Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám rád komunisty, všechno zlo přichází od nich, potažmo z Kremlu a ten náš ožrala z Hradu tomu nasadil v Mosqě korunu *1*
    • xxx
  • No tak Babiš kradl, no a co? Ved všeci kradnú, i Zeman!
    • xxx
    • xxx
  • xxx
    • Dobře, kde a kdy?
      • xxx
      • xxx
        • ,,, dostali jsi mne, jsem odrovnán, asi jsi hodně teplý, nejsi GAY?, ti to mají pak rádi, ....
          • xxx
          • xxx
  • Toho zemanového creténa, který tady blije, nejsem přece povinen číst?! Čím ti ten ožrala platí za ty výblitky? Becherem? Nebo spíše Bechtěrevem? *1*
    • xxx
      • Víme, Sajmon, neštu to.
        • xxx
  • Inteligence není tím, co máme na sobě, ale tím, co máme v hlavě, startuji jachtu, vlastně mé kočky ji startují, jedeme na Biograd, bude to super večer, a ještě něco? volil jsem a vždy budu volit p. Babiše.
    • xxx
  • ... konečně víme, co jsi za pako, ty jsi Kalouskův syn, že, idiote, ...
    • xxx
      • ... jak rád bych tě zbil, ...
        • s hlupákem? Prostě se mu zasměj a soucitně nad ním pokrč rameny. I d..ment má právo na život.....
          • ... IQ 9, ty zesraná sračko, že :)))
        • To věřím chcíplotino.
        • ... jj, to ještě musíš spapat hodně krupicové kaše, kriplíku :)))
      • nazdar Pepku.....http://meteleskublesku.cz/media/24/snd/09.mp3
        • xxx
          • vím, že ty to neumíš ani spustit...to je pro ostatní aby se ti r..tarde smáli......
            • xxx
  • Tady ten místní" bijec pitomečků" je ale pořádné pako. Kdo to má tady ty jeho výblitky číst? Proč nezasáhne Tiscali? Asi ho platí ta bukva Ovčák?
    • xxx
    • Protože jsi úplně blbá. Obrať se vepřovou palici zeMAN nebo Karl.
      • Mě vynech, vylízanče, mentálně i inteligenčně zdegenerovaný ! Karl
  • Je tady ještě Karl, ta prasečí držka? Nebo zeMAM, jedna a táž vepřová palice.
    • Na primitiva - provokatéra tvého "formátu" nemám až tolik volného času.
      Co tu předvádíš - to je jen trapná póza, nedostatek sexuální relaxace nebo už nějaká nemoc ? Možná i nedostatek vlastního seběvědomí, ty chudáčku ...
      Karl
  • Sedím tu u PC, a přemýšlím, jestli-že ti, kteří tu píší, jestli-že i oni znají dějiny?
    • ... jenom idioti jako ty sedí u PC zde, blbe, čau, mizím :)))
      • ... jak já tě miluji, už asi musíš do klece, no, já právě šoustám, je to dokonalé, ...
        • ... dobře vím, že jsi ubohoučký d*ment :)))
        • Ty si honíš tak akorát péro a chlastáš u toho kolu a zítra se tady budeš vytahovat ty hňupe, že chlast a djevky to je tvoje.
        • xxx
  • Co komunista, to zloděj. Viz Bureš.
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit