Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Válka vždy přicházela ze západu. Při systému kapitalismu je to i logické. Krize se musí řešit jenom válkou.
  • Propaganda zdejších Rusofilů je jako vždy směšná.

    1. Rusko mělo na Krymu základnu. A co jako soudruzi? To nedává Rusku právo to území
    Ukrajině ukrást. USA má také základnu v Německu ale nesebrala Němcům jejich půdu.

    2. Rusko to ukradlo ale USA kradla v roce 1846. *15* To je nelogika. Kradlo i Carské
    Rusko Takže se budeme v 21 století chovat jako v 19? To snad ne soudruzi.

    3. Bohouš naříká že ČR ekonomicky zaostává za Německem. Ano díky tomu že Západní
    Německo nebylo 40 let okupováno SSSR tak nám ekonomicky uteklo o světelné roky.
    • Simčo, ty náš dědečku pedofile, prosím te, už nemluv, ukazuje se, že opravdu nevíš zhola nic, raději si del pivko, otevři si bravíčko a sni, že jsio holka *15* *15* *15*
      • Jsem pěkná mladá holka. užírej se závistí. *15* *15* *15*

        Ty jsi tu pusinko psala že jsi četl. Ty jsi kluk. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

        Simča
    • bezregistrace
      Propaganda zdejších Rusofilů je jako vždy směšná.
      1. Rusko mělo na Krymu základnu. A co jako soudruzi? To nedává Rusku to území
      Ukrajině ukrást. USA má také základnu v Německu ale nesebrala Němcům jejich půdu.
      A na co by byla rusům půda oni brali celej barák jako amici holt rusáci měli dobrý učitele
      2. Rusko to ukradlo ale USA kradla v roce 1846. To je nelogika. Kradlo i Carské
      Rusko Takže se budeme v 21 století chovat jako v 19? To snad ne soudruzi.
      Jak říkám dobrej učitel a dobrej žák ... a jinak nepruď protože včera sem viděl jak tě šacovala ochranka v Lidlu proč asi????
      3. Bohouš naříká že ČR ekonomicky zaostává za Německem. Ano díky tomu že Západní
      Německo nebylo 40 let okupováno SSSR tak nám ekonomicky uteklo o světelné roky.
      No jestli ono to nebylo tím že tam neměli takový brzdy jako ty...
  • bezregistrace
    No teď jsme četl článek a diskuzi k nočním vlkům a jak je vidět tak ťulpasové jako je Simon jim dláždí cestu Evropou a dělají pro ně víc než všechna dostupná média ... ono je to jako s Kristem když z někoho uděláte mučedníka vždy najde dost obdivovatelů
    • To je pravda.
  • Gruzínci ruské agresory dobře znají.

    Není to tak dávno co jim Rusko ukradlo území ( abcházie a jižní osetie).
    Nyní zase Rusko ukradlo Ukrajinské území.
    Okolní státy už o Ruskou okupaci nestojí. Dlouhá totalitní hrůzovláda v rámci SSSR
    jim bohatě stačila. Takže je logické že se brání.

    Bez registrace vy nemáte na debatě co dělat. Kromě napadání nepíšete k tématu vůbec nic.
    Strašně vás štve že jsem měla jiný názor. Musíte se smířit s tím že na svobodné debatě mohou zaznívat i jiné názory.
    Jsem holka. Tak si to ubohé pomlouvání strčte za rudé klobouky. Simona.
    • s gruzínskými agresory, kteří vojensky napadli hlavní město tehdy své provincie, si to Rusko vypořádalo raz dva, až z toho musel jejich, prý milovaný prezident , spolknout kravatu a prchnout do USA...jinak to skončit ni nemohlo..

      pokud se Krymu týká, je rozhodující, co chtějí sami Krymané a ti se vyjádřili opakovaně a zcela jasně... *14* *14*
    • Kůůůrňa, dědku plesnivej, ty tady vykdakuješ jak Stalin, že kdo není registrován, nemá zde co dělat? A není to náhodou to, co pořád kritizuješ? No a proč pořád mečíš, že Rusko se roztahuje, když se tu roztahuješ stejně? *1* *1*
      • Pánové toto je svobodná debata otevřená všem názorům.

        Pokud nesnesete jiný názor než váš tak sem nelezte.
        Psala jsem k tématu vy však budete debatu zase ničit jen osobním napadáním.

        mladá holka
        Simona
        • Když je otevřená všem, tak nemáš co buzerovat, plesnivče. Rozhodně k tématu nepíšeš. Běž radši za kozou. *1*
          • Jsem městská holka. Jděte se léčit a neexistujícího Tečku si vezměte sebou.
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1*
            • Ano nikdy jsem neklesla tak hluboko jako ty abych se navážela do starých lidí.
            • Já jsem teď něco psal o tečkovi? Nepsal. Máš to jakési po..bané v té lebeni. No a navážím se do tebe, což nemá se starými lidmi co dělat, jelikož jsi přece pořád mladá holka, dědku plesnivej. A hele, že bys volil Jeba? *1*
            • Nejdříve jsi tvrdil že Tečka je jako anonym. Nyní zase tvrdíš že já.
              Jinak se tu pouze nechutně navážíš do starých lidí. To je tvoje rudá vizitka.
              Ty toho nalžeš tolik až si sám odporuješ. *15* *15* *15*

              Simona
            • Seš plesnivej, uslintanej a ukecanej dědek a děláš to s kozou. *1*
    • bezregistrace
      Já tam mám plno příspěvku k tématu Simon jen vy to v životě nepochopíte že jste vděčným tématem všech satirických příspěvků
  • Zloděje musí prvotně plašit alarm. Nevyplaší li ho alarm je třeba ho zastavit už u dveří do bytu. Až vybílí obyvák můžete si stěžovat leda na lampárně nebo PČR popřípadě žalovat v OSN. Bude vám to prd platné a zbydou jen oči pro pláč.
    S toho vycházejme.
    • a prot, právě proto tady nechceme žádné USA dragouny, víme totiž, co dokážou

      *3* *3* *3*
  • Simone, víš proč Merkelová váhá přitvrdit proti Rusku. Němci totiž mohou děkovat Stalinovi, že jako národ zůstali. Američané a Britové je více méně chtěli vyhladit. Zajímavé čtení.

    http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fmyslenkyocemkoli%2Eblogspot%2Ecz%2F2015%2F05%2Fsssr%2Dnedovolil%2Dvyhladit%2Dporazene%2Dnemce%2Ehtml
    • Dokazujete pouze že jste historický neználek.
      Východní Němci mohou děkovat Stalinovi za 40 let totality a chudoby.
      Zatímco Západní Německo se za pomoci USA znovu stalo prosperující velmocí.

      Jsem holka takže Simona
      • bohužel stále okupovanou velmocí....s kancléřským aktem jako podložkou *15* *15* *15*
    • A kdo si ten blud chce přečíst v originále má možnost zde.
      ЧТО ЖДАЛО ГЕРМАНИЮ? СССР НЕ ПОЗВОЛИЛ ИСТРЕБИТЬ ПОБЕЖДЁННЫХ НЕМЦЕВ
      http://prometej.info/mir/5649-istreblenie.html



      *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • No jo Stanley, ale dokumenty jsou pravé.
  • bezregistrace
    Simon -------- Nesimon -----tečka----netečka
    Rusko ukradlo Krym. To je fakt který vy prostě směšně popíráte.
    Mezinárodní právo však hovoří jasnou řečí - Putin je zloděj.

    No mezinárodní situace mě dosti se(zlobí)re ..... ale to vaše nekonečný krkání mě prudí daleko víc
    • Fakt je, že řada zde přítomných lidí stále nechápe. Na Krymu se rozhodli občané většinou hlasů v referendu, že chtějí zpět k Rusku. V Československu, bez referenda se Slováci rozhodli, že se chtějí trhnout a taky se trhli. Baskové se chtějí trhnout a není jim to dovoleno, Irové se chtějí trhnout a není jim to dovoleno. Kosovo se nechtělo trhnout a bylo ukradeno. V čem je problém?
      • Jo zítra si vemu kulobrok stoupnu si před urnu a ty přiď hlasovat. Dostaneš jeden lístek a můžeš si vybrat který tam hodíš *1* *1* *1* Hlupáku.
        • na Krymu se jednak nehlasovalo prvně a druhak nikdo s puškou tam nestál...
          • Jak to že tam s puškou nikdo nestál a co zelení mužíci z ruska v neoznačených uniformách....
    • No, Rusové to vidí tak, že si vzali zpět, co bylo jejich a co darovali bratrům ukrům. I dnes pořád doufají, že se s ukry udobří, mají pro ně slabost. A toho ty stěnice banderovské vždy využívaly. Ale EU s nimi takové měkkosrdcaté hrátky nehraje. Proto už se cukají a sázejí na divokého koně SSA. Ti je slupnou jak malinu. A ty ses narodil včera a houby tomu rozumíš. Věříš jen tomu, co ti kdo nakuká, štěně.
      • bezregistrace
        ten vrch je příspěvek simona ... omletý pí....ny
        • Jo ahaaa, to jsem se přehlídl. Já ty její hovadiny ani nečtu.
  • Stačí se podívat na agresivní chování Ruska - není to jen Ukrajina.

    Švédsko a Litva si stěžují na ruské narušení pokládání podmořského energetického
    kabelu mezi zeměmi. pokládku už čtyřikrát narušilo Ruské námořnictvo.

    Pokládání podmořského kabelu je podle mezinárodního práva v pořádku
    a Ruské námořnictvo narušováním prací porušilo konvenci OSN o využívání moří.
    • to si můžou stěžovat třeba na lampárně, pokud se ruské lodě pohybují v mezinárodních vodách, je vše naprosto v pořádku, Zřejmě jim měli nejprve oznámit, co hodlají dělat (Litevci a spol.) pak počkat zda s tím budou Rusové souhlasit a omezí na nezbytnou dobu pohyb na inkriminovaném msítě, nebo sebou prostě musejí hodit a nezdrřovat ruskou plavbu.
    • A co Rusko zase provedlo? Plulo nad kabelem lodičkou? Na moři hodně plují lodě. To jim ještě nikdo neřekl *7* ? *1* *1*
      • plout a narušovat pokládku kabelu jsou dva zcela rozdílné pojmy soudruhu. *5*
        • No jasně. Když tam rejdí SSA křižník, tak pluje a když ruská loď, tak narušuje. Nic nového, co by tu dříve nebylo, že, placený kolaborante. *1*
          • Ruské narušování stavby kabelu je fakt. Pravdu můžeš poplivat ale ne změnit.

            Jsem holka. Tak si to oslovování v mužském rodě nech pro své kamarády v hospodě.
            • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* *1* *1*
            • Ano zprávy ze světa najdete na internetu. Jen se tu dál zesměšňuj neználku. *5*
            • Zdrojem je internet? *1* *1* To fakt myslíš vážně?:DDD Mě vomejou. Takovou nebetyčnou blbost jsem ještě neslyšel. To budu vyprávět jako vtip. *1* *1*
            • Je to na internetu ty zdroji. Když neumíš číst a psát nelez na debatu.

              Jsem mladá holka.
              Simona
            • Hele, dědku a přečetl sis to fakt dobře? Uveď zdroj. Jenom kdákáš o ničem. *1*
    • bezregistrace
      když pokládáš kabel je od tebe aspoň klid .... ire et itinere
  • Bohouši na Ukrajině se roztahuje Rusko ne USA:

    Ukrajina si požádala o členství v NATO ale to jasně řeklo NE:
    Rusko ukradlo Krym i s námořní základnou.

    Ukrajina však má právo jít do EU a Rusko do toho nemá co mluvit. Rusko také ke
    vstupu nikdo nenutí. Jenže Rus se nechce smířit s tím že sousední státy jsou nezávislé.
    • Krym se ukradl sám, co na tom nechceš pochopit? jak rádo by se ukradlo Baskicko, Korsika, a další - zdalipak jim to dovolí naši demokraté?
    • VY DETAILISTO! TO JE SMĚŠNÁ NÁMITKA.
      RUSKO se roztahuje tu či onde, ale USA se přece roztahují VŠUDE!!!
      Na zemi, pod zemí, nad vodou, pod vodou, ve vzduchu, v kosmu. Ve všech světadílech.
      A mají dolar, který není kryt ničím jiným než tím roztahováním, však balon taky je tak velký do jakého objemu ho nafouknete.

      V TUTO CHVÍLI UŽ USA NEMOHOU S ROZTAHOVÁNÍM PŘESTAT a musí uhlídat, aby jim do toho nikdo někde moc nepíchnul a je jedno kde- třeba na více místech najednou. V Gruzii, na Ukrajině, v Evropě, Azii, Africe, Jižní Americe, v Antarktidě, nad vodou i pod vodou, nahoře i dole. A věřit nemohou nikomu, nebo snad ano?! A navíc musí benzin zůstat levnější než v EU.
      "GOD SAVE THE US FOR EVER!"
      *9* *9*
    • Nojooo, ti Rusi jsou tak sprostí, že si dovolujou roztahovat se v Rusku a okolí, teda že se nestyděj. Běž radši roztahovat, Eržiko. *1*
    • Simone, s tebou je to těžké. Pokusím se ti to přesto vysvětlit. Krym i s námořní základnou Rusko ukrado asi těžko, jelikož námořní základnu mělo pronajatou dlouhodobě. Až události na Ukrajině a následný násilný puč, kdy se k moci dostali evidentní neonacisté, donutil Rusko k anexi na Krym. Pokud by to neučinilo, Krymu by hrozilo to, co se nyní odehrává v východě Ukrajiny, rozbombardování a vraždění v občanské válce. Právo na vstup Ukrajiny do EU jí nikdo nebere. Ovšem v současné době, kdy její ekonomika kolabuje, by to bylo jak pro EU, tak pro Ukr. sebevražedné. A stou nezávislostí to máš asi tak, že malé a méně vyspělé státy, jsou na svém velkém sousedovi závislé vždy. Tak jako my na Německu. Bez něj by jsme byli ekonomicky v háji, tak, jako je Ukrjina, když si odřízla obchod s Ruskem. Mimochodem, reagoval jsem na vojenské manévry USA a Gruzie poblíž hranic s Ruskem. Ty ale píšeš zcela o něčem jiném. Zajímal by mě tvůj názor, co by dělaly USA, kdyby Rusko mělo manévry např.na Kubě?
      • 1. Jsem holka. Simona

        2. Rusko mělo pronajatou základnu a co?
        To není omluva pro fakt že Rusko ukradlo cizí území na kterém mělo pronajatou základnu.
        • Takže jako vždy, protiargument žádný a odpovědi na svoji otázku se nedočkám. Jestli jsi holka nebo kluk je mně jedno, to si musíš ujasnit sám/a, ale proboha neplkej tu nesmysli, když neumíš reagovat na fakta, která ti tu jsou předkládána.
          • bezregistrace
            nesnažte se dočkat odpovědi ...tento diskutér mele jen svoje a reaguje jen na to to když se opřeš do něho ... pak kráká jen o tom co by chtěl aby měl a jinak nic
            • Rusko ukradlo Krym. To je fakt který vy prostě směšně popíráte.
              Mezinárodní právo však hovoří jasnou řečí - Putin je zloděj.
    • bezregistrace
      no jakej je v tom rozdíl ty se rozahuješ tady a taky se tě ne a ne zbavit
      • A vy se zase ahujete ! *5*
        • bezregistrace
          o promiňte velmi mě mrzí že jsem se tímto překlepem dotkl Vaší útlocitnosti ...pokud by jste měl z toho noční můry navštivte psychologa nebo si vylejte palici
  • Nu, hlavně, že jsme neustále masírováni, jak Rusko chce válku a ohrožuje celou Evropu, ne-li celý svět. A kdo se to ve skutečnosti tlačí k hranicím Ruska? Tahle hra, co naše média předvádí je skutečně obrazem 50. let minulého století, jen o 180 stupňů pootočeným. Moc by mě zajímalo, jak by reagovaly USA, kdyby Rusko pořádalo vojenské manévry třeba na Kubě. Hysterie tam by zřejmě dosáhla vrcholu.
    • Až si USA ke své zemi připojí kus Mexika bez souhlasu tamějšího lidu, tak vaše argumenty budu brát.
      • to nebyl trefná poznámka, oni si totiž podstatný kus Mexika už připojili, myslím, že na mexickém území jeou státy Nové Mexiko, Texas a snad i nějaký další... *2* *2* *2*
      • Stačí mrknout Wikipedii. Něco jsem vám zkopíroval. "Americko-mexická válka, byl ozbrojený konflikt mezi Spojenými státy a Mexikem v letech 1846–1848 vyvolaný americkou anexí Texaské republiky v roce 1845. Mexiko neuznávalo odštěpení a následné vojenské vítězství Texasu v roce 1836 a po celou dobu existence Texaské republiky považovalo Texas za svoji vzbouřenou provincii. Dalšími příčinami byly snahy o územní expanzi Spojených států směrem na jihozápad. Mexiko přišlo o více než polovinu svého území. Na získaném území vznikly postupně americké státy Kalifornie, Nové Mexiko, Arizona, Nevada a Utah".
        Nepřipomíná to až nápadně situaci na Krymu?
        • zase ne tak úplně, protože USA ukradlo cizí území a bez svolení obyvatelstva, kdežto Rusko vyhovělo příní již odtrženého území a připojilo ho k federaci.
        • Ano, to se stalo, skoro před dvě stě lety, to je opravdu fakt. Na každej stát můžu vyhrabat fakta, komu kdo co udělal, třeba až do pravěku. Myslel jsem, že se bavíme o dnešku.
          • bylo to asi padesát let úpřed VŘSR - takže zase ne tak dávno, vždyť Rusku tu revoluci vyčítíáte ustavičně
          • No ..... Ono se to k sobě blíží. Mentálně Rus odpovídá Mexičanům před dvěma sty léty... *1*
        • Jen maličkost. Za 5 vteřin mínusový hlas pouze za prezentování historických, nevyvratitelných fakt i s uvedením zdroje? To mě vede k přesvědčení, že jisté příspěvky jsou automaticky mínusovány i kdyby autoři psali, že tráva je zelená a nebe modré.
          • Jó v té době u nás vládli Habzburkové viď *1* *1* *1* Jo jo Rakušáci to dodnes těžce nesou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit