Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vaše vláda škodí všem a trestaný poslanec je už jen třešnička na dortu
  • Měli mů říci hned, že ho potřebují jen na půl hodiny.
  • Kdyby to p.Nečas myslel vážně,tak by s Pekárkem zatočil disciplinárně tvrdě.Takto se dostává do pozice "mně je fuk",kdo mně podpoří,může to být i korupčník.A jak se chová Nečas,tak se chovají i jeho soukmenovci.Je to hanba naší,politické garnitúry,tedy celé vlády.A buďte tak vládo "laskavá"a přestaňte si říkat "vláda protikorupční".
  • Nečasi, ty máš ale najednou starost o morální čistotu ÓDeSáků ! Jste zloději, co na tom chceš najednou měnit ?!
  • Už aby se dostali k moci komunisti.Ti jim zabaví majetky vyvlastní nakradené věci a pár jich postaví ke zdi.Pak bude klid.A můžou přemyšlet kde udělali chybu!Cinkal jsem klíčema ale dnes budu volit levici. Ods jsou nejhorší strana jaká je v česku!!
    • vždyť jsou to všechno komunisti, jen puštěný z řetězu a přemalovaný na modro. se soudružskými zlodějnami na věčné časy a niákdy jinak! *12*
  • Toto je výsměch všem občanům!!!!!!!!!

    MĚLI bychom opravdu všchni vyskočit z pelechů a vrátit se k DEFENESTRACI!!!!!!!

    *16*
    • To ano ale když tam příjdou druzí neubrání se, jak se říká příležitost dělá zloděje. Myslím si ale na druhou stranu trestat tady za krádeže useknutim ruky, asi by tu neměl kdo pracovat!
      Všichni by měli useknuté ruce.
  • Jistěže navenek musí Nečas říct,že mu to vadí. Ale v podstatě nevadí. Nominoval by tam klidně i Kajínka pokud by hlasoval jak duo Kalousek-Nečas chce.Teď ještě prodají ČSA jak se už proslýchá a zbydou nám tady už jen povodně a zřícený hrad Kuks. Vše ostatní už má cizí majitele s akciemi na jméno a sídlem firmy na Kajmanských ostrovech. Pěkně to táta privatizace Klaus rozehrál.
    • jostě, přece potřebuje tvárné lidi se škralouoem, tedy vydíratelné *1*
  • Je to jen důkazem za co se v českém Švejkostanu považuje čest a morálka vůbec.
  • ...je to vše jeden velký xindl! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Když chci zbrojní průkaz,musím mít čistý trestní rejstřík,U lidi kandidujících na posty poslanců,by to mělo být samozřejmostí.Čest a poctivost je v politice bohužel neznámý pojem. *16* *16* *16*
    • Třeba se tam čestně přísahá že se bude poctivě okrádat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit