Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud Putin nestáhne svá okupační vojska z Ukrajiny přijdou armády NATO
    a zaženou je zpět do Ruské stepi. *14* *14*
    • fakt je, že ty okupují rády a zabíjejí snad ještě raději.... *15*
    • ale houby - bohužel: Rada bezpečnosti OSN, a i celé NATO je rozhádaný, bezzubý ratlík, který už se bojí i štěkat. Raději politicky korektně piští, aby si krysy náhodou nestěžovaly na diskriminaci. Ani cenit zuby nemůže, protože žádné nemá - většina zemí je na tom jako ČR: dvanáct stíhaček, čtyři transportní letadla a pár vrtulníků. Jak s tím chcete válčit proti Rusům, kteří své "chudobě" a "technologické zaostalosti" navzdory mají stovky strojů minimálně srovnatelné úrovně??? Tak se zase sepíše pamflet, vyhlásí se "sankce" a nakonec nějaký Chamberlain s Daladierem podepíší v Mnichově, že Ukrajina se má vzdát nejen Krymu, ale i Doněcka a Luhanska. - btw jsem zvědav, co se stane, až Putin anektuje Lotyšsko, Estonsko a Litvu - i když tak hloupý on není, jen tam nechá vyhrát nějaké vlády, které samy požádají o sovětské jho. To už tu všechno bylo... *11* *11* *11*
  • Kdyby byla v Rusku demokracie tak Putin stojí před soudem za rozkrádání
    státního majetku. Zatímco lid v Petrohradu strádal hladem on na tamní radnici
    obohacoval sebe i kmotrovské kamarády.
    • Kdyby byla demokracie u nas tak je tam cela vlada ...
  • Putinův poradce nařídil střelbu do lidí na Majdanu.
    Tradiční totalitní praktiky Kremlu.

    Moskevský agent Janukovyč chtěl vlastní nespokojený národ zastrašit po sovětsku brutální
    silo ale nečekal že lidé neutečou ale svrhnou ho. *15* *15*
  • No, už tady zase začíná sranda. Zlýmu trollovi skončila vazba, nebo ho už tiscali znovu vpustilo, nebo začal zase používat původní nicku? *1*
  • Ну чтож, вы нацмехи. Вы только ждёте гуманитарного бомбления вашего фирера Макака на ваших жилей, пиздецы! *1*
    • А вот половой орган pоссии troll *1*
      • Нацсука! *11*
    • zdarec čuryne,co s tebou bylo ? kde jsi byl ?
      • Привет, вол. *1*
        • Napište mi něco milého v Ukrajinštině! *14* *14*

          že bych se začala učit Azbuku? Brrr. To by nebylo učení ale mučení. *15* *15*
          • Jen se nedělej. Na základce ses ji šprtala každý den, dopisovala jsi si se sovětskou pionýrkou a každoročně jsi vyhrávala Puškinův památník.
    • Na to jsem naletěla jednou ale podruhé mě nedostanete. *16* *16*
      je to Ruština nebo Ukrajinština? *15* *15* *15*
  • Zlý soudruhu zatím se jako Hitler chová tvůj Putin když sousednímu
    státu krade území pod záminkou ochrany své menšiny.
  • ... a natužili patku na hajtla. *1*
  • Hlavní problém tu však zůstává!

    Ruská menšina na Ukrajině musí uznat že podléhá vládě v Kyjevě. Luhanská
    ani doněcká republika neexistují protože je to Ukrajina.

    Pokud se menšina nepodřídí musí být tvrdě potrestána za vlastizradu a terorismus.
    • ale to víš, že ne, ty brepto *15* *15* *15* *15*
      • Chce to svěrací kazajku a roční klid na lůžku! *16* *16* *16*
    • Nemusí. Nebo je k tomu půjdeš osobně přinutit, Čapisrale? *15*
      Tak až půjdeš, tak s sebou nezapomeň přibrat Alinu Holušovou, můžete nutit spolu, aspoň od vás bude klid *5*
      • Jsem Simona a kdybych velela Ukrajinské armádě já tak válka do týdne skončí. *16*
        • ruská menšina?? máte Benešuv syndrom?
          • Menšina je vždy podřízena státu ve kterém žije. Pokud to nechce uznat jako
            ta Ruská na Ukrajině dopouští se vlastizrady. To vám řekne každý průměrný pravník.
            • Nevim, možná máš pravdu, ruští vojáci bez odznáčků v ruskejch tankách bez označení, to asi nebude ruská armáda, ale nějací teroristi.
            • tohle vám nedá ani Hág *9*
            • Tak je třeba je roztřídit. Ruské občany kteří uznají že jako menšina na Ukrajině
              spadají pod Ukrajinskou vládu tam můžeme nechat.
              Rusové kteří chtějí Ukrajině krást území musí být potrestáni jako vlastizrádci.
            • V tom připadě by vás měla převážně zajimat jedna konkrétní menšina.Né rusové někde na UA.
              Hlavně v UA se to blbě určuje pokud se nikdo k mnešině nepřihlásí.Národy cccp jsou tak pomíchané až to není hezké.Díky zrudě Satlinovi.
  • Rusofilové zde máte jednoduchou rovnici.

    Klesající cena ropy plus klesající Ruská ekonomika rovnají se . klesající
    popularita soudruha Putina. *15* *15*
    • Ale takhle se v juesej nemají.

      http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000007dc000011a2001a2406d&idx=5&filename=Sber%20lesnich%20plodu%20v%20Rusku.pps&r=4.26421647425741
      • Tys byl v USA, mudrci ?
        • Představ si, že ano a několikrát. Mám přízeň v New Hamsphire. To je co?
  • Víte co je srandovní?

    Že Rusofilové odsuzují politické zloděje v ČR a přitom podporují ty Ruské. *2* *2*
    Dvojka Putin Medveděv se už v Petrohradě namočila do rozkrádání státních peněz
    a do cinknutých veřejných zakázek. Kdo byl okraden? Ruský lid. *2* *2*
    • a můžeš nám dát nějaké důkazy? jiné než novinářských presstitutů? *15* *15* *15*
    • No ja nejsem sice rusofil, ale nemohu si nevšimnout vaší kampaně za UA. CO SE DĚJE V ČECHÁCH JE VÁM FUK, ALE ZA UA SE TU BIJETE DO PRSOU??
      • Do nich bych se nikdy nemlátila pane Zdenku protože to holky dost bolí víte. *3*

        A co mám jako dělat? Všude jsem psala a říkala ať lidé nevolí podnikatelský
        projekt Stb ANO a provařené socany. Co si národ zvolil to má.
        • no ale volbama boj nekončí ne?
          • Takže chcete vládu svrhnout? S kým? S občany kteří jen brblají u televize nebo
            v hospodě? S občany kteří chtějí změnu a pak v prezidentské volbě zvolí
            provařeného straníka Zemana?

            Hodně štěstí ve vašem osamělém boji. *15* *15*
            • A kdo volí malé i velké tak pořád jen podporuje zlo. *15* *15*
            • no odpovídate si sama, opak malého zla je velké. *3*
            • Malé zlo je pořád zlo. *15* *15* *15*
            • No právě osamělém...A co se týká Zemana dle jeho slov volilo se menší zlo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit