Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdejší nekulturní Zemanovské stádo se na nic jiného než na urážení Kate a
    kradení nicků nezmůže. Tam si uctívejte toho svého hradního burana a lháře který
    nechává člena STB tisknout pomlouvačné články proti svému knížecímu soupeři.
    Každej soudruh se oprávněně bojí slov jako Noblesa slušnost poctivost .. protože
    dokáže jenom krást podvádět a lhát.
    Kate patří na hrad! Zeman nejen za rozdávání protekčních korýtek patří do
    vazební věznice!
    • Miloš Zeman je můj prezident a hlava státu! A ty píšeš jenom nepodložené pomluvy. Bojíš se ho, co?
      • I ty seš komunistickej kašpar - kradač nicků!
        • Flecku neurážej flecka nad tebou. Má pravdu. Všichni darebáci se bojí prezidenta Zemana!
          • Naopak. Všichni darebáci podporují Zemana. Klaus Šlouf Dalík Topolánek Palas.
            ti všichni podporujou soudruha Zemana. *2* *2* *2* *2* *2*
            • Z prezidenta Zemana mají strach všichni lumpové a dokonce i arcilump Kalousek. Ten se vzteky a strachy celý klepe, že mu Zeman překazil jeho kejkle.
    • A ty se zase bojíš pravopisu, viď, kašpare... :-)))
      • A ty nekraď nicky, komunistický kašpare!
  • Plebs se raduje a tak aristokracie muze v klidu zvysit dane *1*
  • Otřesný a velmi trapný tyjátr - na jedné straně obludná podprahová davová manipulace s hraním na rodidla tupých krav, na druhé straně frenetické tupé hýkající stádo jako za Hitlera, blaženě vzpínající ruce ke svému führerovi, nyní k údajně modrokrevnému spratkovi. Smutné.
  • Taky mne to chytlo, už jsem v Bohnicích.
    • A to vás pouští na internet?
      • Pouští, dám mu krabičku cigaret a není problém.
    • Jak dlouho tam budeš??
      • Ten už je tam dávno, odvezli ho přímo z vyučování VUMLu!
  • Nejvíc z toho šílí rudořitníci z ksčM. Jak zábavné...
    • Takového pitomce aby svět pohledal. Nám je přece jedno, že se Anglii narodil následník trůnu, jako ten "rudořitník" nevidím jediný důvod k nějakému šílenství, protože to není žádný český budoucí občan a chleba kvůli tomu levnější nebude. No tak má Anglie prince, no a co ??? My jim ho živit nebudeme...Jenom nevidím důvod propukat kvůli tomu do bůhvíjakému bláznění...to je vše. Ty se bavíš svými výmysly, tak se třeba uprdni a můžeš mít větší radost, stejně jako já. Nadarmo se neříká, že dobrý prd je někdy Z5lepší než deset doktorů....
  • Škoda, že náš kníže Kárl není již v plodném věku. Mohli také jeho fanatičtí stoupenci povykovat týden před porodnicí a zběsile se radovat nad zrozením malého Kchárla.
    • Proč škoda ??? Jinak souhlasím, blbců by se tu našlo dost, ale já bych mezi nimi určitě nebyl... Kchárl ale ještě může zplodit potomka, sice už jen umělým oplodněním, ale může...
      • No uvidíme, co Kalousek vymyslí, aby svého maskota uchoval i pro další generace. Buď ho naklonuje nebo z něj ještě trochu šťávy dostane a událá malého Kchárla někde ve zkumavce. Nakonec je to přece chemik, né?
        • To jo, ale Kchárlovi by ho musel nahonit sám, on by usnul i při tom. A to se ale pak nadře....
          • Pro stranu všechno !!
          • Soudruhu, úroveň tvých "příspěvků" rapidně stoupá (vzhůru)!
            • Že jo, viď ??? Ale na NOTa jsem ještě břídil...Ale tobě kdyby čůro stoupalo, jako stoupá životní úroveň, tak už si ani jednou nezatrtkáš....
            • Zloději !!
  • Jestli mají britští šlechtičtí degeneráti problém se svojí identitou, pak by mělo obyčejné Brity inspirovat konečným řešením podobných problémů s carské rodiny v Rusku v roce 1918. Tam to lid vyřešil celkem rychle a rázně a ke všeobecné spokojenosti, nemluvě o tom, že se tím ušetřily nemalé peníze ze státního rozpočtu. Podobné řešení by britskému národu jistě přišlo také vhod.
    • Dementos komunisthos!
      • Každej sme nějakej. Já jsem hrdej kovanej komunista, kterej to tady jednou všecko vystřílí!!!
        • Zlodějský smrade !!!
          • Ještě si dej facku přes celou hubu!
            • Změň si nick, ať tě nepoznám, soudruhu!
            • Dám ji ale tobě a pořádnou!! *1*
  • Je vidět, že Anglie horuje pro monarchii.Připojuji se k tak zvanému šílenství
    • To je ti podobné. Já bych se na tvém místě zamyslel, jestli to mám v hlavě v pořádku, ale to je tvoje věc, klidně vyšiluj.
      • Ty taky táhni na schůzi a neotravuj tady lidi, komunisto!
  • Já jsem třeba úplně klidnej.
  • Utrtkat spratka dokáže i Dezider a jeho Eržika, na to opravdu netřeba vysokého IQ - proto nevidím jediný důvod, proč bych měl být blahem vyprděný nad vznikem dalšího zpátečnického šlechtického degenerátka. Já si vážím spíše skutečně pracujících lidí, kteří dokáží pro společnost něco skutečně užitečného přinést, nikoliv ansámblu cvičených opic z Cirkusu Buckingham, sloužící k nalákání stejně primitivních, naivních a tupých turistů, kteří onanují blahemn nad spartakiádou při výměně stráží před tímto smrdutým doupětem zpátečnické monarchistické lůzy. Na stromy s nimi !!!!!
    • Dementhos komunistos!
      • Vzdyt ma pravdu VOLE, komunista fasista anarchista je to fuk.... ale delat tradááá do sveta z jednoho narozeneho ditete je nechutne!!! kolik se jich jeste dnes narodi a kolik umre. Je to vsechno masove vymivani hlav ,ktere si mysli ze ziji ve svobodne a demokraticke zemi,ALE OPAK JE PRAVDOU. Elita si z hlupaky dela co se jim zamane....... Urcite si myslis ze 9/11 spachali teroriste z vychodu ze??? Otervri oci a neco si zjisti DEMETHOS OVEČKOS ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit