Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas je pro smích nejen koalici,ale přinejmenším celému národu. Vládne stylem odvolávám,co jsem slíbil a slibuji,co jsem odvolal. Jeho rádcové (ministři-Kalousek aj.) s mím pěkně orají a orat budou.
  • Čím více se budou političtí šíbři prát,mezi sebou, o koryta,tím dříve v této zemi skončí.Dobré by bylo potom využít jejich životní energie na postu kopáčů uranu pro Temelín.
  • O Nečase se nebojim,ten se umí přispusobyt každému režimu natož takové malichernosti že by měl někoho poslouchat. *2*
  • No vidíš Miŕdo Kalosku, starej gaunere a ochránce gaunerů a korupčníků typu Barták, ty už tragickou postavou dávno seš (když se pětkrát týdně ožereš do němoty tak tragikomickou), tak aspon budete dva. *1* Ale moc se mi líbí, jak jsi z té Prahy zoufalej a kopeš kolem sebe. To je pro slušného člověka zadostiučinění.
  • Honzo,co píšete je fakt,ale mu nyní jde o to,co nejvíce zdiskreditovat Nečase svým prohlášením národu.
    Faktem ale zůstává,že Nečas coby ministerský předseda je nejslabší za posledních dvacet let.Ale to co si zasel,to nyní sklízí.Vždyť v nynější koalici má ODS dle mého názoru nejmenší vliv.Protože hlavní slovo má Kalousek a po něm Bárta coby mluvčí Johna. *2*
    • KDYBY NEBYL TENHLE NÁROD SLEPEJ, TAK VÍ, ŽE SUVERÉNNĚ NEJzdiskreditovanějším politikem je Míra Kalousků.
  • Už se zase perou o koryta. Že ti lidi pořád volí korytáře? Nechápu.
  • tragickými postavami jsou všichni politici
  • Jestli je někdo tragickou postavou naší politiky, tak je to Kalousek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit