Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peES dneska jsem opraidu nezlobila bila jsem tu jen pul hoidinku nesmim na pc *7* *7* *13*
    dejte mi plusinku prosíííííííííííííííííííím a ja vam daim na dobrou noc pusinku hi hi *3* *15* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *7* *8* *9* *13* *11*
  • Je úsměvné jak se pisatelé ve službách ruských tajných služeb pokoušejí znepřehlednit diskusi psaním dětinskostí a podobných nesmyslů a tapetováním prázdným místem. *15*
    • Ne budeme číst ty tvoje bláboly, bukvice Simonova. Na ty jsme tady na Tiscali zvědavý od takového blbce jako jsi ty. Ničemu nerozumíš, do všeho se sééreš pitomče a smrdíš po chcankách, svííně kolaborantská..hi..hi.. *2*
    • víme sajmon, hrabe
  • papa obama
    • papa s bombama
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/426157-americka-armada-testuje-hejna-malych-inteligentnich-dronu-umeji-spolu-mluvit.html
  • já fandím Palestincům, mají skvělou zásahovku, jmenuje se to Mosad, něco jako česká URNA








    YEAH !!!!
    • Já fandím Simonovi, je to neškodnej teplošek, idioot a kretéén.
      • také jsi homopárek ???








        WOW !!!
        • bingo *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • Ne homopárek si ty Simonku a ještě k tomu úplnej blbec..hi.. *2* *2* *2* *2*
          • mám stejné informace, zahrajeme si haptáka ? *14*
    • pravda pravdoucí *3*
      • přéééééésně








        WOW !!
  • Putin se dnes vzbudil hodinu poté, co vykonal velkou potřebu.
    • Tobě se zdálo, že jsi Putin. Komplexní sny jsou nebezpešné. Neber to tak, děcka to po tobě uklidí.
    • tobě do hlavy :-)
  • dearputin.com *5*
    • každý den si to čtu, když mě žena honí na pracák... *15*

      no a pak nejdu *1*
      • a co manželka ?








        WOW !!!
        • Franta je v poho...už si zvykl *3*
          • co kdybych vzal samovar na dřevěné uhlí a přišel bych se představit ?








            YEAH !!!
            • bydlím v paneláku, bylo by tu zahuleno *7*
  • Odin, dva, tri četyrje pjať, vyšel Putilín poguljať.
    Vdrug ochotnik vyběgajet, prjamo Putililína streljajet.
    Pif, paf, oj. oj. oj, umirajet Putilinok moj.
    Otpravili Putilína domoj, no pokazalsja on živoj.
    • Jakou řečí to píšeš? Takovou neznám, čtu tam Putilína streljajet to je Putin nebo putýnka, kterou zastřelte? To je něco nového pod sluncem.
      • ty si povídáš sám se sebou?
  • Opět velice plodná diskuze, každý s dikutujících velice dobře rozumí oběma prezidentům, politické problematice jak na straně Ruska, tak Ameriky. Jsem velice rád, že máme tak inteligentní občany co vědí jak myslí Putin i Trump, je možné až si někdo s poradců přečte tyto stránky, tak se dostane do týmu Putina nebo Trumpa. Chlapci jen tak dál, nevadí Vám, že máme tak dobrou ekonomiku, že nám doma roste infalce a cena zboží nám nabobtnává? Hlavně, že víme jak by se měl svět zachovat protože si to tak přejeme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit