Přejít na výpis diskuzí

Ne každý zobe čínským byznysmenům z ruky - u sousedů je plácli přes prsty

6.8.2018 20:21
Lukáš Strašík 6 příspěvků

Svobodné investice jsou jedním z nejdůležitějších pilířů fungujícího tržního hospodářství. Tato svoboda ale musí mít jisté meze, a ty začínají nejpozději tam, kde je ohrožena národní bezpečnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • My Číně rádi zobeme z ruky, protože víme, že čínské zboží je nejkvalitnější na světě, vyvíjení nových výrobků je na nejvyšší úrovni, je zdravotně nezávadné  a hlavně, zeman je má rád a proto my také. 😍

 • V Mnichově se staví nový centrální energo-dispečink, který bude řídit energetické soustavy států EU. Takže hlavní vypínač a ovládání neposlušných států bude řízen kým ?

  Německé větrné elektrárny v Baltském moři chutě posílali svoji elektřinu přes naši síť do Rakouska , Rakousko pak zpět, podle denní doby. Na naše námitky, že nám to dělá problémy a mnohamilionové náklady, v rámci solidarity v EU kašlali. Proto jsme museli postavit regulační transfomátory ( okolo 2 miliard Kč), Poláci totéž. Výkon elektráren v Baltu poté musel být omezen. A co nyní - centrální dispečink v Mnichově úderem do klávesnice vše udělá jináč, výhodněji pro koho ?


 • Zato my nezobeme z ruky našim západním kamarádům z Německa, ani z USA

 • A ono se snad dá čekat něco jiného od podlé komoušské krysy tím spíše pak konfidenta komoušské STB  jakou rusofilcka zeman bezpochyby je?

  Komoušský gauner zůstane jen bolševickým gaunerem, že ano ty rozpadající se hnijící vřede zasviňující pražský hrad.

  Bývalý komouš - stejný nesmysl jako bývalý černoch.

  • Bože ! Do čeho jsi to dal duši ? A proč ne i malinkou trošičku rozumu ???

   • jojo to se zeptej těch komoušů proč jsou tak mdlého rozumu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit