Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Tak samozřejmě, že jakákoliv extrémní situace nahrává podobným radikálním skupinám. Já jsem docela rád, že bydlíme tam, kde bydlíme. Teda střední Evropa a tyhle věci řešit (až na výjimky) nemusíme. Jsem vlastně vděčný za to, že můj největší problém jsou směšovací ventily a jejich výměna, která mě čeká v sobotu. :) Mohlo by to být totiž mnohem horší. :) 

  • Tak tento pán pokud je stejný jako ruská vláda, tak to se máme na co těšit. Tady je vidět kdo chce vyvolat třetí světovou válku.
  • K migraci lidí dochází vždy z důvodu nedostatku vodních zdrojů a tím nedostatku potravin.
    Lidé i zvířata jdou za potravou, kde začíná chudoba, tak tam začíná násilí. Pokud by v evropě z nějakého důvodu najednou začal být nedostatek potravin, tak co lidé udělají, začnou drancovat, zabíjet a začnou migrovat do jiných států kde je potravin dostatek. Nikdo by nezastavil migraci lidí. Dá se zastavit migrace a to pouze zabitím. Už před tisíci lety kdy začalo pozvolné zemědělství, tak co se dělo? Lovci a zběrači zabíjeli z důvodu ukrást potraviny začínajícím zemědělcům.
  • Domnívám se, že příčinu šíření islamistů a islámu kde kdo vidí, jako Hurvínek válku. Nachází ji dokonce v tom, že v letě bylo o něco tepleji, než vloni. Omyl. příčina je v naprosto slabém vedení EU, v jejich funkcionářích a ješitnosti vlastní velikosti Merkelové a Hollanda. Pěkně se nám to brzy vymstí. Už teď namísto do svých občanů vlády EU dávají spousty peněz právě do běženců. EU má dost svých nepřizpůsobivých lidí, natož aby potřebovala další z jiné kultury, bez znalosti jazyka.
  • Stojí za to si toho pána poslechnout…nejen o tom, kdo střílel, o tom, jak byly nabourány kšefty Erdogana a synů…

    https://www.youtube.com/watch?v=3Egnu4Ndr2U
  • Běžte prosím vrátit diplom a neoblbujte občany. To nám tu ještě chybělo. Blahopřeji...
    Uvědomte si, kdo vám reaguje na nahrávku.
  • Oni neutíkají před bídou, jak se mylně domnívají mnozí Evropané. Alžírsko, Libye,Irák nejsou žádné chudé země. Mohly by být nebo už byly značně bohaté z prodeje ropy, která jen tak tryská z půdy. Proč tedy většina z těchto států patří k tzv. propadlým? Proč je život tam zničen až nadřeň – pouze a jedině proto, že tam vládne arabská společenská kultura. A nynípřicházejí do Evropy a přinášejí s sebou tutéž kulturu, jež zničila jejichvlast
  • část?ty ani nečteš ty zprávy co *7*
  • USA neřídí Turecké letectvo takže nelži Ivane
    Ruský narušitel tureckých hranic byl sestřelen na území Turecka.
    Na území Sýrie pouze dopadla část trosek letadla kecale
  • ???
  • 21. století přinese takové výzvy a problémy globálního rozsahu, kterým v minulosti lidstvo zatím nečelilo.
  • USA nahrává všechno i sucho *1*
  • Tak AWAXY USA se podílely na sestřelení Ruského Suchoje na hranici Sýrie nikoli Turecka.! *11*
  • Primárním úkolem je pro Evropu zůstat jaká je.Když by teklo EU do bot, přispěchají islámské vyžírky na pomoc?Takže je třeba zanechat plýtkého mudrování a především odrážet útoky na gumových člunech.Banda si myslí, že unie je humanitárně založená.To jen NDR hraje navenek takovou komedii.Všichni normální lidi, by vetřelce nejraději ihned vyfičeli.Tady máme svých problémů dost.Jen je třeba to zřetelně a jednoznačně formulovat do Afriky!
  • NO jasně hledejte kdo za to může třeba v počasí... *15* Proč se nesmí mluvit o skutečné příčině všech sociálních nepokojů v islámských zemích? Není snad z 99% na vině jen a jen islám? Proč se to nesmí říkat NAHLAS? Proč se zaobíráme tím jeslti na tom má svůj 0,0001% podíl počasí, když tu hlavní převažující příčinu neustále IGNORUJEME a neděláme proti ní vůbec nic???
  • Parazit říkající si namyšleně homo sapiens sapiens se přemnožil, narušuje přírodní rovnováhu a Příroda se brání. Pokud si ten namyšlený parazit nepřestane chovat jako pán vesmíru, tak tak se mu od Přírody dostane tvrdého poučení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit