rezignaci. Protikorupční policie nadto podle zjištění deníku Insider prověřuje informace, že peníze z miliardových zakázek na ministerstvu práce a sociálních věcí mohly plynout na financování této koaliční strany
  • A zase nikdo nepůjde sedět!!!
    Lidi pojďme s tím už něco konečně udělat, dyť ty zloději si z nás dělají srandu!!!
    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • Pro Olda.Zavírat lumpy na deset roků.by poškozovalo ekonomiku této země.To chce uvedené lumpy odporážet,co nejkrutěji,na katovských mučírnách.
  • a to prý ještě firma, která dělala registr vozidel je také nějak napojena na S-karty *8*
  • "Dejte nám zbraně, my půjdeme na ně", heslo z předmnichovské republiky.
    Tentokrát by bylo potřeba rázně zakročit proti státní mafii, která parazituje na úkor občanů.
  • Jen mě překvapuje, že tyto tak závažné informace neměli novináři dříve, i když byly veřejně přístupné. Nebo o pravicových problémech měli zakázáno psát? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit