Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jako vyměněný? Já bych vyměnil premiera s celou tou jeho vládní bandou a škůdců republiky a národa.
    • O těch OSVČ měl pravdu, ale jinak je to chuj.
    • já bych vyměnil půlku národa za to koho si volí neustále do kola. Nikdy snad nepochopí, že tak jak ods ani čssd s top 09 je nevzkřísí...
      • A myslíš, že KSČ(m) je vzřísila? Zavedla by zase komunistický holokaust, takže by nikdo ani neměl čas, aby se vzkřísil.
        • No, ten holocaust křísí právě Nečas, vždyť je stále tajný členem KSČ a ilegální STB !!! Takže to podporujete toho pravého.
  • holt se blíží volby, tak se každý začal chovat jinak než se choval a chovat bude. VOLIČI NEZAPOMEŇTE ! *3*
  • Nevidím důvod,, proč bychom se měli p o s r a t blahem, že se Nečas usmál !!! Nakopat ho je stále potřeba, nic jiného nezaslouží !!!
    • Máš sice pravdu, soudruhu, ale kvůli tomu ještě nemusíš krást.
      • *1*
        • A vy jste ho slyšeli, jak krásně uměl školit marxismus-leninismus ??? Světová jednička !!! Tak se blahem nad Nečasem opravdu klidně p o s e r t e !!! On vám to v případě zájmu rád zopakuje, synáček STB áčka a tajemnice KSČ !!! Vy jste oba zakuklení komanči jako on, ostatně máte i jejích "demokratický" slovník - vraždit každého, kdo má jiný názor. To on dělával rád !!!
  • Každej z těchto veřejných panáků má tučně placené poradce kteří jím raděj jak se maj chovat
    jak se tvářit a dělat gesta rukama. *1* *1* *1* *1* Takže nic zázračného za tím není.
    Lachnit z čssd si dokonce před pár letama zaplati ze státních peněz mediálního poradce
    který ho měl učit prezentovat se a zaujmout v tv. *1* *1* *1* *1*
    • Myslela jsem že ČSSD se to nemusí učit. Že to mají vrozené
      • ČSSD ano,ale ODS a FUJ 09 ne ani s tím zhrzeným spáčem.
  • Z vlka beránka nikdy neuděláš ,tak jako z vola bude vždy hovězí.Drží se staré pravdy navrch huj uvnitř fuj !!!
  • Samozřejmě, že Petřík působil dobře. A může za to moje kvalitně odvedená práce s bičíkem a jelikož se ten můj hrdina tak odvážně postavil Kalouskovi, dostal ještě bonus, když mně mohl olízat mé nové kožené kozačky.
  • Kristepane!!!Titanik jde ke dnu!Tak se chce zachranit!
    • Ano, a nad potápějícím se Titaniken se rozlévá rudá záře. To bude zase zotročených mrtvých až začne vládnout ČSSDKSČ + KSČ(m). Proto potřebují paralyzovat činnost ústavu pro dokumentaci komunistického holokaustu.
      • Myslím,že demokracii s pančákem již nepřekonají.
  • ....ani teatrální vystoupení pravičácké bandy spolu se zlodějskou "podnikatelskoživnostnickou " klakou nepomůže Petříku.....všichni víme, že bezostyšné povolení pravičáckých zločincú u moci podnikatelům veřejně a legálně okrádat stát pomocí zlodějských paušálů až 80% a neplacení zdravotního a sociálního pojištění nás vrhá do situace vykradeného státu!!!!!!
    ....běžní zubožení občané už vědí co jste zač a přijdou-li k volbám nic vás nezachrání a pak si tomu můžete říkat druhý únor 48!!!!
    ...a až Vám boudou brát nakradené majetky tak si rád zatleskám a popřeji hodně zdaru................samozřejmě doporučuji udělat to jako Pan prezident demokratcký prezident Beneš, a to konfiskace podniků do 10 ti zaměstnanců , a to za náhradu-demokraticky!!!!!!!!!!!!
    ...pro znalce...Beneš znárodnoval od 150 ti zaměstnanců ,....já doporučuji 10 zaměstnanců pro větší účinek na zlodějské vekslácko-ODS-TOP09-KDU-ČSL bandy a samozřejmě odebrání majetku zejména katolické církvi,která jej nakradla pocalá staletí.............ten den se blíží .......!!!!!!!!!!!!
  • Tohle je nebezpečné - na to už jsme několikráte doplatili - pozor na něj (na ně).
  • To máte jedno. Stejně už to má za pár...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit