Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jen žasnu,čeho jsme se to dočkali.Mám jen obavy,aby to nebylo ještě horší.Už jen chybí,aby se za osobní svébytný názor a nesouhlas s vládní chátrou začalo zavírat.Možná i
    tyto naše "svobodné" názory jsou monitorované,někde zaznamenávané i s IP adresou.Je mi z toho tady už na blití!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • No s tím počátejte, komouš už tvrdě monitoruje a hned jak příjde to ožralé rudooranžové zmrdlo na Hrad, tak všichni co jsme s ním nesouhlasili jdeme - KSČČSSD už plánuje kde nastaví pro nás koncetráky a jedná s skřetem putinem o pronájmu gulagu.
      • Možná se budete smát, ale tento názor není utopie. Nejedná se sice o koncentráky a gulagy ale třeba o to jestli Vás nevyhodí z práce, nebo jestli nějakou dostanete aj. protekce.
        Znám jednoho, který mi to naznačil, abych si už dal pozor co kde říkám proti komunistům, že už je na schůzi nabádali, aby měli uši a oči otevřené. To je bohužel někde realita.
    • Jen doufám, že se nechystá nový Bamberk.
  • Teď teprve dostal Dejdar tu opravdovou roli "Maděry" --- režisérská špína vyplavala na povrch. *9*
  • fašista zustane fašistou.naši takzvani elita naroda se vždycky zaprodali at to bylo za hitlera tak za bolševika tak ted nevim za koho v tomto bordelu.nechapal jsem jak jsme mohli byt pod rakouskem 300 let ted to chapu.žadna elita ale banda zaprodancu pro všechny režimi.už ty elite chybi akorat hajlovat.jsou degerovani jako kniže pan.
    • Ano, volba Zemana. hospodského žvanila, ochlasty a sebestředného namyšlence z prognostáku a komplice vlastizrádce a zločince Klause by byl návrat k bolševismu.
      • 1000.....0000% pravda. Lépe bych to nenapsal.
  • fašista zustane fašistou.naši takzvani elita naroda se vždycky zaprodali at to bylo za hitlera tak za bolševika tak ted nevim za koho v tomto bordelu.nechapal jsem jak jsme mohli byt pod rakouskem 300 let ted to chapu.žadna elita ale banda zaprodancu pro všechny režimi.už ty elite chybi akorat hajlovat.jsou degerovani jako kniže pan.
    • Vrať se s těmi kecy do 19. století! My jsme nebyli "pod" Rakouskem, ale Rakousko, to jsme byli také MY.
      • Když už chceš být chytrý a radit tak ne Rakousko, ale Rokousko-Uhersko - oficiální název V Říšské radě zastoupená království a země a Země svaté Štěpánské koruny uherské) od 8. června 1867 do 31. října 1918.
      • Jo a tys to zažil a všechno si pamatuješ viď :))))
  • kazdy ma pravo si rict co chce a volit koho chce, to je demokracie - nicmene je take demokracie to, ze se k tomu vsemu muze kdokoliv vyjadrit a to prave ti totalitne zalozeni prilis nezvladaji...a pan Renč by mel trochu ubrat svereposti a pridat trochu civilizovaneho jednani...
  • Copak nežijem v demokracii? Káždý má právo se svobodně vyjádřit. Ale jak je vidět žijeme ještě ve větší totalitě! *9*
    • ...demokracie...no..je to stejné jako před "revolucí"...každý má právo se svobodně vyjádřit....a následky si ponese sám...moc se toho nezměnilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit