Přejít na výpis diskuzí

Nebezpečí, šikana i kriminál: Jak to vidí svědci rusko-ukrajinského konfliktu?

24.5.2018 10:33
Jiří Just 5 příspěvků

Terčem nevyhlášené války mezi Ruskem a Ukrajinou jsou i novináři, a to na obou stranách. Nejde přitom jen o ty, kdo riskují životy přímo v zóně konfliktu, jak dokládá nedávné zatčení šéfa ruské informační agentury v Kyjevě. Jaké jsou konkrétní zkušenosti reportérů s šikanou a pronásledováním?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proukrajinský a současně promírový? to tedy nejde dohromady, protože podpora ukrajinského režimu znamená podporu války proti Rusku
  • copak jsou nějací slušní novináři ?? Žádného neznám...jak se do lesa volá , až se ucho utrhne *1*
  • co je nám do toho že se nějací sovieti u sebe doma pošťuchujou jejich mentalita jejich věc vodkou vypatlaný žoldáci na obou stranách když jich vzájemným poštuchováním ubude tím líp pro celý mir *1* *15*
  • Novinář bez vnitřní disciplíny, který pohrdá etickým kodexem novinařiny, není novinář, nýbrž zapšklý pisálek. Na druhé straně by novinář neměl být ve svém profesionálním rozletu omezován. V poslední době stále více novinářů dodržuje pravidla autocenzury v intencích eurohujerské politické korektnosti, což je chmurná realita. Prodejné žurnalistické potvory se přemnožily a mediální prostor středoevropské civilizace je zahlcen dezinformacemi.
  • chtějí mít penízky. Zpravodajství z války se krásně platí. Tak ať nebědují. Koho asi tak zajímá, že se tam navzájem dvě smečky v azbuce mydlí. Každý má svých problémů doma dost.Když nebudeme nic vědět , vůbec nic se nestane. ALE pokud tam vyrazí takoví Jéglové ,Fendrychové ... naprosto v pořádku.Takový novinářský plevel by nikde nechyběl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit