Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dansky fašista promluvil.nikdo mu neveři kdo ma mozek a oči...100 000 ruskych diverzantu..ha ha mame dluhy tak chceme valku....eu a usa jsou v haji ekonomicky tak si mysli jako hitler kdyz budou zbrojit ze bude lip ho.no bude..
    • Zdá se to absurdní ale tak to dopadne.Protože většina ukrajinské armády přejde proti kyjevské prozápadní vládě a banderovci a a prozápadní část zaútočí třeba na Polsko nebo Slovensko no a NATO má důvod k obraně! Jenže Rusko už nemůže ustoupit! USA stále spoléhá,že se jich to nedoktne ale na to doplatí! Nebudu to víc rozebírat ale i když jsem ateista tak"Pámbů s náma!"
  • Tady si myslím, že žádná armáda se nemusí nikam posílat, hlavní je do Ruska nerýpat, UKrajina stejně padne do ruských "rukou" protože má k Rusku blíže než k západní Evropě, ekonomicky, vojensky, hospodářstvím, kulturou a jazykem. Když do nich Evropa a NATO nebude rýpat bude všechno v pohodě
  • Tady je vidět zvrhlost celé politiky NATO - to bych blil!
    • Zajímavá "rudá" "logika": Rusko napadá a anektuje cizí území, ale NATO, které tomu chce bránit je "zvrhlé".
      • Krym byl ukraden , byl ruským územím, a co bylo ukradeno musí být vráceno. Řiď se tím pravičáku fašistický.
      • Záleží na tom, co je podle Vás napadání a anexe. Pokud někoho požádám aby ke mě přišel a on pozvání přijme,tak mě tím napadá? Požádám-li souseda o kostku cukru a on mně vyhoví,tak jsem mu jí anektoval? Pokud uznáte, že tomu tak není, pak se pokuste korigovat svá tvrzení.
  • A už je to tu. Konečně se může pan Rasmussen zase usmívat- bude se obkružovat ještě těsněji, více a za víc peněz. Podařilo se mu zformulovat pro to důvod a není podstatné kde je pravda. Vždyť již jeho zářný vzor také říkal že:"Vítěz později nebude tázán co byla nebo nebyla pravda."
  • Pokud USA využijí současné situace,aby se k nám nakvartýrovali,tak to chce hned národ do ulic a odporazit,co nejkrutěji všechny,straníky stran co zde nyní vládnou,za vlastizradu.
  • Generální tajemníku, zůstaň , kde jsi, nás tu nikdo neohrožuje. A nech to Rusko na pokoji. Rusové jsou tentokrát rozhodnutí vás nakopat. V minulosti naletěli na vaše sliby , že se nebudete sr.t na východ.
  • Jen aby to nedopadlo tak, že Ukrajinci zaútočí na okolní státy co jsou v NATO a řeknou, že to byli převlečený Rusové a tím rozpoutají válku proti Rusku a tím 3. světovou.
  • OSN,NATO,USA i EU jsou k smíchu,majdanskej puč je jejich práce,kterou si nedomysleli,nespočítali a to stejné teď dělá Rusko,kdo chce moc-nemá nic a akorát jste přihráli rusům ukrajinu do náruče. Dobře Vám tak šmejdi z jů-esej.
    Ps. smradi se ohání 68 a když vytahovat minulost,tak si vzpomeňte na německo za II.světové!
    Kuvy německý.
    • A ona nás Ukrajina neokupovala v r.1968?Že je teď zadarmo léčíme a letecky vozíme.
    • Žalud žalud ty jsi už vyhlášený všeobecně uznávaný nukleární blb.A to jsi jako vytvořil sám nebo jsi to opsal nebo jak?Přeci není možné že normální člověk v normální situaci je schopen vytvořit takovou slátaninu.
      • chceš-li mýho kubu otevři hubu ty kuřbuřte,čemu nechápeš??? spíš je to pravda a ta tě bolí co? modrej bolševiku
  • já tady žádné NATO , NACO? na hov** nechci, Usáci už neví, jak by si zdůvodnili strkání rypáku do Ukrajiny
  • Nato nemá vlastně ani vůbec existovat. Po dohodě se měli rozpustit oba pakty. Dohodu dodržela jen Varšavská smlouva. Tím, že Nato nedodrželo dohodu se stalo mezinárodním lhářem č.2, hned po usa.
    • Dovolím si malou opravu.NATO bych dal až na třetí místo, protože největším světovým lhářem minulého století byl jistý Václav Havel!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit