Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudruch Hitler se našemu milému Vůdcovi nadsoudruhovi Putinovi v ničem nevirovná!
  • Bez hulvátů? Tak to bys musel vypadnout jako první blbe udavačskej. Určitě budeš z Prahy.
  • sídlištích jsou vydávány spekulantům a prý restutientům(takovým jako byla kámoška hejvla chadimová)



    Prý se připravuje zákon (velice kvalitní - jako všechny), že občané, kteří se kvůli restituovanému chodníku nedostanou domů nebo kvůli restituovanému kdovíčemu o domov přijdou budou dostávat se slevou vstupenky na kvalitní divadelní hry např. Audience, Vernisáž, Largo desolato (podle té se postupovalo při změnách vlastnictví v tomto státě) nebo Asanace (už by to chtělo).
  • Já si přeji svět bez blbů.
  • Blb? Kteří lidé a co vědí či nevědí? Tebe bych neplatil.
  • táhni cikáne
  • Velmi výstižně jsi popsal dnešní USA, které jsou už jen troskou státu který byl kdysi na výsluní, dnes to je krachující země držená při životě jen Čínskými komunisty, je to tak i když se to možná některým negramotům nelíbí. *3*
  • Nahlásil jsem tě, protože chci tiscali bez hulvátů!
  • Kapitalismus nemůže žít bez válek, zločinů a okrádání lidí navzájem. To je historicky dáno. Ale smutné je, že se to podporuje i v naší zemi.
  • Čest pražskej lokaji. A je tam u vás více takových tupců?
  • Běžný den občana v tržním bordelu!

    Ráno vstanu a vezmu si jeden demokratický banán. Přečkám 10 hodinovou frontu před
    úřadem práce kde mě automat teda úřednice řekne tradiční větu - práce není! hledejte
    si ji sám. Dobře budu ale za co potom bere plat ta paní?

    Po cestě městem mě na každém rohu oslovují zanedbaní otrhaní lidé. Nemáš cigáro?
    nemáš 5 kč? Je to ostuda že ve 21. století které si říká moderní můžete spatřit lidi kteří
    jsou nuceni se hrabat v popelnicích. Pořídit si vlastní byt bez majetných rodičů či sehnat práci bez protekce je dnes pro mladé lidi velký problém. V práci se pak třepete zda vám vůbec podnikatel dá pracovní smlouvu i plat - když nedá má občan smůlu. V tomto bordel státu se totiž práva nedočkáte.
  • Marná snaha tvoje, soudruhu. Lidi vědí jak to je a komunistů se nikdo na nic ptát nebude, váš názor lidi nezajímá.
  • Blbečku, ani nevíš, že žádná KSČ není.
  • Co je Amerika? Zprachnující paraziti.
  • Zase jsem tě nahlásil, protože bojuju za tiscali bez hulvátů, soudruhu!
  • Nahlásil jsem tě, soudruhu, protože bojuju za tiscali bez hulvátů!
  • Zakejhej ještě , nic jiného ani neumíš.
  • Ty zase umíš podojit Tiscali o honorář za provokace!
  • Klidně si mně nazývej jak chceš fašisto .
  • Trefil jsem tě, a potrefený husák zakejhal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit