Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne hlavně zaráží, že u zápalné lahve (tzv. Molotovova koktejlu) analyzují obsah: ona ta zápalná láhev nehořela??? Že se tam někdo zmiňuje, že pokud obsahovala jen vodu, jedná se jen o přestupek proti občanskému soužití???? Spíš to takhle vypadá, že nějaký ožrala hodil Stropnickému na střechu flašku s nedopitou kořalkou a aféra je na světě...

    Jinak zaplaťpámbu, pokud se v Čechách najdou i lidé, kteří jsou schopni svůj nesouhlas s politikou vlády dát najevo i razantněji než řečmi po hospodách. Jen houšť a větší kapky, nic jiného než napalm na hlavu si naši "demokraticky zvolení zástupci" - bez ohledu na politickou příslušnost - nezaslouží!!! *1* *1* *1*
    • Jen aby nám tady za nějakou dobu nedávali najevo svoji nespokojenost afričtí utečenci.
      I potom bude souhlasit s protesty projevovanými vrháním zápalných lahví?
      Věřím že jen do té doby, než zapálí tvé auto nebo dům.
      • nemám dům a momentálně ani auto *3* a především nepředstírám, že "zastupuji" zájmy někoho jiného než sebe samého, takže snad ani africký utečenec nemá důvod demonstrovat svoji nespokojenost just na mně *1*. Jinak s tím také nesouhlasím (s vrháním zápalných lahví na lidská obydlí), pouze u politiků. Politik není člověk. *1*
  • aha kdoví jak to bylo spíš to vypadá na ožralu co šel kolem a hodil tam nedopitou lahev teď se z toho bude dělat kovbojka *1* *1* *1*
  • Osobně tohle velmi odsuzuji, ale pragmaticky i občansky to na druhou stranu zas chápu.. Je to jasný signál a nápověda i pro jiné "naše politiky", že některým lidem-občanům.. a může jich být časem i víc a víc.. už opravdu začaly "majdansky" rupat nervy z toho všeho co se nyní děje, včetně oprávněného strachu z budoucnosti v tom co dnešní "naši politici" předvádí za povýšeně chaotický až přímo herecký cirkus proti zemi a zájmům většiny svých, vlastních občanů i s jasným vědomím, že lidé už jsou fakt "nakakaní" a oni i tak si pořád dělají co chtějí i jak chtějí a nechtějí to slyšet a vidět, že realita lidí je úplně jiná !!!...Mohlo by to být časem bohužel i jako dominoefekt, že nastane doba, že "politik" co vytáhne někde před lidmi-"nakakanými" občany svoji "průkazku", tak to nebude pro něj ani ne tak protekční "vztupenka", ale dost možná spíše "rozsudek", přinejmenším v poplivání,nadávkám.., vyliskání včetně kopanců a o dalším už raději ani nedomýšlet...
    • Právo vyjádřit svůj nesouhlas patří k základním právům svobodné demokratické společnosti. Ale to právo se vyjadřuje civilizovaně: demonstracemi, peticemi, veřejnou kritikou ve veřejných sdělovacích prostředcích a především při volbách.
      • ...a když to nepomůže, mají v Americe, kolébce demokracie, takový hezký, následování obyčej, ke kterému je potřeba řeka, kláda, rozpuštěný dehet a peří... :-D
  • Házet toto na barák? Lumpové jedni!
    Ale na rozdíl od podobného případu před pár lety to nebude bráno jako rasistický útok.
    I když.......uvidíme, až odhalí pachatele, jestli bude snědý, tak.....
  • Jen abychom se nakonec nedozvedeli,ze se na terase chlastalo,grilovalo na plynu a kdyz se lahev znackove lihoviny prevrhla,bylo z toho podezreni na teroristicky utok...
    • Kdyby to bylo na hradě, tak by z terasy padaly flašky od Becherovky. *1*

      Vidím, že dva klikači nesouhlasí. Asi vědí, že na hradě se nepije Becherovka, ale Hruškovice.
      *1* *1* *1*
  • V žádném případě tento čin neschvaluji, ale mám z toho radost. *1* *1*
    • mkuchar
      Slušnej člověk by se neradoval, ani kdyby to hodili na vás.
      • Pokud je někdo, kdo chce vyvraždit vlastní národ, slušný člověk, pak jsem rád, že jsem lump. *1* Hmm a navíc, je mi jedno, jestli byste se radoval, kdyby to hodili na mě. Asi bych měl jiné starosti a navíc si o lidech nedělám už žádné iluze, zažil jsem daleko horší věci. *1*
  • Nechápu, jak hérec může být ministrem obrany. Jinak házet zápalné láhve na barák je opravdu hloupost. *9*
    • Když může ožrala z Vysočiny být prasedentem? *14*
      • Tož, protože více lidí chtělo, aby byl. Co ti na to mám říct? Já proti němu mám jen málo věci. Ale nebudu se hádat, zas mě zablokují, kvůli tomu, že se tady člověk brání, když mu kradou nicky. Prostě, Stropnický má šéfovat divadlu, ne vojákům. To je kapitální békovina.
      • Zemanovec nejsem,ale alespoň nepapouškuje co mu přikážou a byl zvolen v referendu a to někoho strašně s.re
      • Veřejně urážíš pana prezidenta České republiky, tedy prasetem a megablbem jsi Ty sám, zapšklá NULO.
  • Zajímavé, že to jsou "Molotovovy" koktejly. Proč ne např. Reaganovy? *1*
  • Při představě, že Stropňa nemá hlídanej barák se mi chce smát , ale je třeba zdůvodnit proč dát BISCE 1,5 miliardy na špehování občanů.
    Nebo to byl jen nespokojený divák,ono to nebude ani přestupek jako v případě vajec na presidenta.
    • Má hlídanej barák.
  • Dělat se to nemá. Ale asi by bylo dobré, aby se pan ministr, zamyslel, zda to co dělá , dělá správně. A nejen on, ale i celá slavná vláda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit