Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas podepsal bez členů vlády, zneužil pravomoce a měl by být trestán. Odpovídá za amnestii. Nečas je vlastizrádce.
    • Nikde nejsou příslušná sdělení a podání, která by dokazovala, kdy Nečas amnestii podepsal. Proto ta mlžení a neochota, cokoli objasnit ohledně vzniku a náležitostí amnestie, možná je ten akt zcela neplatný. Je dost možné, že Nečas amnestii vůbec kdy vyděl, před vyhlášením 2.1.2013. Proto ta neúčast Nečase při děkovačce, protože mu dochází, že si z něj Klaus udělal slouhu. Ovšem gesta Nečase, která činí, jej nezprošťují od spoluviny.
    • Kluse nechame...
    • To jsem psal už před týdnem,kdo by měl být hlavním viníkem.Jsem rád ,že můj názor sdílí ostatní.Členové vlády u podpisu být nemusí.
  • Dnes by měl senát projednávat místo Klausovy velezrady Nečasovu vlastizradu za jeho přípitky se sudweťáka a protiprávně narychlo podepsané tzv. církevní restituce.
  • Myslím,že Klaus takového prolhance a neumětela ani nepostrádal.I když dle toho,co toho oba nalhali Čechům,by si mohli tykat.
  • Nebyl by ozdobou, ten ubožák.
  • se radují. Nečas slibuje a sliby neplní. To je známý.
  • Ten chlap bude po zkončení všech funkcí chodit kanálama, to jsem si jist.
  • Pionýr pucflek co je tu přesčas se chová jako by prezident už šel sedět. Nečas špatně skončí jako celá vládnoucí verbež...
    • Vy taky věříte na Boží mlýny ????, ty teď jsou asi v restituci
  • Škoda, že Klause nenapadlo, že by všechny ódesáky, včetně Nečase, na tu svoji slávu, nechal předvést vojenskou policií. Jako vrchního velitele by ho MP musela poslechnout a jak známo, Klaus když mu něco ústava výslovně nezakazuje, tak to klidně udělá *1*
  • ne,že by mě to nějak trhalo srdce kdo kam dorazí,ale u Nečase typicky podlé chování jako vžycky
  • Plnil předmanželské povinnosti, dřel jak kůň!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit