Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je tak moc chceš, kup barák a nastěhuj si tam rodin kolik chceš... a ideálně si do sklepa nastěhuj ještě nějakou tu zlodějskou bandu kterých už tu jsou tisíce... nebo by byli lepší feťáci?
  • Jo jo. Dr Mengele skládal verše ve spisovné starořečtině bez hrubek. To byla zřejmě kapacita vašeho formátu. *1* *1* *1* Jediný kdo sebral odvahu se do výše zmíněných kremelských plátků podepsat byl nějaký PhDr. J. GROUŠL, CSc. *1* *1* *1* Zakladatel Klubu českého pohraničí (KČP) což je české občanské sdružení s celorepublikovou působností, které sdružuje zejména bývalé příslušníky, pomocníky a pracovníky československé pohraniční stráže a dalších podobných složek a jejich sympatizanty..... Vrána k vráně sedá. Bezchybní vrahouni se nám houfujou *1* *1* *1*
  • Bylo by fajn, kdyby ses naučil třeba členit souvětí čárkama. Kromě toho "napříště" a "rádoby" se píše dohromady, "Britský" (boha!!!) s měkkým "i" a ten pán, který měl na starosti propagandu 3. říše se jmenoval Dr. Joseph Goebbels. Doba, kdy se věřilo něčemu, co napsal nějaký pologramotný ubožák se čtyřmi hrubkami ve čtyřech řádcích, tak ta ani nikdy neexistovala. *1*
  • A taky ufouni a sovětský svaz a marťanská liga........ *1* *1* *1*
    Tak že za to že šítové vyhodí do luftu sunitům mešitu může USA Za to že sunité vyvraždí šítskou vesnici může sovětský svaz a za to že tam přepadli a zdecimovali karavanu Marka Póla můžou Ufouni......... *1* *1* *1* *1* Dyť je to jasné. *1* *1* *1*
  • Teda Krejčí, kolik jsi za tu slátaninu dostal? Ty jistě musíš mít doktorát i profesůru z Plzně. Proč nanapíšeš kdo začal? Co vedlo USA k válce v Iráku a dalším válkám. Na statisících mrtvých jim asi moc nezáleželo. Co to bylo, že muselo tolik lidí zemřít a z milionů udělat běžence a bezdomovce. No jasně dolary, dolary.... Toto je můj názor, a nikomu jej necpu.
  • Lybye.... Od monarchie převratem k diktátorovi. Stát z největším počtem vězňů na počet obyvatel na světě a nad Lockerbie spadlo to letadlo samo a náš semtex v něm byl asi z marsu.......... Chybí mi tam ten usurpátor imperialistický *1* *1* *1* Kdopak to byl že měli vlastního krále ... Nevíš .... Když si tolika pamatuješ .... *1* *1* *1*
  • A taky Ufouni s Marťanama v tom měli prsty...... *1* *1* *1* A k vůli tomu vyhodili šítové sunitům do luftu mešitu....... *1* *1* *1* Blahoslavení chudí duchem neboť jejich je království nebeské *1* *1* *1*
  • Aha ........ a co to má ze střílením lidí po lidech ??
  • Náš národ už se naštěstí Ruských kolonialistů zbavil.
  • Jen jsem si dělala legraci a ty to moc dobře víš. Jsem mladá holčina. *16* *16*
  • Soudruh Rubl už má také na kahánku. Už jsem si koupila smuteční šaty. *8*
  • No, když si chodila v těch padesátých letech na základku, tak asi přece jen dnes už potřebuješ ty pleny, co?
  • ano, aby se zbavili kolonialistů, a poté slušně žili a to se dařilo, dokod to USA nezčalo být trnem v oku
  • Jsem mladá holčina takže ONA ne ON: Doplň si vzdělání nedouku.

    Simon a Tečka jsou pouze tvoje nálepky pro odpůrce a odpůrkyně Putina na debatě
    ulhaný Bohouši. Byla tu jen Simona.
  • aha. Indie prodává děti?
  • pokud si vzpomíná, Libyie, Irák ani Sýrie v posledních letech ani tak neválčily, jako vzkvétaly,,....
  • Máš tam chybku Simone. Píše se zkrachovalý. Kromě toho SSSR již téměř čtvrtstoletí neexistuje. Chápu, že to máš z těch 50. let, kdy jsi chodil do školy hodně vtlučeno do hlavy, ale je to pravda. Fakt už neexistuje.,
  • s ukrajinou nezkrachovanější *15* *15* *15*
  • Arab potřebuje pána tady byl jasný důkaz.Dej jim svobodu a je to tam jak na divokém západě.
    Že se tak USA a spol nenavážej do podobných zemi se stejným zřízením.Saudská Arábie a podobně?
    jo já zapomněl je to spojenec tam to nevadí *13*
  • Mandela ??? JAR byla pod něčí správou *1* *1* *1* Třeba pod Holandskou *1* *1* *1* Za Mandely ??? Sis trochu domotal rasismus s kolonialismem *1* *1* *1*

    Drobná technická - válčí jen státy které na to mají a protože nic nevyrábí - prodávaj nerostné suroviny. JAR nebo Indie tímto problémem netrpí..... Naštěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit