Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To co ti tečko píšu je pro tebe mnohem důležitější jako tvé idiotské plky, přečti si to vždycky dvakrát!!
  • tečko starý gayji vím že to nemáš lehké, sám jako kůl v plotě bez přátel bez rodiny, jen ze svými chmurnými myšlenkami, to tě nutí s někým komunikovat alespoň přes ty diskuze, kde můžeš prudit a vybíjet svou zlost na vše a všechny.,
  • pouze jsem si prdl,podle nato jsem se údajně posrál
  • Je velmi dobře, že NATO pečlivě sleduje ruské aktivity, dnes už se díky satelitům nic neutají. Je také obzvlášť dobře, že NATO a USA posiluje svou vojenskou přítomnost v zemích, které mají rozum (a nevěší to každému kágébáckému agentovi na rypák :-))) ), snad k nim po pádu socbotky přibyde i ČR. Pokud ten kágébácký bastard chce válku, bude ji mít. USA už šly kvůli Evropě do války dvakrát, jistě půjdou i potřetí. Kvikot zdejších §viní, placených z Korunovační ul., mne o tom ubezpečuje a ujišťuje.
  • Na to se dá říct jen, bohužel, totiž ty tanky a nejenom ony, tam již dávno měli být a udělat pořádek.
  • táhni záchvate
  • Zase NATO lže a straší a ikdyby to byla pravda je Vám potom ovno!
  • my jsme ruští placení agenti s vlastním rozumem a úsudkem a ty jsi ukvičený moula-bezmozek a s tím nic už nenaděláš,tak se s tím smiř a nebo si ulev od trápení a nech si to projít hlavou *15* (9mm)
  • Ty prase, nikdy jsem nebyl v žádné straně ani jsem nekolaboroval!!
  • Nepleťte si Obamu s Putinem. Krym byl Rusku ukraden a to protiprávním aktem jednotlivce Chruščova. Přesto Rusko krádež strpělo. Nakonec autonomní (rozumnějte samosprávný) Krym prohlásil samostatnost a tu si nechal potvrdit referendem. Následně požádal o spojení se sousedním státem, který mu vyhověl, Anexe je něco jiného, ale lháři a hlupáci to nejsou sto vstřebat. Ti Rusové jsou tak líní, že je z toho hlad a dluhy na Ukrajině, která krade Ruský plyn a vraždí Rusy, kteří byli i se svým územím převedeni pod Ukrajinu. Jinak byste se měl vrátit na základní školu doučit se dějepis.
  • Máš tečko úplnou pravdu!!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před několika dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj,
  • Je zajímavé jak agenti KGB, ruského Gestapa jsou tady aktivní. Jen to dokazuje, že Rusko imperialistický fašistický stát, kter ohrožuje civilizovaný svět.
  • Omlouvám se, Ten Ukrajinec byl Brežněv, Chruščov protiprávně převedl administrativně Ruský Krym pod Ukrajinu.
  • Ano, komunisti, kolaboranti a ostatní sv*ně mohli žít v klidu a pohodě.
  • To je opravdu východostepní "logika": Rusko přepadá a anektuje okolní území, Jižní Osetii, Abcházii, Čečnu, Kryma teď vyvolává teroristické akce na východní Ukrajině, aby ji mohlo také anektovat, ale prý za to může USA.
    Skřet Puťka je stejný zločinec jako byl Stalin nebo Hitler. A ani on to tady nemá na věčné časy a nikdy jinak. Ale než zhebne, tak ten KGBá-Gestapák ještě napáchá hodně zla.
    Jestli je někdo krachující, tak je to Rusko. Rusové jsou líní a neumějí hospodařit a vzdělávat zemi a tak tradieně jenom dělají nájezdy, zabírají a loupí okolní území. Loupežemi a nájezdy se z malého středověkého knížectví stalo ve dvacátém století šestinou světa, nepočítaje jeho kolonie ve střední Evropě. Nakokonec se ruská říše zadusila sama sebou a teď se a chcíplotina už zase probouzí a ohrožuje svět. Je třeba Rusákům rázně utnkout típec.
  • Plním Vaše přání a vzpomínám si zcela přesně, že ČSSR přepadl na příkaz Ukrajince Chruščeva SSSR,zastoupený hojným počtem Ukrajinců a dále Polsko, NDR, Maďarsko a Bulharsko. USA proti tomu nehnuly ani prstem, jelikož to nebylo v jejich zájmu. Stačí?
  • když Nato nebo USA něco zveřejní,je to zaručeně naopak))) *1*
  • Hlavním pachatelem je však USA. Sama přiznala že sponzorovala Majdanský puč a nyní
    dodává Kyjevu zbraně. Šéf CIA přezal velení nad jejich tajnou službou a v oblasti
    jsou i Polští Čeští a Američtí žoldáci. To je také vměšování!

    Putin už konečně bouchnul tvrdě do stolu a řekl že pokud bude Kyjevský teror pokračovat
    Rusko se otevřeně zapojí. USA/EU prohrála obchodní válku s Ruskem - sankce jsou
    bezzubé a Rusko si obchoduje s Čínou.
    Nyní už krachující USA potřebuje otevřenou válku. Ve finanční oblasti už jí ujel vlak.
  • Jestli to nebude tím,že ti hňupove z NATO nerozeznaj žigulika od tanku *1* *1* *1* *1* a nebo to jsou už 20 let staré fotky co se teď hodi. Kdyby to byla pravda tak už jsou záběry na všech sloupech *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit