Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to byl tečka.
    který tady na tiscali má trvalé bydliště.
    *3*
  • Ruský demokrat a kritik Kremlu byl zavražděn.

    A Kreml bude hledat pachatele. Pěkná fraška. Samozřejmě ho dopadnou ale bude
    samozřejmě zastřelen protože kladl odpor. Nemůžou ho zajistit živého aby
    náhodou neprozradil zadavatele vraždy.
  • nevím kdo to je
    • Byl to člověk který zrazoval svou vlast, ale díky demokracii která je v Rusku stokrát větší než v USA nebyl zatčen a uvězněn.
    • Nějaký Rus. Dle západní propagandy bojovník za demokracii. A prý ho zabil Putin. Ostatně Putin dnes prý může za všechno, třeba i za špatné počasí *3*
  • Co to bylo za člověka jasně dokumentuje málem brečící Porošenko , to mluví za vše.
    • Neurážej svojí nickou Pražáky. Takovýho vola jsem v Praze nikdy neviděl.
      • Nekraď mi nick plzeňský kozošukale a vypadni.
        • Kozošuju, kdybys uměl číst, tak bys přečetl, že nejsem blboun JiřÍk, ale inteligent Jiřik. A kdybych byl ze splzně, docela bych byl hrdej. Poznal jsem tam jen fajn lidi, fandím Viktorce a každej rok navštěvuju slavnosti osvobození Plzně amíky. Je tam moc krásně. Ale v Praze taky, kozošuku. A jak u vás v Haviřóvě?
  • Toto je samozřejmě práce CIA,banderovců ,fašistických ultranacionalistů z pravého sektoru spojených s krymskými tatary a partou skinheadů z Chomutova,jasné jak facka
  • Oj to byly davy, určitě tam bylo 80 lidí.
  • Odešel velký kritik Putina a jeho vládních totalitních metod.

    Neúnavně poukazoval na korupci a zlodějny spojené s Kremlem. Režim mu
    dokonce nezaregistroval stranu aby se nemohl zůčastnit voleb.
    Zvonil na poplach proti snahám Kremlu omezovat práva občanů.

    Rusko si opět ve světě udělalo pořádně špatnou reklamu.
    • když ho odstavili od koryta kritizoval ty, o kterých si myslel, že tam nastoupili na jeho místo - ó demokrat *15* *15* *15* *15*
  • My už známe ty pravicové davy. Když za pravicové zločiny demonstruje 50 tisíc lidí, je to dav. Když 100 tisíc lidí protestuje proti pravicovým rozkrádačkám, je to pouze pár křiklounů.
    • Měl by jsi to přepočítat soudruhu primitive. *15*
      • Solder je rudej pyj. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit