Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem blb! Kozomrd! Váš Tečka.
  • AŤ žije Majdan!
  • Ty volby proběhnou tak, že přijde komando do volební místnosti, kde volič dostane jediný lístek pro jediného vybraného kandidáta a volič bez odchodu za nějakou plentu (ta tam ani nesmí být ) prostě jej s pistolí u spánku donutí, aby vhodil volební lístek do urny. Počítat hlasy bude zbytečné - přece 100% pro hlavního Banderovce Jaroše !!! Toť příští jasný prezident Ukrajiny. A kdo nepřijde volit, bude popraven...Demokracie ala EU !!!
  • už ji vidím, rovná, demokratická, spravedlivá, pozorovatelé z EU budou plakat štěstím a lidé odlišného názoru či náboženství se budou třást o život, Gratuluju EU
  • To bude nalejvárna !!
  • Tak holky ,ten úsměv dostane brzy úplně jinou podobu.Počkejte za půl roku.To se budete divit.Taky jsme se smáli ,cinkali klíči a dnes? Lidi skáčou pod vlak z oken a to proto ,že cinkali těmi klíči.Udělejte si fotku na památku ,kdy jste ještě měly důvod k úsměvu.
    • ne všichni cinkali.....
      • Taky m. j. cinkali klíčema od bytu ze kterýho je po výkonu vyhodili.
  • kdo to nezažil neuvěří kdo chce kam pomozme mu tam jsou to šílenci nevědí co je čeká potom budou čumět.
  • Necápu kam se ti Ukrajinci hrnou. Čeho chtějí dosáhnout? Jestli chtějí Kalouska a Klause tak ho mohou dostat zadarmo a pak uvidí kolik tam budou mít zlatých paláců zloději
  • Někteří revolucionáři vůbec nepochopili o co jde a organizují antisemitismus!
    .
    • Myslíte Schlema s Mórickem? Ale to jsou přeci šlemilové....
      • Ne myslel jsem Fritze a Móritze.
  • Všechno je špatně, Ukrajina zbankrotuje a demokracie, ta už dostává na p r d e l.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit