Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My jsme byly s přítelkyní ve Vídní nedávno a myslím si, že fiakry by se rozhodně rušit neměli. Sice jsme se nesvezli, ale opravdu moc krásně dotváří charakteristiku centra města. Jinak nekrásnější fotku máme právě s fiakry vedle katedrály svatého Štěpána, který jsme objevili díky tipům z https://jacestovatel.cz/media/kam-ve-vidni-co-videt-za-historicke-pamatky

 • Nezizkovky již nevědí, čím rozčilovat společnost.Na jedné straně vymýšlejí pro zvířata dálniční koridory,na straně druhé likvidují "zákonnou cestou"tradiční zvířata.Začalo to rušením stříbrných lišek,klecovým chovem slepic,poslední móda je vytěsnit šelmy z cirkusu a krásné koně budeme brzy vidět jen z obrázků.Navazující ničení zvířat narazí u nezizkovek jednou na limit,že nebudou mít co zachraňovat.Tak budou zachraňovat zřejmě zkázonosné brouky  ničící faunu..A někteří  lidé jim to budou ještě platit.Je toho hodně,do čeho s tito zachránci přírody  společnosti zavrtávají.

  • Brouci, ničící flóru, nevadí?

 • mun.go

  Na druhé straně se takhle dá Svatoštěpánský dóm najít i po čichu (tedy ze strany, kde je parkoviště fiakrů). Jenom nevím, zda ten pozemek patří městu nebo katedrále.

 • KIMCID

  když zmizel uber tak zmizej noně

 • Nahradí je jako v Praze Segweye nebo hnusné koloběžky? To by je asi vídeňáci hnali!! Jen v Praze si ti ňoumové nechají Prahu znásilňovat kýčovým hnusem. Prachy jim totiž nesmrdí.

  Když jde člověk ze Staromáku na Hrad Karlovkou, tak si připadá jako v Rusku nebo v Jugošce. Jedna prádelna peněž vedle druhé.....a postávající počerní frajeři ve dveřích.....Vietnamci prodávají vodu za kilo a Japonci to kupují...není nad život v Praze

  Tohle Vídeň nedopustí, ta tyhle vykuky izoluje na Mexicoplatzu a je to....I když...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit