Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak se zdá, že nahrávky zajímají už jen notorického imbecila Petříka z PL.
  • No copak se ještě dovíme,je to opět jen jejích žvatlání ale ještě jsme nedšli k tomu že by bylo něco zdarně dokončeno a předano k soudu .A když už by to bylo u soudu verdikt by byl žádný trestný čin se nestal a obžalovaní sproštěny viny dokud budou soudci a policie pod vládou naších zakonodárcu tak nikdy v tato zemi nebude žaden korupčník politik ministr předán k zodpovědnosti a budou se jen vysmívat nám obyčejným občanum.
  • Stejně to vyšumí!
  • Dokdy se budeme zabývat zrádci a politickými mrtvolami *16* Hlavně je zase volte až vlezou do jiné strany *16*
  • to ještě tahle retardovaná pohádka neskončila?
    bude vás zajímat nějaká nahrávka?mě osobně ne,i kdyby jich bylo 10. *2*
    • Pane Lorde, také mne nahrávky nezajímají!!! Teď je nejdůležitější aby VV, zachránili naše peníze před církví, to jako první věc! Potom sebrat naše vydřené peníze cikánům! Sebrat platy manažerům ve státních službách! Vyhnat větnamce a ostatní pakáž!
      A pomoct opravdovým matkám, ty zrůdy zastřelit! Upravit zákon na ochranu dětí! Pomoct invalidům a důchodcům!
      • souhlas s tebou,taky to tak vidím.
      • A jakou "pakáž", pane Františku??
        • Lucinko přýžyvnýky, sakra! Proč dvě slečny zajímá co je pakáž, definujte mi to slovo po vašem, moc by mne to zajímalo? Nejste od STB? Vidíte už strácíme svobodu!
      • Kdo je to prosím opravdová matka?? A co ty hrubky?
        • Konečně si to někdo přečet! Jak ještě ty články zvýraznit? No paní učitelko matka se chová jako matka ale vy třeba se doma učí s dětma a vede je je k základním návykům, hygieny, chování, slušnosti, úctě! Posílá je do skoli nebo jak to mám napsat? Stará se o jeji výjoj! Měl jsem smůlu že já jsem todle všechno nepoznal ale už proto jsem si řekl že až to jednou příjde poctivě to dětem dám! Moje děti chodí mezi ostatní děti, učí se ja spolu vycházet, navštěvují kulturní akce, např. karneval, divadlo účastní se oslav v rodině, jedou na veletr vstavu. Jasně podle možností, seznamují se veřejným děním! Skládáme stavebnice, čteme pohádky učíme se počítat a určovat! Měl jsem děti později, stále jsem váhal zda se o ně budu moci postarat ale to vám bude asi cyzý!!! To co nám říkával soudruh učitel na základní škole v ČJ je důležité pro osoby vašeho typu! čtěte ostatní články naleznete identické
          věci! Dnes už snad nikdo v mobylech nepoužíva diakriiku! Až se rozhodnete někdy v budoucnu rodit děty, tak se před tím zamyslete zda umíte naplnit jejich životy láskou, nemějte je pro výdělečnou činnost! Už to chápete! Já jsem chodil do práce před rokem 89 a nikdo mne nenutil ani nezastašoval
          věděl jsem že za penýze se najým, základní myšlenka! Tak už nebuďte natvrdlá a začněte myslet na podstatné věci! Pa.
          • Hoóu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit