Přejít na výpis diskuzí

Nakupování 'léčí': Snižuje stres a osamělost, zvyšuje sebeúctu a pomáhá hubnout

14.4.2019 16:48
Hana Dubnová 11 příspěvků

Konec špatného svědomí. Nakupování má pro tělo a duši blahodárné účinky – poprvé byl vědecky prokázaný jeho přínos. Mimo jiné zmírňuje úzkost, snižuje stres, zvyšuje sebeúctu a také se při něm dobře hubne…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, ja kdyz jsem ve stresu tak se preziram. tudis o nejakem hubnuti nemuze byt rec...

• Klamava reklama a fake news dohromady!!

• Za půl hodiny jdu snižovat stres a hubnout. Tak doufám že dám dolů aspoň dvě kila ať se nemusím mordovat na kole.....🙂

• Omlouvám se, sem jsem omylem napsal odpověď Vejprtskymu. Tak jsem to rychle smazal a napsal na správné místo. 🙂

• zejména nakupování na dluh podporuje hubnutí🙂,vy už nevíte jak těm lidem dát tu spotřební totalitu pod kůži tak dáte spotřebu jako lék zdraví a pak se divíte.Jo a jestli to zdraví u důchodců není spíše o tom kdo má peníze a kdo ne .No není vědec jako vědec a vsadím se že tento grand podpořily supermarkety a banky velmi ochotně.

• Nakupování je otravné.
    • Souhlas. Nejlepší je mít na stole lísteček a tam si průběžně
      poznamenávat co je potřeba koupit. Pak člověk v supermarketu zajde k regálům s dotyčným zbožím, vybere to má napsáno na lístečku, u pokladny
      zaplatí a pak rychle vypadne.

• " ... zajde k regálům s dotyčným zbožím ... "

Nebývá to tak jednoduché. V rámci zvýšení fyzičky spotřebitelů se občas obas regálů přeskupí a musíte projít celý hangár znovu.

Supermarkety mají vypracovánu sofistikovanou strategii, jak zákazníka co nejvíc zdržet v obchodě, aby nakoupil co možná nejvíc zboží.

• Nejlepší je ten lístek odeslat a chvilku počkat, až zboží přivezou. Není pak ani nutno odnikud vypadávat.

• To je fakt, i tak se to dá dělat. 🙂

• Člověk se pořád učí - v mém případě i od dětí... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit