Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak koukám koukám, jak je Biegler z toho bordelu co má ve státě celej vyvalenej, chudák!Ještě že ho zezadu jistí liberecký Don Whiska.Je to sice opora vratká, ale alespoň nějaká!Ještě jsem neviděl tak zdeptanýho politika . No není divu! Ministři a poslanci mu před očina kradou , pdvádí a odklání a on to všechno musí kopat do autu, a to jednoho unaví.Možná, že se o něj začne zajímat i Bílek, protože na odkopy od vlastní branky je opravdu machr.Jen kám strach aby se z toho tento, no jako ten ze Švejka.
  • Všichni mezi sebou něco na sebe vědí, tak mezi sebou hrají hru já na bráchu brách na mě. *11*
  • Jak může Vondra a Nečas čekat na zjištění trestní odpovědnosti? Na Vondru se přece vztahuje odpovědnost politická. Odpovědností zdůvodňují své nehorázné platy a odměny a když dojde na lámání chleba- já nic já muzikant. Je to politická verbež.
  • Nebýt těchto zlodějin a zbytečně pro**caných peněz na různé kauzy
    tak se máme všichni jak prasata v žitě ---jenže o to jim nejde oni jsou páni
    u koryt.My můžem vychcípat = koho ale potom budou okrádat ?
    • Už budou mít/ mají/ nahrabáno dost.
  • To, že peníze skončily v kase ODS u pana Tluchuře, který si za ně platí konfidenty typu Kočí a Škarka je víc než jisté. Díky podobně "odkloněným" penězům se držel i u moci Klaus a Topolánek s různě zaplacenými přeběhlíky, jako byli Teplík, Wágner, Pohanka a Melčák, což jsou české politické prostitutky. Bratru 10 mega za poslance, na to přece máme, stačí jen pár státních zakázek a 300 mega je v naší stranické kase!!!
  • Nečas čeká - na Godota...
  • už jen to, že neví za co vlastně jeho ministerstvo platilo svědčí o tom, že není schopen řídit a argumentovt tím, že nevěděl a nepodepisoval je tak směšné, na každé pracovní pozici by za tuto argumentaci letěl bez odstupného a tady se pořád čeká, jestli ho policie obviní
  • V našem státě žádný ministr ale ani ředitel nenese za nic žádnou odpovědnost. A přitom si tu hrají na právní stát. Ale pro koho je právní? Jen pro pár jedinců ! Ostatní jsou okradeni
  • Lidé ty zlodějny zaplatí. Důchodce okrádají, celý život si na své důchody platili, a oni jim odpírají, co je jejich. Zloději.
  • To tlustý prase s křivou hubou už od revoluce si nahrabalo až moc. Kdy půjde na zabijačku?????
    • Už tam měl dávno být. *1* *1* *1* dobytek křivohubej *16*
      • Proamerickej. Už tam měl dávno nebýt, zejména po kauze PROMOPRO. A měl čekat, jestli ho policie obviní nebo ne. Šmejdi rozkrádačský. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit