Přejít na výpis diskuzí

Nebezpečné známosti: Když vás Babiš vychvaluje do nebe

9.10.2018 14:42
Jaroslav Bican 3 příspěvky

Komunální volby a první kolo senátních voleb přinesly hnutí ANO poněkud rozpačité vítězství, které po vyhlášení konečného výsledku voleb do horní komory asi ještě zhořkne. Co z toho plyne pro Andreje Babiše a o čem by měla přemýšlet druhá a třetí nejpočetněji zastoupená strana ve sněmovně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bican Bican. Ty už začínáš Jeglovatět.To jsi zase namastil velké dílo. Ty jsi klasická ukázka, jak lze v redakci  zmastit ultrakravinu. Hochu ty jsi předvedl jak uplést z Hov.a Bič.Prostě je po volbách. Začal běžný povolební folklor. A děr už vylézají novinoví štíři a havěď všeho druhu. A kouká na čem by se dalo přiživit.Ty jsi tady namastil páté přes deváté - jen aby bylo na chleba a zapláclo se místo.Nemá to hlavu patu. Točíš se v tom jak raněná včela. V novinách teď zaměstnají všechno co má dvě ruce, po 5 prstech.

  • KIMCID

    Má lepšího https://plus.rozhlas.cz/vadi-mne-spolupracovnici-stb-rezignovat-ale-musel-cely-stat-rika-cyril-svoboda-7637280

  • Tak nevím pisatel nemá asi o reálné politice moc poznatků v příštích parlamentních  volbách zjistotou bude KSČM a ČSSD  obě  strany mají na severní moravě dost osobností a bašty a pokud bude dnešní vláda úspěšná tak získají všichni zainteresovaní mnoho . Je bláhové si myslet že KSČM nebude v příštím parlamentu .Pokud dojde k úpadku ANO stoupne popularita levicových stran ODS  odebírá voliče TOPCE  čím bude úspěšnější ODS či PIRÁTI tím upadne TOPKA . Hodně  bude záležet na zisku SPD a  jejich nynější politice .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit