Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To zas přišla pořádná porce blbosti:

  Lipavský pro Blesk: Za plyn nemůžeme platit lidskou krví! A Putinovi poslal ostrý vzkaz.

  Do nekonečna se nám bude vracet jeho bumerag blbosti. Zviditelňovaný hlupák, který extremně lže. Když bylo z Německa před pár dny nabídnuto zmrazení války - okamžitě Vovka v Kyjevě zrušil pozvání k návštěvě kancléře jedné spolkové země. Moskva opakovaně nabídla jednání o příměří. Naposled minulý týden. Zamítnuto! A tady tento ministerský žvastal bude mluvit o krvi? Možná mu tleskají v Bruselu. Trapné vnucování mu jde moc dobře. Ale tady je všem pro srandu. Tady potřebujeme zejména přečkat tuto i další zimy. A pokud tento pošle "ostrý vzkaz" - to už se celá unie řeže smíchy.


 • Marcelskrc

   povinné omezení spotřeby 😂😂

 • realista

  Je zajímavé sledovat jak EU se rozhodla spáchat sebevraždu. Doufal jsem, že Evropská Unie bude moderní demokratická federace 21 století takové velké "Švýcarsko".  Bohužel EU uvízla v ideologickém myšlení dvacátého století, kdy je pouze obětním beránkem a nárazníkovým pásmem USA určeným na odpis. Něco jako byly satelity Slovenský Štát, Maďarsko, Rumunsko pro Třetí Říši. Nelze budovat nové progresivní stavby na základě starých překonaných konstrukcí. Ale třeba se někdy ještě všechno změní.....

 • Jenom 5 miliard? To oligarchům na Ukrajině nesplatí ani nájem ve vilách v Monaku!! Chce to víc. Tedy tohle je oficiální výdaj (ne půjčka, protože to nikdy a nikdo nesplatí). Kolik už je to neoficiálně? 

 • Ekonomiky předních evropských zemí, které získávaly zemní plyn z Ruska, měly po desetiletí zjevné konkurenční výhody globálního charakteru. Pokud si myslí, že takové výhody nepotřebují, no, nijak nás to netrápí, protože potřeba energetické zdroje na světě jsou velmi velké,“ řekl Putin.

 • Co to znamená cenový strop na ruský plyn:

  Takové divadlo pro domácnosti v EU. Znamená to, že plyn se bude kupovat odkudkoliv. Zejména překupovat od DDR.  Která jej bere od rusáka. Bude se kupovat zejména  za extra ceny. Běžná cena okolo 7 kč. Pro nás aktuálně i za 92 kč. To všechno aby, navenek byl v unii klid. V reálu? Všechny peníze vybrané ve státě na DPH na potravinách, službách, benzínu půjdou na nákup energií. Nebudou peníze na údržbu silnic, nemocnice, školy, sportovní kluby. Všechno padne na nákupy energií za astronomické ceny.Jen abychom vytrestali rusáka. A nedostal žádné peníze. Ale Brusel nás zahlcuje obehranými výpady a  gejzíry pitomin . A štafetu informačních blbostí, za něj radostně přebírají ve Strakovce.

 • Je hloupé že Evropa je energeticky rukojmím Ruska a Arabů , koukám že i Turek zase vříská . Bohužel i když to nechceme vidět válka znamená výdaje , a at chcete nebo ne je třeba rozumné a jednotné Unie . Koukám že šikmoočko rozjel druhou válku ,věci historicky vyřízené už se nemají propírat , nezapomínat na historické události ,  ale je třeba vnímat dnešek a hledět do budoucna .😎

  • realista

   Je vtipné poslouchat tě, jak mluvíš "o budoucnosti" a přitom se řídíš podle zastaralých ideologických pouček. To je jako poslouchat sny o "modernizaci parních lokomotiv" v době, kdy se má už dávno uvažovat o vlaku na magnetickém polštáři....😀

   • prosím tě nereaguj na moje příspěvky , a třeba se dočkáš " parní" lokomotivy na vodík jejíž exhalací bude vodní pára 😎😎😎

  • Diwa

   Válka znamená výdaje ? Kdo jako ty výdaje zvednul ? Putin ? Jenom EU, která udělala ze sebe hrdiny, že nechtějí Ruský plyn a že nebudou podporovat Rusko milý pane !!! Jenže tohle nás dole fakt nezajímá !!!! Tohle nebylo rozhodnutí obyčejných lidí, ale rozhodnutí dementů vedení EU včetně našich českých ministrů !!!  Sankce na Rusko nebylo rozhodnutí nás obyčejných lidí, ale opět EU !!! Tak že válka znamená výdaje, ale úplně zbytečné !!! Ano, dementům EU je to jedno, oni mají všichni platy velké, jim je jedno co bude stál litr nafty, nebo co bude stát chleba ! Tohle si měli vyřešit Rusko a Ukrajina sama !!!! S Putinem bych se naférovku dohodl na přímém kontraktu na plyn a není víc co řešit !! Jenže hrdinství EU nám všem přinese akorát problémy v tom smyslu, že si budeme schánět svetry a svítit budeme půl hodiny denně  a kdo ví co dál. Tohle není naše válka milý pane !!!

   • není ? , tak to si mimozemštan který je slepej jak patrona v bedně od slepého granátu 😎

 • Evropská komise převážně škodí. 

 • Diwa

  Miliardy na Ukrajinu ? Kdepak ty peníze asi skončí ? Oni tam mají válku, nikdo neví jak se věci ve skutečnosti mají, jen to vidíme z médií, kde je polovina snůšek lží a blábolů a EU bude rozdávat naše peníze Ukrajině, kde vůbec nikdo neví jak to všechno dopadne ! No a tahle sebranka EU nám bude diktovat a radit a nabádat k šetření energiemi, pomalu všechno na příděl a nápady jak si najít další práci a zakoupení svetrů  ! Co tohle máme za pakáž a darmožrouty, tak to se člověk nepřestává divit !!! Zlatí komunisti milí občané !!!!

 • To jsme to tomu Putinovi nandali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit