Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a měl krátký kaťata *15*
  • Členky kapely byly uraženy? Čím? Když si veřejně vstrčí do "trouby" zmrazeného "cypljonka"?
    To se na mne nezlobte, ale riskovat dobrou pověst a k tomu nachlazené vaječníky. No, nevím, nevím...
    Byly ještě nějaké orgie v muzeu a znesvěcení pravoslavného kostela...
    Někteří jedinci už neví, jak by na sebe upozornili.
  • váží??? *15* *15* *15*
  • Ty zlodějský komunistický gaunere, neotírej se o památku V. Havla, kterého si váží civilizovaný svět. Měl bys mu každý den děkovat za to heslo "nejsme jako oni". A přestaň krást.
  • Ano a proto se stal Havel naším nejpřekládanějším autorem. Jeho knihy se překládají ze skladu do skladu. Prostě tam, kde zrovna nebudou překážet...
  • ty bys mněl napsat knihu : Proč jsem se stal hlupákem
  • Jeden psal i divadelní hry, aby dostal funkci.
  • Planeta opic
  • To je ti velmi blízké.
  • Jdi si tvojí soukromou válku se slečnou Simonou bojovat jinam. Už s tím otravuješ.
  • Chytrost není totéž co vychccanost
  • Každý červený bod je utečenecký tábor.

    http://web.archive.org/web/20150713210602/https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=de&authuser=0&mid=zq_B9NOyTOSI.kRxisXsTixkw
  • Jsem zvědav, ve které továrně budou pracovat. Jistě jao ředitelé, nebo tak něco. A potom ti rozkopu držku, ju! Za lhaní! *12* *16*
  • Tak to tuší každý trochu soudný člověk už dávno. Putin potřebuje oslabit Evropu, aby ji mohl začít zase ukrajovat. A slimáci jsou jeho pátou kolonou. Přece "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky" skazal tovarišč Lenin, i invaze slimáků do Evropy.

    Čiň čertu (Rusovi) dobře, peklem si ti odmění.
  • Kebab a hambáče.... *14* *14* *14*
  • Už to lítá po známejch...simona z toho jebne... *14* *14* *14*
  • Kolik ti je,že jsi tak US přemoudrý?
  • Protože byl chytrý.
  • Nebylo by správnější podívat se na ministerstvo financí?
  • Špatný argument. Váš mozek byl dokonale vypláchnut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit