Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, že Okamura nenadává, to mě těší. Ať se angažuje v cestovkách, šikmoočko. Vím, nesahám mu ani po kotníky, jasně *1*
    • Třeba zajistí zájezdy Japonců na čumendu do Lidic
      • I oni mají své - Hirošimu a Nagasaki - ale my nemáme na to tam zajet....
        • Japonci taky nemají zrovna čistou historii ... (viz. Nanking, válečné zločiny, zločiny proti lidskosti, ...) ale to ani my ne,

          co bylo, to bylo, neměli bychom se v tom pitvat (jako každá generace, která to řeší, jako by se to stalo včera), ale ani zapomínat
  • No, hlavně, že tam bude celá ČSSD; snad zařídili propustku dr. Rathovi.
  • Prezident není jen kladeč věnců ! *1*
    • Ano, Kikina je také agent Kremlu, který má úkol zpochybňovat a ostouzet ve světě samostatnou ČR a pomalu ji přisouvat na východ, aby se mohla stát součástí budoucího CCCP so stolicej Ivanovy Vary.
      • Poslouchej, buď seš :
        1) provokatér,
        2) blb,
        3) Kikíšek.

        Nepíšeš pomalu nic jiného než :
        - nějaké paragrafy ohledně protiprávnosti KSČ,
        - o nějaké Kikině - skloňuješ ve všech pádech.

        Nejsi v "thermoklubu ?"
  • Nechápu ten nářek. Pro Lidice by spíš mělo být vyznamenáním že nehostí tohoto krále polistopadových zločinců. Výroky typu neznám špinavé peníze či potřebujeme více Kožených mluví za vše. ODS jeho dítě měla být prohlášena za zločineckou organizaci. majetek jejich voličů zabaven a pohnáni k soudu za rozkrádání a napomáhání k rozkrádání republiky.
    • Já mám dům, byt a chatu. Vše jsem ukradl ! Nevíte někdo, kam to mám vrátit ? *1* *1* *1*
      • A ještě počítač, kolo, lednici, dvoje boty a troje trenýrky ! *1*
      • Kdo vědomě podporuje zloděje je také vinen. Privatizace, zadlužené banky, volná ruka trhu bez jakéhokoliv státního dozoru či zákoných omezení. Miliardové hospodářské škody.
        To jsou milníky modré mafie v historii naší země: Kdo to svinstvo vědomí volí je morální odpad.
      • Kdo vědomě podporuje zloděje je také vinen. Privatizace, zadlužené banky, volná ruka trhu bez jakéhokoliv státního dozoru či zákoných omezení. Miliardové hospodářské škody.
        To jsou milníky modré mafie v historii naší země: Kdo to svinstvo vědomí volí je morální odpad.
        • Bláboly starého zatuchlého bolševíka ! *11*
          • Modrý kádrový posudek ? já nemám s bolševiky společného nic. zato znám spoustu dnešních modrých podnikatelů kteří dávájí s rodinkami na odiv jací to jsou pravičáci. Za minulého režimu brali všechny výhody. Jejich rodiče byli ve straně a těžila z toho celá rodina. Po podvodu roku 89 zahodily rudou a bez skrupulí si vzaly modrou knížku.
            bolševik který zlůstal bolševikem i po listopadu a nic z toho dnes nemá je mi stokrát milejší než krysa která převlíkla kabát a opět čerpá všechny výhody nového systému.
    • Už jsi navštívil odborného lékaře ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit