Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes sem vedl třídní boj aji na kópalyšti dyž sem imperyalystickému zpratkovi propichl lehátko protože ho učijó ve škole samé lži a ani neznál souduha Lenina. To je hrozné co se v tsech školách učijó!
  • Qui bono? Komu je to dobré?

    Někdo snad pochybuje, že za tím výbuchem nestojí kremelský carský dvůr? Pokud ne, tak by to znamenalo, že se to Púťovi vymyká z rukou.
    • Mas v tom zmatek, V jinem clanku jsi psal ze Putin musi prodavat plyn aby Rusove neumreli hlady.
      • Kolik ti platí residentura StB za sledování a registraci toho co kdy, kde a kdo píše?
        • Docela slusne kolego. A co ty? ty tu saskujes zadar?
          • Já tady pouze vyjadřuji své názory ve snaze diskutovat, abych si popřípadě opravil svůj názor. Avšak od lidí tvého druhu se dočkám nanejvýš invektiv.
            • Ses zapomnel prenickovat kolego.
            • Ty blbe, "svoje" názory opisuješ z manuálu, co jsi dostal když jsi nastoupil na post placeného provokatéra. Ty musíš mít zoufalý osobní život, když jsi si zvolil takové povolání.
  • Výbuch plynovodu bylo možné očekávat, stejně jako jiné aktivity nacistických bojůvek. Oni se s tím nijak netají. Stejná banda (Pravý sektor ) žádala za propuštění zadržovaných novinářů 200.000USD.

    http://wertyzreport.com/2014/03/17/jaros-vyhrozuje-vyhozenim-ruskych-ropovodu-do-povetri/
  • NOSTALGIE Jo jooo, co nam pred EUROmajdenem schazelo?? Zili jsme si klidne,spokojene.Oslici z Bruslikova bojovali proti 100watovym zarovkam,proti zvykackam a stromum akatum a bylo nam vsem fajn. *2* Jooo jo,to byly krasne casy. Ted clovek misto na houby bude muset chodil do lesa na sisky *9* *9*
  • Nigdo néni chytré jak mi komunisti protože mi máme VUML a sme chytří ot přírody a myslíme to z vama všeckýma dobře protože si vás vitřídíme a potom bude konečně komunizmus. Čest!
  • Jestli přestanou být plynovody na Ukrajině bezpečné tak je uzavřit a muže se pak celá Evropa zbláznit . Fašisté v Kyjevě se podobájí cigánum nepřizpusobilí k civilizaci.
  • To je naša taktyka a mi komunisti to jim enom tak nedáme. Naša taktyka je je nejlepčí na světě a mi vás všecky zlykvydujeme! Čest!
    • cha cha. Ses sasek *2* *2*
  • On ten fašista Putin se už v zoufalství i KáGéBáků chytá.
    • Tolko obeti nepriniesol komunizmus ako paranoja demokracie. Putin je kgb a Obama je mierumilovna CIA a teraz akoze co? Zufala je EU a ty snou.Putin sa nikomu nevyhraza ako EU a ukrajina. Nase media su nenavistne a agresivne. Priehladnost politiky zapadu nevies odhalit ale zato Putina akoze spravis hned, ktory je krok v pred.
    • Neříkej mu fašisto, budem si vás plíst *1*
  • Nejakej smoula zkousel navrtat potrubi a zapomnel zhasnou cigaretu. ale jednou se jim to stejne povede a EU bude mit zvysenou zpotrebu plynu *8*
    • proč se ta Plynošenková motala okolo s vrtačkou v ruce!
      • Tak uz jsme na to přisli. *1* *1* *1* Tak ta uz nic nenavrta *1* *1* *1* . No jooo,ale aurcite se najde jinej blb s vrtackou a uz je jenom jedna roura. Tak jdu radeji shanet nusi na sisky. Brrrr,to bude letos zima. *2* *2*
  • jestli to udělali separatisté, radikálové, proruští ozbrojenci, teroristé, bandité, nebo nacionalisté! Než se dohonou, bouchne to jinde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit