Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje řeč :-D . A přesně proto není snad týden, kdy bych si něčím neudělala radost :-D . Nemusí to být nutně parfém , kabelka nebo nové lodičky :-D . I něco menšího, jako čokoláda, kafe atd. mi udělá radost. Hlavně, když si prostě v tu chvíli koupím to, na co mám největší chuť, nebo co bych nejvíc chtěla :-) .

  • Nakupování je často otravné a v té změti všech nabídek a druhů výrobků je těžké si správně vybrat. Proto se vyplatí a my to tak doma děláme, že nakupujeme podle nezávislých testů a srovnání, jako je například dTest nebo třeba testy na všeuměl.cz.

  • Taky rád nakupuju, většinou však po internetu, protože mi to příjde mnohem jednodušší a mnohdy i levnější, a to obzlášť pokud při nakupování používáte slevové kupony z http://kuponozdroj.cz/ To mi pak úspora na jednom nákupu dělá klidně i několik set korun.

  • Nakupování je moc fajn, hlavně když jde o věci do bytu - to pak nevím, kdy přestat :D Teď jsme postupně rekonstruovali celý byt, takže jsem si toho užila až až, ale stejně mě to neomrzelo. Možná proto jsme se nakonec nevešli do rozpočtu a museli jsme si na postel a pár dalších věcí vzít půjčku, konkrétně od Ferratum > https://www.letakomat.cz/finance/ferratum-pujcka :) Teď už se radši mírním :D

  • No, ja kdyz jsem ve stresu tak se preziram. tudis o nejakem hubnuti nemuze byt rec...

  • Za půl hodiny jdu snižovat stres a hubnout. Tak doufám že dám dolů aspoň dvě kila ať se nemusím mordovat na kole.....🙂

  • Omlouvám se, sem jsem omylem napsal odpověď Vejprtskymu. Tak jsem to rychle smazal a napsal na správné místo. 🙂

     

  • zejména nakupování na dluh podporuje hubnutí🙂,vy už nevíte jak těm lidem dát tu spotřební totalitu pod kůži tak dáte spotřebu jako lék zdraví a pak se divíte.Jo a jestli to zdraví u důchodců není spíše o tom kdo má peníze a kdo ne .No není vědec jako vědec a vsadím se že tento grand podpořily supermarkety a banky velmi ochotně.

  • Nakupování je otravné.
    • Souhlas. Nejlepší je mít na stole lísteček a tam si průběžně
      poznamenávat co je potřeba koupit. Pak člověk v supermarketu zajde k regálům s dotyčným zbožím, vybere to má napsáno na lístečku, u pokladny
      zaplatí a pak rychle vypadne.

      • mun.go

        " ... zajde k regálům s dotyčným zbožím ... "

        Nebývá to tak jednoduché. V rámci zvýšení fyzičky spotřebitelů se občas obas regálů přeskupí a musíte projít celý hangár znovu.

        Supermarkety mají vypracovánu sofistikovanou strategii, jak zákazníka co nejvíc zdržet v obchodě, aby nakoupil co možná nejvíc zboží.

      • Nejlepší je ten lístek odeslat a chvilku počkat, až zboží přivezou. Není pak ani nutno odnikud vypadávat.

        • To je fakt, i tak se to dá dělat. 🙂

          • Člověk se pořád učí - v mém případě i od dětí... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit