Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbal si sitovku a vypadni uz ted,slabochu.
  • Svazákem byl, je a zůstane. Nic nezapoměl, ničemu se nenaučil. Tlama plná silných slov a skutek utek. Přesto zásluhu má velikou. ODS dostal tam kam po záluze i patří.Jenom o tom ještě neví ani prd.
  • Trapný Péťo Přesčasi, už jsi lidi popudil dost a nikdo Ti nevěří. Jdi do řiti a nenatahuj to další rok a čtvrt. *12*
  • Nečas si nejvíc nas.al do bot tím, že za zády vlády podepsal Klausovi tu asmnestijní sviňá.nu.
  • On je z Uherského Hradiště, no jo...
  • normální prase
  • Pan Nečas už raději nemusí nic naznačovat,... protože lidi jsou z celé té současné politické "Nečasovi popularity" už tak vydivočení, že podpoří skoro kohokoliv, jen aby se této ostudné garnitury a celé té sebranky co jim už pořádně pije krev a to v něčem i doslova zbavili a už je neměli na očích, kdykoliv si otevřou PC, noviny či televizi s tím co je zas dražší, komplikovanější a otravnější zvláště pro ty co pracují, vše řádně platí a trpí..
  • To je předseda vlády to ani Husák mě tak neštval.Dal mi byt a já musel být 10 let v podniku a teď nechutně zaplatit 3melouny na 20 let.Vyhozen bezdůvodně z práce.Bohužel má smůlu já mám paměť slona.Budu volit vždy poctivé členy KSČM než prospěcháře z KSČ.Kdy budu moci jít na ples do levého křídla Paláce Julia Fučíka?Kdy budu vidět překrásnou spartakiádu?Kdy půjdu na vojenskou přehlídku?
  • zákony, které veřejnost přijímá pozitivně, jako je třeba zákaz kouření v restauracích. Takový pi-oviny nikoho nezajímají!!!Chceme v první řadě,vidět klause za katrem! *12*
  • Ty blbe z Uherského Hradiště, nyní jsi ve vládě!

    Ty debile, podej demisi dokud je ještě čas, než tě lidi na Václaváku pověsí, svazáku Nečasi! *12*
  • To už ty svazácký prase nezachráníš *16*
  • To na to přišel brzo blbeček,ale h o vno platné,pravice jde do p i č i.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit