Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když dva udělají totéž, není to totéž.Palach a Zajíc hrdině položili život za svobodu. Tito chudáci jsou psychicky nemocní!To, že by se mohlo jednat o čiré zoufalství z toho marasmu v kterém jsme nuceni žít, díky volbě páně Nečase a Kalouska to si páni politici a novináři nepřipustí.Těch pochodní ještě vzplanu než se zbavíme těchto vší a vyžírků!
  • Opravuji, určitě to byl ODS krypl.
  • Píšou, že byl psychicky nemocný, takže volič ksčM.
    • Ty ale musíš bejt pěknej parchant, hajzl. Patříš mezi modrozločince a odplata tě nemine.
  • Za všechna příkoří na českém lidu spáchaná viním současnou protilidovou vládu.
    Smrt kapitalismu!
    • Ten tzv. "kapitalismus" je vlastně komunismus v modrém převleku.
  • Těch ještě bude, každý pracovitý člověk je jenom nasraný, jak za svou práci má ho.no, ty nahoře si žerou jak prasata, přitom oni nejsou ty co tvoří, oni jen dojí nás, nás co hodnoty vytváříme.
    • Zajímavé, že ti co "za svou práci mají ho.no" teď obléhají obchody a kupují jak diví, že si člověk bez fronty u pokladny nekoupí ani housku.
      • Ano kozomrde, kupují ale na dluh, desetitisíce exekucí za rok, žejo.
        • V prvním pololetí letošního roku bylo v České republice nařízeno více než 304 tisíc exekucí. Vyplývá to ze statistik Exekutorské komory.Dramatický růst počtu nařízených exekucí by se tak mohl poprvé od roku 2001 zastavit. Podle odhadu viceprezidenta Exekutorské komory Jiřího Proška pro ČTK bude meziroční úbytek exekucí pokračovat i ve 2. pololetí, takže jejich počet koncem roku určitě nedosáhne loňských 718 tisíc.
          • Takže stačí trochu počtů a je výsledek, 10 milionů obyvatel a 700 tisíc exekucí t.j třičtvrtě milionu, neuvěřitelné ale pravdivé, o tom se moc nepíše, člověk musí navštívit exekutorské stránky aby se to dozvěděl.
            • Státní dluh České republiky se od počátku roku do konce června zvýšil o více než 136 miliard korun na 1,636 bilionu korun. Vládní zadlužení v poměru k HDP v pololetí překonalo čtyřicetiprocentní hranici a dosahuje 42,6 procenta HDP. Na každého Čecha tak připadá dluh téměř 156 tisíc korun.
              Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/statni-dluh-prekonal-hranici-40-procent-hdp-fjc-/ekonomika.aspx?c=A120710_141351_ekonomika_neh
  • dalši palach komunisti taky z neho delali cvoka.....to už tady bylo.
    • Co chcete od synů těch kvůli komu se Palach,Zajíc upálil.Chtěl jsem to napsat a předběhl jste mě.
  • A bude jich stále víc, asi pozůstatek komunismu jak je zvykem psát v tomto státě... *16* *16*
  • Jen zoufalí lidé dělají zoufalé činy.
    Zdravého, šťastného a bohatého by to nikdy nenapadlo!! *7*
  • U nás nemůže protestovat proti vládě protože se všichni mají jako prasata v žitě, jak bylo konstantováno.
  • Kdyby to bylo v Číně, tak je to jasný protest proti vládě, u nás cvok...
    • Zrovna tohle jsem se chystal napsat, ale místo Číny jsem chtěl použít část její oblasti Tibetu.
    • Každej, kdo je chudej a nemá co žrát, je taky cvok ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit