Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak až budu mit u ČEZu dluh za elektriku a oni me odstrihnou, tak zacnu obchazet ulici a presvedcovat sousedy, kteri o me nestoji, aby me napojili ze sve pripojky. Zdarma. Ze jim to nekdy zaplatim. Mozna.
  • Podpora zlodějů už bez přetvářek. Tak by se měl nazývat článek o zpětných dodávkách plynu na Ukrajinu přes Slovensko. Stačilo přitom jen dlužnou částku za odebraný rozkradený plyn Ukrajinou zaplatit. Tenhle bude zadarmo? Ne? Tak by bylo dobré říct, kdo ho zaplatí.
    • Přece Vladko Mečiar říkal, že dluhy se platit nemusí a když nebudů peniaze, tak si ich vytlačíme! *1* *1* *1*
      • To už leta realizují v USA a říkají tomu odborně kvantitativní uvolňování a tak dosáhly přímo astronomického zadlužení. Mečiar to jen okoukal od strýčka Sama, FEDU a Wall Streetu.
      • Ale Kočičáku, to přece prohlásil ředitel FEDu.
        • Tedy možná ne, možná to ti dva řekli také. Ale tvrdil to Roko-Šuplík-SexyMozek-Paroubek když vysoudili Lihový dům a měli platit advokátovi. A myslím, že ten Lihový dům se tak jmenuje podle Becheroviče Bubble Bum. *1* *1* *1*
  • Tak Fico se tomu bránil zuby-nehty ale je vidět že musí skákat jak Brusel píská. Alespoň se mu podařilo uhájit návrh vedlejší trasy, protože kdyby bylo podle Kyjeva, dostalo by se Slovensko do právních problémů. Mezi námi, náš Sobotka by to odkejval jako pejsek a podepsal by s hlubokým úklonem úplně všechno.
    Teď ještě uvidíme, jaké jsou finanční záruky. Pokud je odpovědnost na Slovensku, pak mi ho je fakt líto. Představa že Ukrajina bude za něco platit je hodně úsměvná. *2*
    • dobrej příspěvek. *2*
  • To jsem zvědavý, jako dlouho jim ho tam budou čoboláci zadarmo posílat.....
    • Čoboláci k tomu byli maoistickým Barossem a pip-ou Merklovou a CIA dotlačeni, Fico nechtěl dát Ukrajině ani euro, protože ví moc dobře, jak to bude s placením, spíše s neplacením, ale demokraticky pod tlakem strýčka Sama to musel udělat, tak alespoň vybral co nejmenší zásobník. To je ta demokracie a svoboda a ne- lidská práva v praxi. Pro fašisty-banderovce a zloděje - plynovu princeznu, s manželem s brežněvovské dynastie a další zloděje a podvodníky pod diktátem vše, když se to USARAELI hodí.
      • Co ten diktát a nátlak znamená, to se asi sotva dozvíme. Jestli politikovi vyhrožují fyzickou likvidací, tak ten se s tím chlubit nebude. Jó, kdo tančí s Ďáblem, skončí v pekle. A věděl to někdo, jakému Ďáblu budeme sloužit?
    • Dokud jim nedojde, což bude rychle. Zásoby velký nemají. *1* *1*
      • Vtip je v tom, že Slovensko dostává 100 % plynu z Ruska!!!!
  • Ano, tak je to správné. Budeme Ukrajině posílat levný plyn z Ruska a to nejlépe zdarma a sami budeme brát břidlicový plyn z USA, který bude tak 2x - 3x dražší. My na tej Ukrajině tu demokracii nastolíme i kdyby na chleba nebylo, že soudruzi z Bruselu?
    • svata pravda,možna že to unie nechá zaplatit slovensko
      • Tak to je skoro baba tutovka. - slovenská, rozhodně ne ukrajinská.
      • Byl by to dobrý vtip, ale nakonec to zaplatíme všichni. A rádi, přece pro demokracii uděláme všechno, třeba pochcípáme.
  • Zatím mi není známo,že by EU a USA provedli nejaký tlak nebo alespon "mini" hrozbu na Kyjev.Vše se koncentruje gen Rusko.Sankce k vùli tomu,že Rusko má vojsko na vlastním
    ùzemí a proto,že vyžaduje platbu.Kyjev je "zacarovaný kruh",žádná informace nemá hodnotu ji napsat.Odpovídá to presne importu demokracie"ala USA".Ukrajince co zde znám vùbec neví o co jde a nebo jsou desinformovaní.Kvetnové volby nemají smysl pro Ukrajinu ale pro EU a USA.Je jasné že to Putin neuzná a kolotoc zacne znova.Co potrebuje Ukrajina:USA a UE
    zbalit kufry a vypadnout,Putin by mel "proruské akce na vychode srovnat" -dát jím cas co chtejí a pak bez vmešování kohokoliv!!volby.Co se týce "objíždky plynu prez slovensko bych
    považoval za vtip-ale v "zoufalství"je vše povoleno.Ale i tak,kdo ten plyn zaplatí??Díváme se
    na potycku dvou velmocí-USA je na pokraji total.bankrotu a výhružky se mohou lehce stát
    zkutecností a jako vždy jde pouze o zájmy USA-ostatní nehraje roli.Rusko nátlaky urcite
    vydrží,umí to.Pokud jde o Rusko,ví Cína jak se zachovat,protože zná následky. *9*
    • Zaplatí to Slováci čoboláci a nikdy to nedostanou zpět. Budou mít z toho kráter ve státním rozpočtu jako po pádu tunguzského meteoritu.
    • Problém leží na jihu. Putin jim vyfouknul Krym. Obama se už viděl na Jaltě a teď nic.
    • to je jasné,Rusko by bylo jen přestupní stanicí před následující Čínou
  • Slováci- upřímnou soustrast. Propojení s ďáblem už plně funguje.
    • Proč upřímnou soustrast?Také jsem se jí nedočkal,když banderovce Praha zde léčila a letecky vozila zadara.Dnes jsem poslouchal jak Vietnamská komunita roztahuje křídla a chce do EP za absurdistán ČR.Připomíná mi to slepenec,kdy německá menšina požadovala podobné výhody a vznikl Mnichov.Největší blbost je další v Ivanových Varech,kde se česky nedomluvíte.Ptal jsem se na cestu a měl jsem štěstí,že jsem si náhodou pamatoval záchytné body jinak smůla snad ještě ve státě,který byl kdysi český.
  • tedy je to přesnějo tak, že na Ukrajinu zpět poteče ruský plyn , který natekl na Slovensko - pokud si to Garprom nechá líbit- Jo, a kdo ten plyn bude platit a komu?
    • prý to zaplatí KSČM,ale tomu vašemu Filipovi nevěřím ani slovo, beztak kecá jako vždy
      • Zaplatit tento plyn komunisty pravičáci nedovolí.Protože prý od údajné revoluce nakradli pravičáci tolik,že uvedené zacálovat bude pro ně hračka..
  • Ještě bude s plynem veselo.Zatím je teplo,ale až se Zima zeptá?
  • nepoteče nic,nikdo to nechce zaplatit.....
    • No Slováci už mají Euro a tak jim to Barosso určitě dovolí zacálovat.
      • Ano bude to pro Slovensko přímo čest, že budou moci humanitárně pomáhat Ukrajině, aby Oligarchové si mohli ještě lépe a více mastit kapsu a rozkrádat i europeníze. Srbsko humanitárně bombardovaly USA a tady budou Slováci humanitárně pomáhat Ukáčkám tak dlouho, dokud jejich dluh nedosáhne astronomické částky jako má USA . Jediná šance je, že Rusko se naštve a pro změnu bude po vzoru USA a Clintona humanitárně bombardovat tu Ukrajinu. Slováci, není vám co závidět. Blbá nálada vás nemine.
        • Ukrajinští oligarchové už na Ukrajině všechno rozkradli tak postupují směr západ - EU. Inteligentní a zodpovědní vůdci by zavřeli dveře na deset západů, j-elita z Bruselu je otevřely dokořán.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit