Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plzeňák ti zvedne mandle tečko, neboj. *2*
    • Chceš něco smrade?
  • To muselo stát peněz, to se nikdy nedozvíme.
  • Trapný ulhaný rusofilní zloději nicků.

    Ničíš celou debatu, Seber se a táhni do Kremlu.
    Když nesneseš jiný než Putinovský názor nemáš ve svobodné EU co dělat.

    Simona
  • Dejte už s nimi pokoj. Z blbosti si udělají živnost. Zeman to řekl správně!
    • Přestaň krást nick a špinit názorovou odpůrkyni.
      Zeman tě nazval bláznem protože protestuješ proti konvoji. Tomu výroku už nezatleskáš co.

      Už s tím kradením nicků nejsi směšný ale pouze trapný.

      Simona
      • O to jsem raději. Mě je tvůj hemeroid i Zeman s konvojem tam kde tvůj Obama. Na stromě!
        • Přestaň krást nick a ničit debatu rusofilní ubožáku jménem Zlý Troll.

          Simona
          • Dostaneš na rypák tečko a dáš pokoj, příjde na tebe Plzeňák.
            • Jdi se léčit Tečkomile.

              Nikdy jsem v Plzni nebyla.

              Simča
  • proč maj ten hadr porát na hlavě?
    • protože jsou foceny v muslimské zemi a vysvobozeny muslimskou dobročinnou organizací *7*
  • Katar nám to dlužil za tu kauzu jejich prince-pedofila
  • Zajímalo by mne, jako měrou se o propuštění dívek zasloužila naše politická elita. Po odvysílaných vyjádřeních v médiích to zatím vypadá, že za celou záchrannou akcí stojí pánové Zaorálek a Chovanec.
    Já se naopak skromně domnívám, že se holky domů dostaly hlavně díky aktivitě vlastních rodin, které samy oslovily IHH a bůhví koho ještě. Nebo se moc pletu? *7*
  • Každý muž který násilně prosazuje nošení burky by ji měl sám celý rok nosit. *16*
    Bůh nám ženám nadělil krásu. Jakým právem nás muži zahalují. *16* *16*

    My ženy dovedeme řídit auto i státy nejenom žehličku. *16* *16*

    Simča
    • no, my ženy ano, ale ty k nám asi nepatříš. Kromě toho já neumím žehlit.... co s tím?
      • Já jsem pěkná mladá holka.
        Neumíš žehlit? Tak se to nauč.

        Simča
        • a naco bych asi měla chlapa? *2* *2* *2*
          • A nelákalo tě nikdy holky s holkama. Jsem pěkná pokud bys chtěla.

            Simča
            • Jsi lidské *12* . Debatuj si sám ubožáku.
              Zítra odjíždím do Španělska zatímco chudá nula jako ty se bude jen užírat závistí.

              Kradl jsi soudružkuPusinku. Zrušila jsem ji a udělala si američanku. Tu kradeš také.
            • Zatím!
            • Každý vidí, že jsi zloděj nicků, já nic neukradl kravko!
            • Jsi ubožák. Kradl jsi nick soudružkaPusinka. Zrušila jsem ji a udělala si američanku.

              Je registrovaná takže ho můžeš ukrást jen z 99 procent.
              Snaž se jak chceš. Každý vidí že jsi zloděj nicků.

              Simona
            • Mě Rusko netáhne, ale baví mě vytáčet trolla!

              Co Simone, dáme druhé kolo, nebo sklapneš? Napadla mě lepší věc než psát pod tímto nickem, budu psát pod tvým. Chceš?
            • Jsem holka. Jsi ubožák zloděj nicků a ulhané ruské *12* .

              Simona
            • Klídek Sajmone, klepne tě!
            • Vy tu z každého kdo není Putinovec děláte neexistujícího děděčka Tečku.
              Tak tu nelži ulhaná StBácká tlamo a zloději nicků.

              Simona
            • S trollem jít do gay klubu nemohu, ale ty by jsi mohl s tečkou co o něm furt píšeš!
            • Jsem holka. Přestaň špinit názorovou odpůrkyni.
              Jsi Zlý Troll tak jdi s Tečkou do Gay klubu v Plzni. *15* *15* *15*

              Simona
            • Já tě chci Simone!
    • A měla by být potrestána každá žena, která si nedovede vážit těžce vybojované rovnoprávnosti a prosazuje, že opravu auta, nebo čehokoliv doma, přidělání poliček atd. má dělat muž.

      Ta rovnoprávnost samozřejmě ještě není dotažená do konce. Ještě chybí zrušit diskriminační ženské kategorie ve sportu a taky oddělená WC.
      • ano, nedávno jsem nechtě vešla na pánské WC a ten zděšený krk stál za to. Jenže problém - muži neradi splachují, proto oddělené záchody musejí zůstat, ženám moč nevoní.
      • není to jen proto, že mu chce umožnit, aby vůbec něco dělal a nalezl tak smysl své nesmyslné existence? *3* *3* *3*
      • Chceš úplnou rovnoprávnost? Fajn. Tak musíš dostat menstruaci a porodit dítě.
        Jak se ti bude líbit když na tebe pak budou křičet: he he má krámy.
        Moc příjemné to arogantní mužské chování není.

        Simča
        • Na mě ženký řvou he he má hemeroidy

          Simčák 1918
          • A přitom jsi jen rusofilní ubožák a zloděj nicků jménem Zlý Troll.

            Simča
        • při jaké příležitosti prosím tebe na tebe kříčí he he má krámy? mně se to v životě nestalo *15* *15* *15* nebo snad chodíš vždy v tmavé sukni, akorát, když menstruuješ tak, jako herečky v reklamách, musíš rozhodně mít upnuté bílé kalhoty? nebo to okolí hlásíš? asi u vás v cvokhausu se to tak dělá *15* *15* *15*
          • ty jsi nechodila do školy? A co tady, Ty nechutné mužské řeči. *16* *16*
            A co říkáš na věčný spor - vložky nebo tampony? Co je podle tebe lepší?

            Simča
            • Jsi sprosté *12* .
              Týdny tu kradeš nicky a snažíš se pošpinit názorovou odpůrkyni.
              Toto je svobodná debata. Pokud ti vadí jiné názory tak sem nelez ty ubožáku.

              Mladá holka Simona
            • Mě jsou tvoje zdroje u pr... Stejně jako Rusko, USA a třeba Quatemala. Mě Jsi u prr. i ty Simone! Kdykoli tě srazím na kolena, kdykoli! A nejsem rusofil ani estébák jako ty!

              Trolle starej plesnivej!
            • Citovala jsem z veřejně dostupných ruských i západníéch zdrojů které si každý
              může na internetu najít.
              Pravdu můžeš jenom poplivat ale ne změnit rusofilní ubožáku a zloději nicků.

              Simona
            • Pravdu? Jakou pravdu? Tvojí? Tak jo Simone, jsi dobrý. Ale jako přísada do psích konzerv!
            • Ubožáku. Umíš jenom krást nicky a špinit názorovou odpůrkyně.
              Prostě se snažíš StBácky zlikvidovat Simču která napsala pro Rusko nepohodlnou pravdu.

              Simča
            • Asi jsi byla blb už od školy, nebo od narození!
      • a hlavně zavést gender kvóty nejen na managerské pozice, ale na pozice zedník,horník,popelář atd. málo žen v techto profesích je! Terpv pak řešit jestli i to ředitelování mají dělat půl napůl!!!
        • ano a také na profese uklizečka, zdravotní sestra a pomocná sestra, vychovatelka ve školní družině, v mateřské škole,, v geriatrických ústavech a podobně - naprosto souhlasím. Zedník i horník a popelář by měli co dělat. aby tuto práci zastali.

          a dělit půl na půl ředitelování? samozřejmě, že žen by v těchto pozicích mělo být více než mužů, jednak je jich v populaci více a jednal jsou samozřejmě i schopnější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit