Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je předseda vlády to ani Husák mě tak neštval.Dal mi byt a já musel být 10 let v podniku a teď nechutně zaplatit 3melouny na 20 let.Vyhozen bezdůvodně z práce.Bohužel má smůlu já mám paměť slona.Budu volit vždy poctivé členy KSČM než prospěcháře z KSČ.Kdy budu moci jít na ples do levého křídla Paláce Julia Fučíka?Kdy budu vidět překrásnou spartakiádu?Kdy půjdu na vojenskou přehlídku?
    • Husák ti nic nedal, protože nic dát nemohl, ale o něm nechci mluvit, to byla spíš tragická postava. KSČ(m) je pohrobek zrůdné zločinecké bandy KSČ, komunismus může vyznávat jedině zločinec a zrůda nebo jedinec velice nízkého intelektu. To že máme zákon o zločinech komunismu a trestný čin propagace komunismu a přitom není komunistická strana zakázána a její členové postaveni před soud v souladu s trestním zákonem, to je jen důkazem o výsměchu právu a všem obětem zrůdného komunismu v tom našem Švejkolandu.
      • Zavři hubu cikáne a drž hubu a krok jinak nedostaneš dávky, to je celkem průhledné, máš alespoň nějaké vzdělání kdežto tví soukmenovci jsou na tom hůř.
        • Přesně tak, cikání nám dávají jenom kradení a píchání kudličkama a sekání mačetama, dělat nechtěli nikdy ani za socializmu, jenom museli "mít zaměstnání" kde jenom posedávali, kouřili a chlastali pivo...A takovýhle cigoš ať jde poučovat ty svoje soukmenovce, že by měli také něco dělat a ne poučovat občany, kteří marně shání práci. Já bych jim ty dávky odebral a to by byl teprve mazec...hlavně, kdyby mu je vláda odebrala jemu, to by začal jinou písníčku...
  • zákony, které veřejnost přijímá pozitivně, jako je třeba zákaz kouření v restauracích. Takový pi-oviny nikoho nezajímají!!!Chceme v první řadě,vidět klause za katrem! *12*
    • To je málo. Všechny ty, kteří během těch 23 let byli ve vládě. Zvařít, vrátit nakradené a nahnat ty gaunery na doživoží do lomu.
  • Ty blbe z Uherského Hradiště, nyní jsi ve vládě!

    Ty debile, podej demisi dokud je ještě čas, než tě lidi na Václaváku pověsí, svazáku Nečasi! *12*
    • On je z Uherského Hradiště, no jo...
      • Grebeníček taky...
  • To už ty svazácký prase nezachráníš *16*
  • To na to přišel brzo blbeček,ale h o vno platné,pravice jde do p i č i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit