Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letem - světem od Spencerové. Dobré čtení, rád bych napsal že zábavné:
    http://www.novarepublika.cz/2014/12/tereza-spencerova-9.html
  • Tak jsem přijel z Ukrajiny! Je to zdevastovaná zadlužená země - takže do EU právem patří!

    Všem milovníkům zaostalých středověkých vesnic ji mohu vřele doporučit. Ještě že po
    letech kradení mají tlusté kmotry - Porošenkovce. V době nouze kdy zvítězí
    zvířecí pudy tak bude masa dost!
    Fašistu jsem žádného nepotkal - lidi tam pouze pravicí neustále odhánějí mouchy a přitom
    volají HEIL - asi jako něco hybaj.

    Rusové na Ukrajině jsou a né že ne. V hloubce 1000 metrů pod zemí jsem našel kostru Rusa s nápisem: Bitva o Kyjev 1943. To je název Ruské jednotky jak jistě každý chápe.
    Tržnímu rozkrádání chci říct podnikání zdar!
    • No, v bejvalym sssr je to všude, někde ještě horší, třeba v rusku. Nejsou jen hlavní města. No, pozůstatky socálismu, jako tady, třeba v palicích bolševických pomatenců. *1*
    • Tak tos nebyl v Putinově stepní říši. To bys teprve valil bulvy. *1* *1* *1*
      • Tak naschvál... *1* *1* *1*
  • fašisti škemrají na zimu o plyn,jak se rozjaří zase budou válčit porošenkovi zmrdi
    • á dorazila reklama na boršč *15*
      • nejsem zaslepený nenávistí vůči rusku,tu nenávist tady zaseli demokratické média podléhající prašivé USA
        • U mne ne, u mne už od 49. *2*
        • zapoměl jste na CIA a mandelinku bramborovou
          • Mno, tak mě stačila naposledy ta albertovská "Červená kar...tička s vejcomety". Taky hustý. *1* *1* *1*
          • A na vyvražděné indiány *1* *1* *1*
  • Zdravím své poddané,jak se máte?Koukám, že jste zase ráno nenašli cestu na pracovní úřad? *9*
    • Bohužel pane prezidente, byl již celý zaplněn povaleči z pražských kaváren. *1* *1* *1*
  • Až naší zem zachrání Putin od fašistů a tý naší politickobanderovský bandě bude v ČR ráj na zemi jak před rokem 89. *3*
    • To už ale ty budeš dávno pod kytkama a putin taky.
    • Jak může soukmenovec Putin někoho zachraňovat před fašismem? On vůdce/führer polofašistického státu (polo proto, že je to kombinované s oligarchiátem) *1* *1* *1*

      Vy jste se na tý ruský ambasádě už zas zhulili, když plácáte takový pitomosti, co?
  • Ale lepší je půjčit Ukrajině na ruský plyn než tady mít ruskou "bratrskou pomoc".
    • oslíku jak to s tím souvisí?
      • "Chytréomu napověz, hloupého kopni.", říkali staří.
  • Je ovšem zajímavé, že nacisti z UA jako nečlen dotace dostanou a členové ostrouhají. Opět mě to utvrzuje v tom, že je EU nacistická svoloč!
    • Rusové budou Nacistům prodávat plyn? A Elektřinu? A uhlí? A kupovat od nich součástky do vrtulníků a letadel? Nacistům, nebo Fašistům? Hahaha, zas jeden co uvěřil štvavé ruské propagandě o ukrajinském státním nacismu, genocidě a juntě. A ještě to šíříš dál - fuj! Jestli je v Evropě režim který má blízko k fašismu, je to právě putinovské Rusko. Tak si nech ty svoje urážky, ty ruský iňtěrnětový agente. *16*
    • Nacisto,odkud píšeš? ze Sibiře,nebo z ČR ty rudej kolaborante,není žádná "ta unie",my jsme unie ať už je jaká je.Tak proto tu unii něco udělej a ne že budeš jenom olizovat rusákům zadky ty bolševickej exkremente.Nikdo za tvůj zpackanej život nemůže,zvedni zadek a běž něco dělat,budeš se mít líp.
      • ty jsi vymydlený mozek,americký z m r d
        • ale Voloďo,to chce klídek *15* diazepam nezabral..?
          • Diazepam a vodka nejde dohromady. Když to Voloďa zkombinuje tak to takhle dopadne. *1*
    • ELECTA jakožto občan ČR a i tudíž EU, budoucích USE také patří mezi nacistickou svoloč?
  • Příměří?! Tak to s tím budu muset rychle něco udělat.... *1* *1* *1*
  • Před týdnem náhle zaplatili a už to frčí. *1*
    • Oni nezaplatili, pouze převedli na ruský účet peníze od Evropy. Skuteční plátci jsme my. Berte to jako vánoční dárek pro ukrajinskou "demokracii". *3*
      • Ano, přesně. K rozkrádání našich peněz se EU náramě hodí!
        • Nezdá se mi, že by mi někdo rozkrádal MOJE peníze.
        • za to že jste švorcák si můžete sám díky své neschopnosti,tak to nesvádějte na unii,vaše peníze to zcela jistě nepostihne,sociální dávky od kapitalistů jsou od toho osvobozeny *3*
  • Nemazlit se snima,já bych mu dal si tam takhle pobíhat a hrát si na uklízečku,ke zdi a zastřeli,bolševika ruskýho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit