Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ivislo
  Kapitalismus vyprodukoval první a druhou světovou válku a v současné době připravuje tu nejstrašnější, třetí světovou válku. Někteří říkají, že třetí světová válka již probíhá, jenom velmoci si uvědomují, že otevřená válka by mohla přejít do horké fáze, tedy použití atomových zbraní s čímž se zatím nepočítá i když USA je přesvědčeno, že atomovou válku USA může vyhrát. Otázka je za jakou cenu, když v první světové bylo 10 milionů mrtvých v druhé 60 milionů mrtvých a ve třetí se počítá s několika miliardami mrtvých. Všechny tyto války má na svědomí kapitalismus, tvorba zisku, bezohlednost nad obyčejnými lidmi. Obě předešlé světové války byly taky dlouho připravované a před každou z těchto válek se připravovala válečná směs, tedy zbrojení pod různými záminkami a štvaní obyvatelstva kontinentů proti sobě. Dnešní dokumentární filmy o první a druhé světové válce ukazují, že toto zabíjení bylo úplně nesmyslné, ale žádný z dokumentárních filmů neříká o tom, že zbrojaři si neskutečně namastili kapsy ziskem z výroby všeho co válka potřebovala, bez ohledu na stovky milionů mrtvých a zmrzačených a jinak postižených lidí, kteří se octli v totální bídě. Současné se nacházíme ve fázi, kdy se třetí světová válka připravuje, nebo kdy její hybridní část již probíhá a sonduje se nejvhodnější okamžik, kdy jí začít otevřeně proti Rusku. Je faktem, že kapitalisti jsou nepoučitelní v tom, že vždy válku prohrál ten, kdo ji začal a začal jí v domnění, že je silnější a válku hravě vyhraje. Myslel si to Napoleon, mysleli si to představitele Rakouska a Německa a myslel si to i Hitler podporovaný západními demokraciemi, které všemi možnými prostředky umožňovali Hitlerovskému Německu vytvořit si koridor k hranicím tehdejšího SSSR. I když se říká, že nelze vstoupit dva krát do stejné řeky, kapitalisti, zbrojaři, váleční štváči, jako u nás například i poslankyně Černochová z ODS a Langšándlová z TOP 09 a řada dalších ze západních demokratických zemí, tuto skutečnost nechce vzít na vědomí a všemi možnými prostředky tuto předválečnou zápalnou směs připravují a nemůžou se dočkat až válka proti Rusku začne. Samozřejmě nepočítají, že by oni, nebo jejich děti, nebo vnuci, skončili v zákopech na východní frontě a pro tyto případy mají pro sebe a pro své děti a vnuky připravené modré knížky a samozřejmě počítají, že tam půjdou umírat za jejich pochybné propagandistické cíle ti nejchudší, jejichž rodiče vydělávají oněch vynikajících 16 tisícovek hrubého a žijí, tak říkajíc z ruky do huby, protože oni se považují za nadlidi a dávají to svou válečnou rétorikou jasně najevo. Prostý lid nikdy nebyl pro válku a válka pro něj byla vždy pohroma, ne však pro nadlidi typu uvedených poslankyň a dalších válečných štváčů.
  • *1* Tak nějak bych s tebou souhlasil, ale s těmi dětmi, vnuky v zákopech a modrými knížkami... To si jako vážně myslíš, že příp.3.světová se povede s použítím zákopů a vojáků v nich? *1* *1* *1*
  • Co je to, prosím, ten "kapitalismus?"
 • komedie kralem .fašista zustane fašistou.vrah vrahem.jsme hloupi narod švejku.to všechno už tu bylo viz napadeni iraku.vše se opakuje.jen hlupaček veři temhle šmejdum.
 • Ruský fašismus je třeba zarazit v jeho počátcích, tak se to mělo udělat i s Hitlerem v r. 33, v roce 39 už bylo pozdě. Donalde, palec nahoru!
 • Jak tedy porazit Rusko?
  Vojenští stratégové mají plán, malé pobaltské státy jsou klíčové a blízko ruských hranic.
  Polsko má trauma z historie a slíbenou možnost stát se evropskou velmocí. Ukrajina nesplnila zadání zahájení války i přes pomoc vyškolených instruktorů, nezabralo ani sestřelené letadlo.Další pokus o střet nevyšel paktu NATO v Turecku. Umučení pilotů nezabralo na Ruské emoce a touze po odplatě.Jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů? Plánů mnoho, klíčové jsou Ruské hranice a zážeh na Evropě. Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů. Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosassů. Něco by tam nehrálo. V rámci strategie musejí i Slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování paktu NATO se ukazuje jasně.Stejně jako instalace Čecha, generála Pavla do vysoké funkce NATO, jako Tuska, Poláka do EU. Jen s pomocí Slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce. Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války. Akce pod falešnou vlajkou jsou běžná praxe vojenské strategie. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry, hrotit
  napětí. Z toho dříve či později musí eskalovat střet. Válka mezi Ruskem a paktu NATO
  je nastartovaná a téměř nevyhnutelná.
 • Veškeré novodobé vraždění mají na svědomí USA,Francie, Anglie a Itálie. Koloniální státy svojí historií i současností. Celé africké tažení slavná OSN přikryla mlčením. O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů včetně distribuce.
  Tito největší světoví zločinci zneužili každého slova humanita. Kdo se podílel na válkách v
  Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe?Ti všichni podporují válku o zdroje. Kdo ovládne zdroje v Rusku, bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku. Pohled na lidská práva v Rusku a v Číně je alarmující a musí se správně tyto státy trestat, neustále jim připomínat jakou krutovládu páchají. Zajímavé, že ten samý pohled celé západní společenství nenastaví v případě Saúdské Arábie, Kuvajtu, Kataru a dalších muslimských zemí včetně Turecka.
 • Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění Ruské
  hrozby, začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.Rusko není Libye a Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Slušná
  armáda, velké území, vlastní zdroje a místo žoldáků národ vlastenců. Mentalita Rusů,
  proti početně větší armádě paktu NATO s dobrou vojenskou technikou. Celá slavná
  Evropa a její hodnoty je parta korporátních magnátů, ale ne válečníků. Ta má jít do
  války s Ruskem?
 • Čtěte od začátku - viz níž, tohle je 2. pokračování !!
  Někdo to vše financoval a stále financuje! Západní svět utrpěl „jakési Pirhovo vítězství“ nad zlosyny. Zbrojní průmysl a obchodníci se smrtí si mnou ruce, je to výborný byznys, možná tam lítají i naše české kulky?!?! Každý zcela rozumně myslící člověk, který tedy používá svůj vlastní rozum a nemá vymytý mozek jednostrannou propagandou, musí z toho všeho být smutný a musí mu z toho být zle, ale co naplat, politika je prostě hnus a špína. Není na škodu, na tomto místě připomenout, pokud se pořád oháníme slovem demokracie a svoboda, že podle Všeobecné deklarace lidských práv nesmi být nikdo souzen a potrestán za cokoliv bez řádného soudu, každý má právo na řádný soud. Marně budete hledat v Listině výjimku, že stačí slovo moudrého z nejmoudřejších, který ukáže a rozhodne, kdo je viník zločinu a okamžitě zařidí i potrestání. Za dob bolševického impéria se Sovětský svaz nesměl kritizovat, byl to přeci náš přítel na věčné časy a v současné době nemůžeme kritizovat USA, vždyť je to náš přítel a spojenec. Příslovečná česká oddanost, věrnost a servilita aktuálnímu velkému bratru je všeobecně známá. Prý máme svobodu, především projevu a tisku, ale to jsou jen prázdná psaná slova v ústavě. Marně budete hledat tisk, radio nebo televizní stanici, kde se otevřeně, nestranně a hlavně pravdivě polemizuje a rozebírá veškeré dění doma i ze světa, kde je možné slyšet různé názory více lidí, občanů, aniž by byl dotyčný, který „neposlušně vybočí z řady“ ihned značkován těmi aktuálními přízvisky jako populista, xenofob, rasista, rusofil, Putinofil a další. Právě dnes hledejte na internetových českých stránkách nějaké reakce a diskuze na velmi vážné aktuální téma tj. události v Sýrii. Asi marně, jen samé papouškování toho, co je oficiálně uváděno na všech zpravodajských zdrojích. V podstatě žádné názory, vlastní komentáře, nebo nedej bože, zpochybnit americký útok a tím vinu Asada. Máme vůbec ještě nezávislé novináře? To co slyšíme v rádiu, v televizi a dalších sdělovacích prostředcích je naprosto prázdné, impotentní a bezduché zpravodajství, přebírání předávání toho co se má sdělovat. Ale na to není třeba „kvalifikovaných“ novinářů, na to stačí amatéři se základním vzděláním. Svět se zase dostává v zájmu vysoké politiky, v režii podivných sil v pozadí, do slepé uličky a proč, když to bylo v minulých dnech tak nadějné. Komu to vadilo? Komu vadí mírové řešení na blízkém východě? Kdo se až panicky bojí konečného řešení s nastolením míru v Sýrií? Dozvíme se to někdy? Asi spíše nikoliv!! Není to v zájmu jakési „zdeformované demokracie“. Není to dobrá vyhlídka pro budoucnost a udržení míru ve světě. No a kdo se teď nejvíce raduje? No přeci samozvaný Islámský stát, všechny ty bojůvky v Sýrií – umírněná i neumírněna opozice proti Bašadu Asadu. Asad je prostě gauner a hotovo, aspoň jak on říká….!!
  7.4.2017
 • 1. pokračování
  Jediný jakýsi podivný důkaz, o tom že to má na svědomí Asad je výpověď údajných očitých svědků, kteří viděli, jak letadlo syrského státu shodilo 2 bomby, které explodovaly a pak ještě jednu třetí, která nexplodovala, ale začalo z ní cosi unikat. Protože svědectví přichází z území ovládaného Al kajdou a dalších opozičních skupin, které USA podporuje, je toto svědectví dostatečně přesvědčující a věrohodné k tomu, aby byla provedena rychlá a rázná odplata? Tento akt lze srovnávat s tím, když je např. brutálně zavražděno dítě a bez řádného vyšetření je označen vrah (přeci jej známe jako starého lumpa a není tedy žádných pochyb o jeho vině) a ihned jej potrestáme, třeba popravíme. Je víc než jisté, že za tímto zločinem stojí někdo jiný!! No a ty vystřelené rakety Tomahawk (59 ks) se musí opět do zbrojního arzenálu armády USA doplnit, že ano?!?! Teď se situace na středním východě značně zkomplikovala, ač se v posledních týdnech stávala nadějnou a s nadějemi to sledoval celý svět. Mírová jednání, která měla probíhat v nejbližších dnech (také zajímavé??) jsou zřejmě předem odsouzena k neúspěšným závěrům. Vše to připomíná nedávné událostí v Turecku, kde po nezdařeném vojenském puči, byl okamžitě znám viník a během 24 hodin tisíce údajných spoluviníků skončilo ve vězeních. Ale že si tam tedy dali na čas, proč je nezatkli ještě před pučem!?!? Svět na to celkem nereagoval a když, tak jen vlažně. Vždyť se jednalo o našeho významného spojence. Vůbec tedy nevíme, co lze očekávat v příštích dnech. Svět (který?) prý tleská a schvaluje vojenskou akci USA. Dokonce i přední evropští a řada našich politiků s příslušnou servilitou vyjadřuji souhlas a podporu „spravedlivé odvety USA“ proti Asadovi. Svět ale také tleskal, když popravovali Husejna, mordovali Kadáfího, vyzbrojovali "umírněnou" opozici v Sýrií, všemožně podporovali obdivovatele fašisty Bandery na Majdanu na Ukrajině, klidně přihlížel vraždění v bývalé Jugoslávií a když bylo téměř po všem, tleskal svět i bombardování Bělehradu, radostně souhlasil i s nezákonným odtržení části výsostného území Srbska a uznání státu Kosovo, no a co z toho všeho vzešlo, vy všichni bojovníci za svobodu a demokracii ? Mimochodem američané napadli Irák údajně kvůli přítomnosti chemických zbraní, které se nakonec vůbec nenašly. Zvítězila tedy demokracie a svoboda nebo spíše to bylo naprosté fiasko pokusu násilného importu západní demokracie do zemí, které na naši demokracií nejsou vůbec vyzrálé?!?! Nikdo asi neoplakával smrt těch diktátorů anebo je dokonce litoval, ale co těch tisíce mrtvých a raněných, mezi nimi i spousta žen a dětí, rozbitá města a vesnice, stálo to opravdu za to?!?!
 • Začátek komentáře-pokračování jsou dva předešlé části příspěvku!! Je to moc dlouhé!!!
  Předem upozorňují, že nejsem nejmladší a mám toho dost za sebou. Všechna dění ve světě jsem vždy analyzoval svým vlastním rozumem. Nikdy jsem nepřebíral názory a rádoby moudrosti těch, co měli a mají vždycky za všech okolností pravdu. Bohužel je však v této zemi mnoho spoluobčanů, kteří si nechávali a stále nechávají úplně vymýt mozek a jen papouškují oficiální verze, ať je to cokoliv. Je dobrý být „in“ a nevybočovat z řady. A hlavně šířit zaručená pravdivá moudra To co se stalo v Sýrií, musí odsoudit každý civilizovaný člověk na zemi. Aniž by byl, nezávislou komisí pod hlavičkou Rady bezpečnosti OSN, zjištěn skutečný pachatel tohoto hrůzného činu, je západnímu světu jasno. Na svědomí to mají Rusové nebo Asad. A prezident Trump na to podezřele rychle reagoval útokem na syrskou vojenskou základnu, kterou totálně zničil. Nelze nikoho ukvapeně odsuzovat ani nikoho hájit, jenže jako normálně myslícímu člověku, který dění ve světě pečlivě sleduje, nemůže být současné aktuální dění jasné a proto by bylo velmi dobré slyšet názor někoho moudrého a nestranného, pokud se nějaký u nás najde, co si o tom všem myslí. V posledních dnech se výrazně změnila situace v Sýrií, neboť prezident USA Trump změnil svůj postoj k sýrskému prezidentu Bašáru Asadovi tj. nevyžaduje již jeho odstoupení a hlavním cílem je společný boj proti samozvanému Islámskému státu. Celý svět vzhlížel, k jinak kontraverznímu Trumpovi s nadějemi, že se bude snažit hasit tu uměle vyvolanou „studenou válku“ a konečně zvítězí zdravý rozum. Jenže teď je všechno jinak. Domnívá se někdo, že Asad je natolik hloupý (lépe řečeno úplný magor), aby v nijak strategicky významné oblasti nasadil chemické zbraně (pokud ještě nějaké vůbec má!!!)? Jaký by to mělo strategický nebo politický význam? Vždyť už USA ústy prezidenta Trumpa změnily svůj postoj vůči režimu Bašára Asada, což bylo pro Asada již určité dílčí vítězství. Asadovi by bylo přeci zcela jasné, co bude následovat a jaká bude reakce a odezva ve světě!!! To je naprostá nelogická blbost a také se to vymyká zdravému rozumu. Důvodem může být právě to, že to byl právě nový postoj USA vůči Asadovi, který v určitých kruzích vyvolal nepokoj, neřku-li paniku. Musí se něco stát, musíme konat a to velmi rychle, uvažovaly blíže neurčené protiasádovské síly. A to něco se skutečně stalo a ta propaganda zabrala! Provokace splnila perfektně a na 100% to, co ty síly v pozadí potřebovaly!! Rychlou a masivní publicitu tohoto zločinu. Kdo by zůstal klidný při pohledu na televizní záběry a fotografie umírajících děti v Chán Šajchúnu. V OSN se ukazovaly otřesné fotografie umírajících děti. Ano, je to zločin a viníci by měli být tvrdě potrestáni za tento neomluvitelný zločin, ale má to jeden háček. Kdo stojí a které síly, za tímto neodpustitelným zločinem? To co provedli američané na příkaz Trumpa je bezesporu v rozporu s mezinárodním právem a je vidět, že Trump je naprostý politický diletant. Zřejmě svojí rozhodností a tvrdou odpovědí na událost v Sýrii chtěl bodovat u americké veřejností!?!? Jaká ale bude reakce, až se odhalí pravda? Ale jak ji zjistit, když veškeré informace z Chán Šajchúnu jsou korigovány tamější Al-Kajdou a umírněnou či neumírněnou opozicí? Pokračování dále!
 • Tuž syncy moji zloti, kejsi se asponc vyhlasila valka a dzisio se v te Syrii střylo každy cyp, co mo dziure v řiti. Mě by ynym zajimalo, či tehda jak ti amici cukrovali ty větnamské lesy tym sajrajtym co se AgentOrange jmenovol to něbyl chemicki utok? Naš štajger dycki pravil: "však na ty svinie se už vaři voda za ty atomovky na cyvilni obyvytelstvo v Japonsku, za lži o Tonkinském zalivu, za dodnes nenalezené Sadamovy zbraně hromadného ničení a tisíce mrtvých dětí v srbských nemocnicich, co tam zhazovali bomby s ochuzeným uranem"!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit